https://telegram.me/empireoflies

ماموریت جدید مصی علی‌نژاد افشا شد + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، مصی (معصومه) علی‌نژاد، ضدانقلاب فراری لندن‌نشین که با چندین رسانه ضدایرانی مانند صدای آمریکا، بی‌بی‌سی فارسی، رادیو فردا و … همکاری دارد، در روزهای گذشته در صفحه شخصی فیسبوک خود با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود حین رانندگی در دوران حضور در ایران، زنان و دختران ایرانی را به انتشار عکس‌های بدون حجاب خود در شبکه‌های اجتماعی و حیازدایی تشویق کرد.

انتشار خبر «فراخوان ضدانقلاب لندن‌نشین برای کشف حجاب در ایران» در سایت «امپراتوری دروغ» و به دنبال بازنشر آن در خبرگزاری فارس، واکنش منفعلانه این عنصر ضد انقلاب را به همراه داشت.

مصی علی‌نژاد برخی از رسانه‌های داخلی از جمله خبرگزاری فارس را رسانه‌های محافظه کار نامید و در توجیه این عمل خود نوشت:

… صفحه زیر صفحه‌ای مستقل است و ربط دادن آن به خبرنگار ضدانقلاب و چه و چه دردی را درمان نمی کند. من فقط عکس آزادی یواشکی خودم در ایران را منتشر کردم و زنانی دیگر با انتخاب و آگاهی همراه شدند و صفحه زیر را راه اندازی کردند که ظرف دو روز هشت هزار نفر به این صفحه پیوستند و عکس های آزادی های یواشکی شان را منتشر کردند. پس من فراخوانی برای کشف حجاب نداده ام و این به معنی کشف حجاب نیست …

مسیح

شاید بتوان یکی از دلایل این توجیه مصی علی‌نژاد را این دانست که او از خانواده‌ای مذهبی است ( به ویژه پدر او فردی انقلابی و بسیجی است، به سبب فعالیت‌های ضدانقلابی و ضداسلامی مصی با او قهر و وی را نفرین کرده است) و همچنین به سبب اینکه او به خانواده خود بسیار وابسته است، نمی‌خواهد رابطه خانواده‌اش با او سردتر از این شود.

بر اساس بررسی‌ها و بر خلاف سخنان مصی علی‌نژاد می‌توان خود او را سازنده و مدیر صفحه کمپین “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” دانست. یکی از دلایل این است که مصی نخستین کسی بود که این عمل را توسط مطلبی تحت عنوان “آزادی یواشکی” در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد.

مسیح-علی‌نژاد-حجاب

انتشار مطلبی با هدف ترویج زنان ایرانی به کشف حجاب

از سویی دیگر مصی علی‌نژاد در ابتدا به انتشار تصاویر بی‌حجاب برخی از زنان و دختران که به ادعای او برایش ارسال شده است پرداخت. هرچند مشخص نیست آیا واقعا این تصاویر برای او ارسال شده یا او از صفحات شخصی سوء استفاده کرده است.

مسیح---کشف-حجاب-1

نخستین تصویر منتشر شده در صفحه فیسبوک مصی علی‌نژاد که به گفته او برای وی ارسال شده است.

حقیقت این است که مصی علی‌نژاد که پس از فرار از کشور در بین عوامل رسانه‌های ضدانقلاب مامور پرداختن به موضوعاتی مانند وضعیت جان‌باختگان فتنه سال ۸۸، زندانیان سیاسی و امنیتی و اعدامی‌ها است، کمپینی فیسبوکی با عنوان “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” را ایجاد کرده است تا اینگونه در راستای انجام بهتر ماموریت جدید محوله که همان ترویج بی‌حجابی، بی‌حیایی و بی‌بندوباری در بین زنان و دختران ایرانی است گام بردارد.

در ذیل تصاویری از مطالب صفحه کمپین مذکور آمده که برای نخستین بار در صفحه شخصی مصی علی‌نژاد بازنشر شده است و اینگونه سبب تبلیغ این صفحه شده است.

مسیح---کشف-حجاب-3

تصویر منتشر شده در صفحه مصی علی‌نژاد که از صفحه “آزادی‌های یواشکی زنان ایران” بازنشر شده است.

مسیح---کشف-حجاب-2

تصویر منتشر شده در صفحه مصی علی‌نژاد که از صفحه “آزادی‌های یواشکی زنان ایران” بازنشر شده است.

در پایان، حتی در صورت اینکه مصی علی‌نژاد سازنده کمپین اینترنتی مذکور نباشد، در این موضوع که او به گردانندگان این کمپین خط داده باشد شکی نیست، چرا که تا زمان پیش از انتشار تصاویر بی‌حجاب او چنین کمپینی وجود نداشت.

گفتنی است، این ضدانقلاب فراری که در حادثه تحصن نمایندگان دوره ششم مجلس حضور داشت و در فتنه ۸۸ نیز از حامیان سران فتنه و از آتش‌بیاران معرکه بود؛ در دشمنی با انقلاب اسلامی‌و ارزش‌های اسلامی‌سابقه‌ای طولانی دارد، به نحوی که پس از فرار به خارج از کشور و سفر به آمریکا در تاریخ ۴ تیر ماه ۱۳۸۸ در تجمع ضدانقلاب‌ها در شهر سان‌فرانسیسکو حاضر شد و در سخنانی که ناشی از عمق اعتقادات ضدانقلابی وی است گفت: “۳۰ سال ما، لرزیدیم، اینک شما بلرزید”.

مصی علی‌نژاد در دوران حضور خود در ایران دارای روابطی جدی با سفارت انگلیس در ایران بود و پس از فتنه ۸۸ با کمک عوامل این سفارت از کشور گریخت و پس از دریافت اقامت در انگلیس، با وجود آنکه در دوران حضور خود در ایران حتی موفق به کسب مدرک پایان دوره متوسطه (دیپلم) نیز نشده بود، اکنون به طور رایگان در یکی از دانشگاه‌های انگلستان درحال تحصیل است!

جالب است بدانید، مصی در ۱۹ سالگی و پیش از ورود به عرصه رسانه‌ای و فعالیت در نشریات اطلاح‌طلب، به جرم شعارنویسی روی دیوار و توهین به ارزش‌های اسلامی و انقلابی دستگیر و در هنگام بازجویی و دستگیری حامله بوده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. بانوی خر اسانی

    سلام
    فقط یه سوال تخصصی میشه بفرمایید این عکسا رو اون خانومها چرا گرفتن؟؟؟ یعنی این خانوم توی ماشینش این مدلی باشه تو جامعه همه میبینن بعد الان از عکسش چه سوء استفاده ای شده؟؟ چهل تا مرد ببین با اینکه ۴۰ هزار تا ببیند فرقی میکنه؟؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme