https://telegram.me/empireoflies

مانوک خدابخشیان: تلویزیون‌های فارسی‌زبان خانه‌های عنکبوت هستند باید تحریم شوند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا یکی از اعضای اپوزیسیون که رابطه خوبی با رسانه های فکسنی لس آنجلسی ندارد شدیدا عملکرد رسانه های خارج از کشور را زیر سئوال برده، و «نجات ایران» را، در پی «تحریم تلویزیون های فارسی زبان خارج از کشور»، دانسته.

مانوک خدابخشیان، در تازه ترین اظهارات خود (۱۶ مرداد)، در قسمت های از برنامه تلویزیونی «روی خط اینستاگرام طپش»، که تقرییا هر هفته به مدت ۱ ساعت به صورت زنده، از تلویزیون طپش در لس آنجلس پخش می شود، گفته :«… این آقایونی که نشسته اند در خارج از کشور دارند همین جوری نقالی می کنند و شو اجرا می کنند … من باید از آقای بولتون و آقای پمپئو خواهش کنم، تلویزیون های خارج از کشور را بگذارید تو تحریم، ایران نجات پیدا می کند. فکر نمی کنید؟ … واقعیت اش این است، مردم را نگذارید سر کار …»

وی که با تلویزیون طپش و علیرضا امیر قاسمی رابطه حسنه ای دارد و همین تلویزیون بارها از طرف اپوزیسیون به اتهامات مختلف مورد انتقاد قرار گرفته می گوید: «… شما مردم را در آمپاز قرار دادید، نگاه کنید بزرگترین به اصطلاح … ضربه ای که ملت ایران خورد، از تمام رسانه های برون مرزی بود، از صدای آمریکا تا رادیو فردا تا بی بی سی. نگاه کنید این ها خانه های عنکبوتی شده اند. همین لس آنجلس یک روز، یک قدرتی بود … پایتحت اپوزیسیون بود، این ها می لرزیدند از آهنگ های که این سلبریتی ها می خواندند … وحشت زده بودند از لس آنجلس، نگاه کنید، لس آنجلس را تبدیل کرده اند به یک زاغه حیاط پشتی خودشان…»

وی در میان اپوزیسیون به صراحت لهجه شهرت دارد و چند سال پیش در خصوص مبارزات جنبش سبز و اپوزیسیون گفته بود: «جنبش سبز دیگر مرده است. به خاطر اینکه یک کارنوال سبز به یک دکان سبز تبدیل شده است هر کس می خواهد از جنبش سبز نان بخورد به محله سبز و دکان سبز می رود. عکس فوری تاریخی می گیرد جنبش سبز یکی از مسخره ترین جنبش های تاریخ شد. چون این یک جنبش نبود. یک بازی و یک پروژه از سوی غرب بود واز سوی غربی ها برنامه ریزی شده بود جنبش های ما اپوزیسیون، آبکی است. کارهای سیاسی ما هم آبکی است. چون ۳۵ سال مثلا مبارزه کردیم اما هنوز جمهوری اسلامی پابرجاست.»

شایان ذکر است که مانوک خدابخشیان که تا پیش از انقلاب اسلامی ، به عنوان فوتبال شناس و مفسر ورزشی شناخته می شود، و بعد انقلاب و در ۴۰ سال اخیر، تحلیلگر سیاسی بوده است. خدابخشیان در دهه نخست انقلاب اسلامی، صاحب رسانه در لس آنجلس بود، مجله رایگان و پس از آن نیز مجله تصویر را اداره می کرد. او در چند دهه اخیر با رادیو ها و تلویزیون های همکاری داشته است، که رادیو صدای ایران و تلویزیون اندیشه مهم ترین آن بوده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme