https://telegram.me/empireoflies

ماهواره و مساله از بین بردن قبح ارتباط دختر و پسر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاز بین بردن قبح ارتباط دختر و پسر؛ حتی تا حد باردارشدن

فکر نمی‌کنم نیازی باشد که بگوییم در جامعه‌ای که دختران و پسران، به صورت لجام گسیخته با یکدیگر ارتباط دارند، چه بلایی بر سر خانواده می‌آید؛ اما همین قدر بدانید که غرب، تنها به قبح‌زدایی از ارتباط دختر و پسر بسنده نکرده و هدف اصلی او در این زمینه، ارزشی‌کردن این ارتباط و ضدارزشی کردن عدم ارتباط است. آنچه در شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ می‌شود، این نیست که ارتباط دختر و پسر اشکالی ندارد؛ بلکه پیام اصلی این شبکه‌ها آن است که چنین ارتباطی لازم و ضروری بوده و کسانی که از این ارتباط‌ها دوری می‌کنند، انسان‌های عقب مانده‌ای هستند!!

همه نوه‌های من نمازاشون رو کنار گذاشتن. خدا شاهده یکی از نوه‌هام که حدود شونزده سالشه، دو سه تا دوست دختر داره. هر روزم می‌بینیم با یکی داره راه میره. وقتی نصیحتش می‌کنم، می‌گه: «مامانی! الان دیگه اون زمان گذشته». خاک بر سر این زمانه که این جوری این بچه‌ها رو بدبخت کرد. با دخترم وقتی حرف می‌زنم، می‌گه: «اون زمان گذشته. الان اینا باید چشم و گوش‌شون باز بشه، بدونن چی کار کنن». منم گفتم: «چشماشون باز شده که این قدر بدبخت شدن». می‌ریم مهمونی دو دقیقه با هم باشیم، صحبت کنیم، می‌شینن فیلمای آن چنانی رو نگاه می‌کنن. ما هم پا می‌شیم پریشون و کسل میایم خونمون. ما که نمی‌خوایم تماشا کنیم. ما رفته بودیم با اینا دیدار کنیم.

این شبکه‌ها برای آسانی کار مخاطبان خود، راه‌های ارتباط برقرار کردن و دوست شدن با جنس مخالف را آموزش می‌دهند. درست است که این ارتباط‌ها به نام دوستی آغاز می‌شود؛ اما به صورت طبیعی به روابط نامشروع هم می‌انجامد. در روابط نامشروع دو دغدغه مهم؛ به ویژه برای دختران وجود دارد؛ اول از دست دادن عصمت دخترانه و دوم بارداری. در همین جا است که شبکه‌های ماهواره‌ای برای این دو مساله هم چاره‌اندیشی می‌کنند؛ اول آن که فکر کردن به عصمت دخترانه را تفکری عقب مانده و عصر حجری معرفی می‌کنند. دوم آن که سقط جنین را هم امری عادی جلوه می‌دهند. اگر دختران یک جامعه، دغدغه از دست دادن عصمت دخترانه خویش را نداشته و نگران باردارشدن هم نباشند، چه اتفاقی در آن جامعه می‌افتد؟ این اتفاق، همان فاجعه‌ای است که در غرب رخ داده و به راحتی می‎توان آن را به تماشا نشست. با توجه به بالارفتن آمار زندگی‌های خارج از چارچوب ازدواج، شمار فرزندان نامشروع هم از حد تصور بالاتر رفته است. امروزه در دنیای غرب دختران و پسرانی که از پدر حقیقی خود اطلاعی ندارند کم نیستند.

شاید خواندن آمار ذیل برای شما هم تکان دهنده باشد:

در انگلستان در هر سال پانصد هزار کودک نامشروع به دنیا می‌آید. طبق گزارشی که از طرف اداره تحقیقات اجتماعی آمریکا انتشار یافته، تعداد نوزادان غیرقانونی نسبت به ده سال قبل ۴۷ درصد افزایش یافته است. سالانه بیست و هفت هزار کودک نامشروع در سوئد هفت میلیونی (۱) تحویل جامعه داده می‌شود. هفتاد درصد دختران در این کشور قبل از ازدواج به طور نامشروع باردار می‌شوند. تحقیقات کالج سلطنتی مسائل مربوط به امور زایمان انگلیس نشان می‌دهد که در طی بیست سال گذشته، میزان سقط جنین توسط دختران نوجوان ۱۳ تا ۱۹ ساله در انگلیس، چهار برابر افزایش یافته است. روزنامه تایمز می‌نویسد: «بر اساس تحقیقات در سال گذشته، در انگلستان و ولز ۱۷۳۹۰۰ مورد سقط جنین به طور قانونی صورت گرفته است که تقریبا یک سوم این رقم متعلق به دختران نوجوان زیر ۲۰ سال بوده است».

این روزنامه افزود در سال ۱۹۶۹ تعداد زنان ۱۵ تا ۱۹ ساله که سقط جنین کرده‌اند، از ۱۱۲۰۰ نفر تجاوز نمی‌کرد، این رقم تا سال ۱۹۸۸ به ۳۷۰۰۰ نفر افزایش یافت. میزان کورتاژهای یک ساله ایالات متحده آمریکا بالغ بر یک میلیون فقره است که پنجاه درصد آن مربوط به دختران شوهر نکرده است. طبق محاسبه فوق در عرض ۱۰ سال (۱۹۶۰-۱۹۷۰) ده میلیون کودک زنده به وسیله کورتاژ کشته شده‌اند. در مدارس آمریکا سالانه پنجاه هزار کورتاژ انجام می‌گیرد. آمار نشان می‌دهد سالانه تنها در لندن پنجاه هزار کورتاژ جنایی انجام می‌گیرد که پنجاه درصد آن مربوط به دوشیزگان است. (۲)

پی‌نوشت:

۱-جمعیت سوئد در هنگام انتشار این آمار هفت میلیون بوده؛ اما هم‌اکنون جمعیت سوئد بیش از ۹/۲ (نه ممیز ۲ میلیون نفر) است که تقریبا ۷/۹ میلیون (هفت ممیز نه) نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل داده و بقیه مهاجر هستند.

۲-پایگاه اطلاع‌رسانی رجا نیوز

منبع: کتاب بشقاب‌های سفره پشت‌بام‌مان-خانواده و ماهواره-نوشته محسن عباسی ولدی

ادامه دارد…

انتهای پیام/

در انگلستان در هر سال پانصد هزار کودک نامشروع به دنیا می‌آید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme