https://telegram.me/empireoflies

ماموریت خبرنگارجاسوسان جدید رادیو فردا چیست؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«رادیو فردا» که رسماً بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سرویس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند و اخیرا مهدی پرپنجی از مجریان باسابقه بی‌بی‌سی فارسی را در راس مدیریت خود می‌بیند،‏ مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود را از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهند.

در روزهای گذشته فراخوان جذب روزنامه‌نگار و خبرنگار در رادیو فردا به منظور تکمیل کادر تحریریه خود در پراگ منتشر شد که این افراد در دو بخش روزنامه‌نگار برلی شبکه‌های اجتماعی و وب و روزنامه‌نگاری برای رادیو و تلویزیون به کارگیری می‌شوند.

پس از اینکه رادیو فردا در دوران دولت پیشین آمریکا، سیاست‌های دموکرات‌های آمریکا مبنی بر تاکید بر روش‌های اصلاح‌گرایانه از درون و استفاده از روش‌های نرم برای مقابله با حکومت ایران را مورد تاکید قرار می‌داد، اما اکنون با روی کارآمدن دولت جمهوری‌خواه که معتقد به برخورد سخت با ایران است نیز ادبیات تندتری را علیه کشورمان به کار می‌برد و عملاً به تریبون دولت آمریکا تبدیل شده است. این نکته زمانی به حقیقت نزدیک می‌شود که شامل تغییر و تحول در مدیریت این رادیو بودیم.

بیشتر بخوانید:

وقتی «رادیو فردا» تغییر رنگ می‌دهد

اواخر سال گذشته پایگاه خبری امروزنما منتسب به طیف سلطنت‌طلب آمریکا در خبری نوشته بود: «آرمان مستوفی از مدیریت رادیو فردا کناره گیری کرد. وی ساعاتی پیش با ارسال ای میلی به کارکنان رادیو فردا، با اعلام خبر، از آنان خواسته است، به مدیریت جدید کمک کنند تا به گفته او، رادیو فردا به موفقیت خود ادامه دهد و با چالش‌ها مقابله کند.» یا همچنین مستوفی در ایمیل خود نوشته بود، ممکن است برخی از کارکنان رادیو فردا، رفتن من را برای خود شکست و یا پیروزی تلقی کنند، موردی که به نوشته او، جمهوری اسلامی خواهان آن است.

اما نکته قابل توجه این است که پس از روی کار آمدن مهدی پرپنچی با مواضع رادیکال و تجزیه‌طلبانه و همسویی سیاست‌های وی با سیاست‌های جنگ‌طلبانه دولت ترامپ بی‌ربط با اخراج کارمندان سابق نباشد که در این راستا با جذب روزنامه‌نگاران (جاسوسان)(۱) جدید و متخصص از طیف تجزیه‌طلب و جنگ‌طلب باید در آینده شاهد تغییراتی در نحوه انتشار مقالات و گزارشات این رادیو در دشمنی با ملت ایران باشیم.

بیشتر بخوانید:

رادیو فردا به دنبال اختلاف‌افکنی میان مراجع و مسئولان قوا

پی‌نوشت:

۱- به گفته سایت رادیو فردا، این مجموعه بیش از ۶۰۰ روزنامه‌نگار تمام وقت، ۷۵۰ خبرنگار آزاد! و ۱۸ دفتر محلی دارد.

انتهای پیام/

اما نکته قابل توجه این است که پس از روی کار آمدن مهدی پرپنچی با مواضع رادیکال و تجزیه‌طلبانه و همسویی سیاست‌های وی با سیاست‌های جنگ‌طلبانه دولت ترامپ بی‌ربط با اخراج کارمندان سابق نباشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme