https://telegram.me/empireoflies

ماهواره در پی هویت‌زدایی و خانواده‌‌ ستیزی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تحلیلگر اسلامی عنوان کرد: تحکیم ستون خانواده بر عهده زنان است و آمار نشان می دهد که زنان بیش از مردان به تماشای برنامه های رسانه ای می نشینند و اگر مادر و همسر خانواده در پی بها دادن به این رسانه مخرب ساعت ها وقت را در پای ماهواره هدر دهند انتظار درستی و سلامت روح را نباید از فرزندان داشته باشیم.‎

استاد علی اکبر رائفی پور تحلیلگر، محقق و پژوهشگر اسلامی در بیان مضرات و آثار سوء ماهواره بیان کرد: بحث ماهواره مبحثی است به نام یکی از فتنه های آخرالزمان که بنده یک بار راجع به این موضوع ۳ ساعت و پنجاه و پنج دقیقه صحبت کرده ام  که شاید کافی نبوده باشد زیرا در مورد مضرات خانمان برانداز ماهواره اگر کاملا گفته نشود و فقط سر تیتری بر این موضوع باز شود ناقص مانده و این رسانه به طور کامل شناسانده نمی شود.

وی ادامه داد: نگاه شیعه به مسئله امام زمان نگاهی سمبلیک و تشریفاتی نیست بلکه نگاه ما باید این باشد هر چه که سد راه ظهور مولای ما امام زمان (عج) است از سر راه برداریم که در این زمان یکی از مفسده های موجود و مانع ظهور همین ماهواره است و موجب بسیاری از تباهی ها و انحرافات جامعه است.

رائفی پور تصریح کرد: ریچارد نیکسون بر این عقیده بود که اسلام خمینی و بنیادگرایی اسلامی برای ما از تهدید کمونیسم خطرناک تر است، و یکی از راه های مبارزه با انقلاب ایران این است که از طریق آموختن زبان انگلیسی و شناخت فرهنگ مدرن غرب آنان را شیفته فرهنگ خودمان بکنیم.

پژوهشگر اسلامی اظهار داشت: فرهنگ غرب فرهنگ بی بندو باری و لاابالی گری را برای جوان مسلمان به ارمغان می آورد که یکی از این بی قیدی و فساد با ماهواره به وجود می آید و چنان با برنامه های اغواکننده سر مردم را گرم می کنند که به هوش نیستند با استفاده از برنامه های مستهجن ماهواره چه برسر خود و افراد خانواده می آورند.

وی بیان داشت: تمام تلاش غرب در جهت هویت زدایی، خانواده‌‌ستیزی است و بر حول این محورها به تولید فیلم و برنامه‌ می‌پردازد و به طور رایگان در اختیار خانواده ها قرار می دهد و هدف او تنها از بین بردن نگاه عفیفانه در خانواده است که در این میان زنان و فرزندان عموما در تیر رس و مورد توجه غرب هستند.

رائفی پور افزود: تحکیم ستون خانواده بر عهده زنان است و آمار نشان می دهد که زنان بیش از مردان به تماشای برنامه های رسانه ای می نشینند و اگر مادر و همسر خانواده در پی بها دادن به این رسانه مخرب ساعت ها وقت را در پای ماهواره هدر دهند انتظار درستی و سلامت روح را نباید از فرزندان داشته باشیم.

استاد محقق ایرانی خاطرنشان کرد: اگر استفاده صحیح از ماهواره انجام بگیرد می تواند تاثیرات مثبتی در راستای افزایش معلومات داشته باشد اما دشمن به نرمی و راه اندازی شبکه های مستهجن فرصت استفاده درست را از مخاطب گرفته و این در حالی است که استفاده نادرست از آن می تواند بسیار مخرب باشد.

وی اظهار کرد: در شبکه های ماهواره ای با هدف قرار دادن شخصیت زن و زیبا جلوه دادن فرهنگ غرب مسیر تحول و تغییر نگرش به فرهنگ ایرانی را تسریع بخشیده و در برخی موارد بنیاد خانواده تضعیف شده و زیان ها و پیامدهای جبران ناپذیری به فرهنگ، خانواده و جامعه وارد آورده است.

رائفی پور بیان کرد: یک فیلم اسرائیلی که بر ضد ایران ساخته شده بود و در آن مسائل و تحلیل هایی از کشورم بیان شده بود مورد توجه و علاقه من قرار گرفت و تصمیم گرفتم فیلم را بدهم برایم زیرنویس کنند که برای این زیرنویس ۲ میلیون تومان از جیب خود پرداخت کردم چون کشورم برایم مهم بود.

وی ادامه داد: یک فیلم برای من این همه هزینه داشت چگونه است که غرب برای کشور ما این همه هزینه می کند و فیلم های زیرنویس شده در ماهواره نمایش می دهد و گاهی حاتم بخشی او به حدی می رسد که فیلم دوبله شده تحویل می دهد تا مخاطب ایرانی کاملا در جریان موضوع و گفتمان فیلم باشد که هزینه دوبله به قدری است که آن دو میلیون در برابر آن هیچ است! پس باید نتیجه بگیریم دشمن اینقدر مهربان نیست که این همه وقت و هزینه صرف ما بکند.

تحلیلگر اسلامی عنوان کرد: راه‎اندازی شبکه‌ای ماهواره‌ای مثل فارسی‎وان نیاز به مبلغ هنگفتی دارد که از عهده هر کسی برنیاید، «رابرت مرداک» هم همین‎جوری و برای پر کردن اوقات فراغت فارسی‎زبان‌های دنیا، شبکه‎اش را راه انداخته است! راستی چه کسی حاضر است این همه پول هزینه کند و برای ایرانیان، یک شبکه ماهواره‌ای راه بیندازد که دیگر مجبور نباشند برای خواندن زیرنویس فیلم‌ها به زحمت بیفتند! اگر تا حالا گربه‌ای برای رضای خدا موش گرفته دشمن هم در جهت خیر ما قدم برخواهد داشت.

وی افزود: وقتی در برنامه های ماهواره ای مسائلی چون روابط نامشروع، سقط جنین، رابطه های جنسی قبل از ازدواج، بارداری قبل از ازدواج، دوستی با جنس مخالف، روابط جنسی زننده، رفتارهای جنسی و فرزند نامشروع و موضوعاتی از این قبیل عادی و توجیه شده است لزومی ندارد منِ مسلمان با فرهنگ اصیل ایرانی به تماشای این منکرات بنشینم.

رائفی پور با اشاره به روابط دور از شئونات زن و مرد گفت: افراد با رفتارهای خطرناک و رابطه با انواع و اقسام زنان و مردان مختلف و سیری ناپذیر نبودن از روابط نامشروع و حرام بیماری های مختلفی را به خود و اطرافیان انتقال می دهند و شاید متوجه این موضوع و این رابطه های زننده هم نباشند چون ماهواره ای که اکنون در خانه ها جا خوش کرده است این امر خانمان برانداز را عادی و لذت بخش جلوه داده است.

وی ادامه داد: با تحقیقاتی که انجام شده آمار فاجعه بار طلاق به خاطر این رسانه منحرف و ملعون تا چند برابر افزایش داشته که امروز می بینیم ۲۱%ازدواج ها به طلاق ختم می شود و این آمار شامل حال روستاها هم شده است یعنی از هر ۳ ازدواج یکی طلاق بوده و موضوع به این مهمی جز از ماهواره و الگوپذیری از شبکه فارسی وان نبوده است.

این تحلیلگر تصریح کرد: برنامه بفرمایید شام فقط این نیست که دور هم جمع می شوند و می خندند و شامی هم میل می کنند بلکه می خواهند مشروب را جا انداخته و به عنوان نوشیدنی موجه و مفرح به سفره ایرانی معرفی کنند و قبح این حرام را اذهان مسلمان ایرانی پاک کنند.

وی افزود: فیلمی که بر ضد پیامبر ساختند صحنه های مستهجن بسیاری داشت و وقتی از بنده خواستند که فیلم را تحلیل کنم به خاطر این صحنه ها حاضر به تحلیل نشدم چرا که من برای خودم ارزش دارم و چشم و گوش خود را به هر چیزی مشغول نخواهم نکرد حتی به بهانه تحلیل فیلم. پس باید از خودمان شروع کنیم و از منکراتی از قبیل ماهواره پیروی نکنیم چون مردان با این منکر به گناه و زنا و آلوده شده و در زنان با الگوپذیری از این رسانه مفسد حجاب رو به افول می رود و می بینیم که مانتوها سانت سانت کوتاه شد و روسری ها هم سانتی عقب رفت و بعد خیانت شکل می گیرد.

پژوهشگر اسلامی اظهار داشت: متاسفانه فتنه بزرگ آخرالزمان در ماهواره ها کاملا مشهود است چون دیگر نوع لباس پوشیدن های آنچنانی عادی شده و برای کسی عجیب نیست و این اثرات امواج این رسانه است زیرا به قدری وابستگی در میان خانواده ها ایجاد کرده که از نان شب واجب تر شده چرا که مردان در پی لذت بردن از زنان در سریال ها و زنان در پی لذت بردن از مردان در سریال های ماهواره ای هستند.

رائفی پور محقق اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: همانگونه که اعتیاد به مواد مخدر، ویرانگر بنیادهای اخلاقی و خانوادگی و اجتماعی است، استفاده و اعتیاد به برنامه‌های مخرب ماهواره‌ای نیز ارزش‌های اخلاقی و خانوادگی و اجتماعی را به شدت تهدید می‌کند و بسیاری از افرادی که بیشتر اوقات  از شبانه روز را به تماشای برنامه‌های ضد اخلاقی ماهواره و اینترنت اختصاص می‌دهند،بدون شک به انحراف‌های مختلف، آلوده می‌شوند پس بیایید همت کنید هر عامل انحراف و فساد را از کانون خانواده خود بیرون کنید تا جامعه سالم اسلامی و امام زمان(عج) پسند داشته باشیم.

انتهای پیام/زنان خبر

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme