https://telegram.me/empireoflies

پدرخوانده مافیای داروی‌های عضله سازی در ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال ۹۳ بود که رسانه‌ها از سفر «رونی کلمن» پرورش اندام‌کار معروف آمریکایی به ایران خبر دادند و گفتند که وی روز ۳ اردیبهشت سال ۹۴ برای حضور در یک سمینار بین‌المللی به ایران سفر می‌کند.

در روزهای گذشته که خبر ورود «رونی کلمن» معروف به «ماشین عضله با دارو» در ایران و به‌ویژه پایتخت مطرح شده است، حواشی متعدد از شیوه ورود و برنامه‌های این فرد سبب بروز انتقادات ورزشکاران و قهرمانان کشورمان شد.

«رونی کلمن» که حتی تا چندی پیش نمی‌دانست ایران کجاست!، فردی است که برای شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ مواد نیروزا فعالیت می‌کند و به گفته برخی منابع، وی یکی از سران مافیای داروهای نیروزا در جهان است.

چند روز پیش «یزدان راد» قهرمان سابق پرورش اندام ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم نسبت به نقش مافیای فساد و شرکت‌های مکمل دارویی جهان برای حضور «رونی کلمن» آمریکایی هشدار داد و گفت: “ما ورزشکاران بدن‌سازی چنین افرادی را نمی‌توانیم در جُرگه پرورش‌اندام کارهای سالم عنوان کنیم زیرا این افراد در مسابقات مسترالمپیا شرکت می‌کنند که دوپینگ کردن در آن آزاد است، بنابراین ما فقط پرورش‌اندام کاران جهانی را قبول داریم که دوپینگ نمی‌کنند…”

این قهرمان سابق پرورش اندام ایران، با اشاره به اینکه «رونی کلمن» سالهاست که بازنشسته شده و در مسابقات شرکت نمی‌کند، گفت: “با توجه به شناختی که بنده از این فرد دارم کُلمن حتی یک برنامه غذایی نیز نمی‌تواند ارائه کند، به‌خاطر همین مسئولان هماهنگ کننده حضور “کُلمن” از پرورش‌اندام کاران معروف ایرانی خواستند تا وی را همراهی کنند تا بتواند پاسخ شرکت‌کنندگان را بدهد!”

شرکت در به‌اصطلاح سمینار بین‌المللی بدنسانی و دیدار با این ورزشکار بازنشسته آمریکایی نیز هزینه سنگینی دارد. از سوی مسئولان برگزاری این همایش، چند پکیج برای برنامه‌های این ماشین عضله با دارو ارائه شده است. پکیج ۵۰۰ هزار تومانی برای عکس گرفتن با «رونی کلمن»، ۷۰۰هزار تومان برای نشستن در سمینار ۲ ساعته، ۸۰۰ هزار تومان برای یک گواهی‌نامه بی‌اعتبار، و کسی که می‌خواهد در مجموع «رونی کلمن» را ببیند و امضا و عکس بگیرد و در نهایت یک حکم تقلبی بی‌ارزش بگیرد، باید یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بپردازد!

یکی دیگر از حواشی‌های عجیب حضور این بدنساز بازنشسته آمریکایی در ایران این است که یک بازیگر زن ایرانی (ر.ی) مسئول هماهنگی حضور وی در ایران است و از طرفی دیگر این آمریکایی می‌خواهد برای بانوان کشورمان نیز کلاس پرورش‌اندام بگذارد! گویا این ماشین عضله می‌خواهد برای زنان ایرانی نیز فیگور بگیرد!!

«محمد تقی‌خانی» سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ایران در گفت‌وگو با رسانه‌ها درباره حضور «رونی کُلمن» در ایران، اظهار داشت: فدراسیون پزشکی ورزشی ایران به هیچ عنوان مجوزی برای فعالیت این فرد نداده و باید از نهادهایی که به این فرد مجور دادند چنین مباحثی را پرسش کرد.

حضور «رونی کُلمن» آمریکایی در ایران که بیشتر به تجارت شبیه است و مهمانان ویژه وی نه‌تنها قهرمانان بدن‌سازی بلکه بازیگرهای زن جوان کشور  مانند «ال.ش» هستند، هرچه سریعتر نیازمند اقدام و واکنش مسئولان ذی‌ربط است. با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حضور این آمریکایی و گرفتن مبلغ ۱٫۸ میلیون از هر شرکت‌کننده، فقط به اقتصاد و مصرف بی‌رویه مکمل‌ها و خروج ارز از کشور زیان خواهد زد.

«رونی کلمن» در حالی قرار است فردا (۳ اردیبهشت ۹۴) به ایران بیاید که طرفداران جبهه تروریستی النصره که دستشان به خون هزاران مرد و زن و کودک سوری آلوده است، این ماشین عضله‌سازی آمریکایی را از طرفداران خود عنوان کرده‌اند. عکس‌های این فرد در فضای مجازی با پرچم جبهه النصره گواه این ادعا است.

رونی کلمن

رونی کلمن

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme