https://telegram.me/empireoflies

ماست‌مالی کردن اقدامات ربع توسط نوری‌زاده!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها «علیرضا نوری‌زاده» به یکی از منفورترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در بین اقشار مختلف مردم تبدیل شده و خیلی‌ها او را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعو و ارتباطش با شاهزاده‌های سعودی.

نوری‌زاده که چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با دلارهای شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده است، در طول سالهای اخیر به سخنگوی فارسی‌زبان دربار سعودی تبدیل شد و حتی یک بار از اقدامات رژیم سعودی انتقاد نکرد.

هنوز فراموش نکردیم که در ماجرای سال گذشته تعرض به دو نوجوان ایران در فرودگاه جده عربستان، توسط ماموران سعودی، نوری‌زاده از ماموران سعودی و رژیم آل‌سعود حمایت کرد و حجاج ایرانی را در وقوع اینگونه اتفاقات مقصر دانست.

این اپوزیسیون هزار رنگ که در طول ۳۸ سال گذشته بارها تغییر رنگ داده و با هدف کسب منفعت مالی بیشتر در جریان‌های مختلف اپوزیسیون فعالیت کرده، سال گذشته در ماجرای فاجعه عظیم منا و مسجدالحرام هم به جای انتقاد از سعودی‌ها و مقصر دانستن آنها، حجاج ایرانی را عامل کشته‌شدن هزاران حاجی دانسته بود. موارد خیانت نوری‌زاده آنقدر زیاد است که قابل شمارش نیست …

در شرایطی که استکبار جهانی بخصوص رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود به‌دنبال تقویت گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در مرزهای کشورمان با هدف تضعیف امنیت ایران اسلامی است، در آخرین مورد از خیانت‌ها و وطن‌فروشی‌های نوری‌زاده،  این ضدانقلابِ فراری به مانند بسیاری از عناصر ضدانقلاب، پا جای پای تروریست‌های منافقین گذاشته و برای تضعیف ایران اسلامی، از گروه‌های تجزیه‌طلب غرب کشور حمایت می‌کند.

نوری‌زاده در برنامه‌های مختلف با دعوت از سران گروهک‌های تجزیه‌طلب غرب کشور مانند «مصطفی هجری» و «عبدالله مهتدی» که اکنون در پناه دولت‌های غربی زندگی می‌کنند از طریق تریبونهای دولتهای غربی جمهوری اسلامی را به حمله مسلحانه تهدید میکنند، می‌کوشد به تطهیر این گروهک‌های مسلح بپردازد و در نگاه مخاطبین درخواست آنان را تنها در حد ایجاد حکومت فدرالیسم محدود نماید.

این عنصر ضدایرانی و ضدانقلاب که در ماه‌های اخیر ارتباط با «ربع پهلوی» را تنگاتنگ‌تر کرده است، در این مدت همچنین تلاش کرده تا ارتباط «ربع پهلوی» با گروه‌های تجزیه‌طلب و چپ‌گرا را هم با توجیه‌های مختلف ماست‌مالی کند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها «علیرضا نوری‌زاده» به یکی از منفورترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در بین اقشار مختلف مردم تبدیل شده و خیلی‌ها او را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعو و ارتباطش با شاهزاده‌های سعودی. نوری‌زاده که چند سال پیش …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme