https://telegram.me/empireoflies

مانوک خدابخشیان پس از درخواست تحریم شبکه‎ های فارسی زبان، ناگهان درگذشت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمانوک خدابخشیان (تحلیلگرمقیم آمریکا)، در گذشت. خدابخشیان در هنگام مرگ ۷۴ سال داشت.بر اساس آن چه بر روی صفحه فیس بوک رسمی آقای خدابخشیان،از سوی خانواده ایشان ساعتی پیش منتشر شده است، مانوک «در روز جمعه، ساعت یازده و سی و پنج دقیقه صبح» به وقت غرب آمریکا به سفری ابدی رفت. آقای خدابخشیان در هنگام مرگ ۷۴ سال داشت.

مانوک خدابخشیان که تا پیش از انقلاب ۵۷ ، به عنوان فوتبال شناس و مفسر ورزشی شناخته می شود، به عمر انقلاب و در ۴۰ سال اخیر، تحلیلگر سیاسی بوده است. خدابخشیان در دهه نخست انقلاب، صاحب رسانه در لس آنجلس بود، مجله رایگان و پس از آن نیز مجله تصویر را اداره می کرد. او در چند دهه اخیر با رادیوها و تلویزیون های همکاری داشته است، که رادیو صدای ایران، تلویزیون طپش و تلویزیون اندیشه مهم ترین آن بوده است.

وی در سال های اخیر بارها به تلویزیون های لس آنجلسی انتقاد جدی کرده بود و حتی دو هفته پیش در مصاحبه ای با تلویزیون طپش گفته بود :«… این آقایونی که نشسته اند در خارج از کشور دارند همین جوری نقالی می کنند و شو اجرا می کنند … من باید از آقای بولتون و آقای پمپئو خواهش کنم، تلویزیون های خارج از کشور را بگذارید تو تحریم، ایران نجات پیدا می کند. فکر نمی کنید؟ … واقعیت اش این است، مردم را نگذارید سر کار …»

وی که با تلویزیون طپش و علیرضا امیر قاسمی رابطه حسنه ای داشت و در همین تلویزیون بارها از طرف اپوزیسیون به اتهامات مختلف مورد انتقاد قرار گرفته بود در ادامه گفته بود : «… شما مردم را در آمپاس قرار دادید، نگاه کنید بزرگترین به اصطلاح … ضربه ای که ملت ایران خورد، از تمام رسانه های برون مرزی بود، از صدای آمریکا تا رادیو فردا تا بی بی سی. نگاه کنید این ها خانه های عنکبوتی شده اند. همین لس آنجلس یک روز، یک قدرتی بود … پایتحت اپوزیسیون بود، حکومت وحشت زده بودند از لس آنجلس، نگاه کنید، ولی الان لس آنجلس را تبدیل کرده اند به یک زاغه حیاط پشتی خودشان…»

وی در میان اپوزیسیون به صراحت لهجه شهرت داشت و چند سال پیش در خصوص مبارزات جنبش سبز و اپوزیسیون گفته بود: «جنبش سبز دیگر مرده است. به خاطر اینکه یک کارنوال سبز به یک دکان سبز تبدیل شده است هر کس می خواهد از جنبش سبز نان بخورد به محله سبز و دکان سبز می رود. عکس فوری تاریخی می گیرد جنبش سبز یکی از مسخره ترین جنبش های تاریخ شد. چون این یک جنبش نبود. یک بازی و یک پروژه از سوی غرب بود واز سوی غربی ها برنامه ریزی شده بود جنبش های ما اپوزیسیون، آبکی است. کارهای سیاسی ما هم آبکی است. چون ۳۵ سال مثلا مبارزه کردیم اما هنوز جمهوری اسلامی پابرجاست.»

وی هفته پیش پس از انتقاد از شبکه های لس آنجلسی و درخواست تحریم این شبکه ها از طرف دولت های غربی ناکهان دچار سکته قلبی شد و صبح دیروز درگذشت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme