https://telegram.me/empireoflies

ماجرای اشاره رهبر انقلاب به ۱۷ هزار شهید ترور و واکنش بی‌بی‌سی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور) سازمانی مردم‌نهاد است که در سال ۱۳۸۴ به‌منظور تبیین پرونده تروریسم در ایران تأسیس شده است. پرونده حوادث تروریستی در ایران، نام ۱۷۰۰۰ قربانی بی‌گناه را در خود ثبت کرده است که گواهی روشن بر خشونت گروه‌های تروریستی و سند تاریخی و انکارناپذیری است در اثبات این واقعیت که کشور ما بزرگترین قربانی تروریسم است.

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد فرزند شهید ترور، حجت‌الاسلام سید عبدالکریم هاشمی‌نژاد و دبیر کل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) است. هاشمی‌نژاد در نشستی با تسنیم از نحوه شکل‌گیری بنیاد هابیلیان و تبدیل شدن آن به «تنها مرکز تخصصی در حوزه مطالعات تروریسم» در داخل کشور سخن گفت و از واکنش‌های بین المللی، گروه‌های مردمی، رسانه‌های معاند، گروه‌های تروریستی و … در رابطه با فعالیت‌های این بنیاد توضیح داد که به همت خانواده شهدای ترور ۱۲ سال است که فعالیت‌های تخصصی در این حوزه دارد. بخش اول گفت‌وگوی تفصیلی تسنیم با او در اینجا آمده است و بخش دوم این گفتگو در ادامه قابل مشاهده است:

* تسنیم: آقای هاشمی نژاد! شما در بنیاد هابیلیان چند سری کنگره شهدای ترور را برگزار کردید. که کارهای موفقی در ذیل این کنگره انجام شد. از نحوه شکل گیری این نوع فعالیت‌ها و گستره بین المللی بنیاد هابیلیان بگویید.

برگزاری کنگره یکی از ظرفیت‌هایی است که مجموعه ما دارد. طراز این کنگره طراز خیلی بالایی بود. ان جی او توانایی‌هایی دارد که شاید یک وزارتخانه و دستگاه دولتی نداشته باشد. به همین خاطر است که ما توانستیم با حداقل امکانات حداکثر بهره‌برداری از یک کنگره را داشته باشیم. یک وزارتخانه محدودیت‌های فراوانی دارد که شاید این امکان را ندارد. البته برگزاری کنگره یک پشتوانه و عقبه دارد و شما می‌بینید یک کنگره مهمی به صورت ملی در سال ۹۲ برگزار می‌شود و توفیقاتش باعث می‌شود به دنبال آن در دو سال بعد کنگره بین‌المللی در سطح عالی کشور برگزار شود. این نشان‌دهنده یک عقبه قدرتمند و قوی و کارکرد علمی دقیقی است که بنیاد هابیلیان انجام داده است.

وضعیت فعلی بنیادهابیلیان نشان‌دهنده عقبه طولانی و پشتوانه قوی کارکردهایی است که پیش از این در کشور وجود نداشت. ما بیشترین محصولاتی که در حوزه بحث ترور و تروریسم هست را در مرکزمان فراهم کردیم. بسیاری از اسناد و مدارکی که نشان دهنده قربانی‌شدن کشورمان در بحث تروریسم است را داریم.

اعتراف احمد شهید در رابطه با فعالیت تروریسم در کشور ما/کشورهای اروپایی هم برای حوزه امنیت و جاسوسی حکم اعدام دارند

* تسنیم: جمع آوری این اسناد و مدارک چه کمکی به حوزه امنیت ما می‌کند؟ اسناد و مدارکی که شما تدوین کرده‌اید دقیقا در چه زمینه‌هایی تهیه شده؟

 آقای احمد شهید که سازمان ملل برای حقوق بشر گماشته بود، برای محکوم کردن ما گماشته شده بود. می‌گفت: «من برای این آمده‌ام راجع فلان حادثه‌ها تحقیق کنم.» ما اسناد و مدارک فراوانی را جمع‌آوری کردیم که مستدل و متقن بود. در یک جلسه یک ساعت و نیمه همین اسناد بین‌المللی را ارائه دادیم و او نتوانست قربانی‌بودن کشورمان را انکار کند و بعد از این جلسه به صراحت گفت: «من قبول دارم که کشور شما قربانی تروریست است و قبول دارم که کشوری که قربانی تروریست می‌شود نمی‌تواند قانونی عمل کند و خارج از قانون عمل می‌کند.» خانم “ترزا می” نخست وزیر انگلیس چندی پیش به دنبال دو حادثه‌ای که اتفاق افتاده بود صراحتا گفت: «اگر قرار باشد قوانین حقوق بشری جلوی دست و پای ما را بگیرد، آن را عوض می‌کنیم.» یعنی زیر پا می‌گذاریم. کشورها در حوزه امنیت خود تعارف ندارند. کشورهای اروپایی که در آن‌ها اعدام نیست در یک مورد استثنا قائل می‌شوند و آن‌ هم حکم اعدام برای جاسوسی در زمان جنگ است. با کسی هم تعارف ندارند. چون برای امنیت کشور خود ارزش زیادی قائلند.

احمد شهید در بند ۳۴ گزارش اولش، رسما اسناد بنیاد هابیلیان را تأیید کرد/جلد اول کتاب شهدای ترور در بردارنده شهدای سال‌های ۵۷ و ۵۸

بنابراین این اسناد را جمع آوری کردن یکی از وظایف ما بود. تهیه لیست شهدای ترور، تهیه روزشمار حدود ۱۷ هزار شهید ترور، به روز رسانی و جمع آوری مستندات آن‌ها یکی از کارهای بنیاد هابیلیان است. جلد اول کتاب شهدای ترور حدود ۵۰۰ صفحه است که فقط در بردارنده شهدای ترور سال‌های ۵۷ و ۵۸ است. اینکه هر استان چقدر شهید داده و از صنف‌های مختلف چه تعداد در ترور به شهادت رسیدند، چه گروه‌هایی این ترورها را انجام دادند، تفکرات تروریست‌ها ریشه در چه تفکراتی دارد، از اول انقلاب تا کنون چند گروه تروریستی در کشور وجود داشته، تفکرات نفاق از کجا ریشه گرفته و اسناد بین‌المللی در این زمینه چه می‌گویند همه از جمله کارهایی است که در بنیاد هابیلیان انجام دادیم. همین اسناد را به آقای احمد شهید دادیم و او قبول کرد و در بند ۳۴ گزارش اولش، رسما اسنادی که از بنیاد هابیلیان گرفته را مورد تأیید قرار داده و آن را ذکر کرده است.

اثبات قربانی شدن جانبازان شیمیایی مثل بازی دومینو تمام جانیانی را که به این کار کمک کردند، محکوم می‌‌کند

* تسنیم: کدام یک از دستگاه‌های مسئول باید برای پیشرفت فعالیت‌های شما پای کار بیایند؟

در زمینه حوزه مسائل تروریسم دستمان پر است. بنیاد هابیلیان توانسته است چنین کارهایی را انجام دهد. این ظرفیت عظیم آماده است. بایستی عزم حاکمیت ما در این زمینه بیش از اینها باشد. کار ما نیازمند آن است که کل مجموعه نظام پشت آن بیاید و صرفا محتوای کار ما به یک دستگاه هم برنمی‌گردد. قوه قضاییه، دستگاه دیپلماسی، دولت در مجموع ، دستگاه تبلیغی و…همه این‌ها نقش بسیار مهمی در پیشرفت کار ما دارند. فعالیت در این حوزه احتیاج به پروپاگاندای وسیع دارد که در ذیل این تبلیغات وسیعی که انجام می‌شود بتوان مباحث و پیگیری‌های حقوقی را پیش برد. اما متاسفانه در مقابل آن مقاومت می‌شود. اگر این موضوع را اثبات کنیم پشت سر آن خیلی چیزها اثبات می‌شود و غرب بدهکار ما می‌شود. مثلا اگر بحث قربانی شدن جانبازان شیمیایی را در سطح بین‌الملل اثبات کنید که صدام چنین جنایتی را انجام داده و به لحاظ حقوقی اثبات شود، چون این قضیه پشت بند دارد، مثل بازی دومینو تمام جانیانی که به این کار کمک کردند نیز محکوم می‌شوند. لذا چنین تحقیقات و پیگیری‌هایی مقاومت می‌خواهد و تبلیغات لازم دارد. یک عزم راسخ می‌خواهد و ما به عنوان خانواده شهدا در بنیاد هابیلیان این مطالبه‌گری را ایجاد می‌کنیم که یک کار حقوقی انجام بدهیم.

اسناد و مدارک بین‌المللی هست اما اقدامات حقوقی کشور ما کجاست؟

* تسنیم: فکر می‌کنید این فعالیت‌های حقوقی در سطح بین‌المللی جواب می‌دهد؟ یا تروریست‌ها چه در سایه اقدامات حقوقی ما و چه در سکوت رسانه‌ای کار خود را انجام خواهند داد؟

اینکه رئیس جمهور و نخست وزیر یک کشور ترور شوند، اتفاق کوچکی نیست. گاهی یک حادثه تروریستی که ۵ یا ۶ نفر در آن کشته می‌شوند کل منطقه‌ای را به هم می‌ریزد اما وقتی نخست‌وزیر و رئیس جمهور و رئیس دیوان عالی ما به شهادت رسیدند کسی چیزی نمی‌گوید.سال ۱۹۹۷ وزارت امور خارجه آمریکا یک گزارش مفصلی تهیه می‌کند که در آن صراحتاً می‌گوید رئیس دیوان عالی کشور، رئیس جمهور، نخست وزیر به اضافه جمع زیادی از مقامات و هزاران هزار نفر از مردم بی‌گناه ایران در حادثه تروریستی کشته شدند و گروه آن ها را هم معرفی می‌کند که به دست سازمان مجاهدین خلق به شهادت رسیدند. عین این گزارش را اتحادیه اروپا می‌دهد. عین این گزارش را سازمان دیده‌بان حقوق بشر می‌دهد. از این مفصل‌تر موسسه رند در آمریکا به سفارش پنتاگون از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ راجع به سازمان منافقین تحقیقات می‌کند و بسیار گزارش مفصل و دقیقی می‌نویسد. این‌ها اسناد و مدارک مهمی است که اقدام حقوقی می‌خواهد اما اقدامات حقوقی از طرف کشور ما کجاست؟

بعد از نزدیک ۳۰ سال، دشمن جانیان را قربانی جلوه می‌دهد/وقتی رئیس جمهور و نخست وزیر ما ترور شدند، حتی کشورهای دوست هم تسلیت نفرستادند

ما می‌دانیم که دشمن ما شروع به تحرک کرده است. بعد از نزدیک ۳۰ سال، دشمن جانیانی که این جنایت را انجام داده‌اند قربانی جلوه می‌دهد. این نشان دهنده آن است که ما غفلت کرده‌ایم و در نتیجه غفلت ما دشمن این کار را انجام می‌دهد و مهره را عوض می‌کند. یکی را برمی‌دارد و یکی دیگر را جایش می‌گذارد. و این به دلیل این است که ما از اساس مهره‌ای نچیدیم و او جا را خالی دیده و مهره خودش را می‌چیند. این حرف من است شاید کسی قبول داشته باشد یا قبول نداشته باشد.

امروزه عرصه بر تروریست تنگ شده/چرا نفاق تلاش دارد جای شهید و جلاد را عوض کند؟

وقتی رئیس جمهور و نخست وزیر ما به شهادت می‌رسند حتی کشورهای دوست هم یک تسلیت برای کشور ما نمی‌فرستند. خیلی عجیب است یک حادثه تروریستی در کشوری واقع می‌شود همه تسلیت می‌گویند و همه محکوم می‌کنند و دوست و دشمن همه این کار را انجام می‌دهند. در مجلس اتفاقی می‌افتد گروهک روسیاهی مثل منافقین از ترس اینکه کسی یقه آن‌ها را بگیرد این قضیه را محکوم می‌کند. آمریکایی‌ها در همین تخاصمی که دارند محکوم می‌کنند. این نشان دهنده آن است که امروزه بحث تروریست، موضوع جهانی شده است و همه کشورها درحال مبارزه با این قضیه هستند. عرصه بر تروریست تنگ شده یعنی فضای تروریست‌ها تنگ شده و آن کسی که دست به جنایت زده است، احساس خطر می‌کند. وقتی عرصه بر تروریست تنگ می‌شود او  هر روز در کنجی واقع می‌شود. نفاق شرایطش اینطور است. یعنی در عراق بوده و جولان می‌داده و فرانسه بوده و جولان می‌داده است. فرانسه بیرونش کرده، پیش صدام رفته است. صدام ساقط شده و مردم عراق بیرونش کردند و حالا به آلبانی رفته است.

الان چه کسی باید بترسد؟ کسی که دست به این جنایت‌زده و روزی بایستی پای میز محاکمه بنشیند. بخشی از این دلایلی که نفاق تلاش دارد جای جلاد و شهید را عوض کند همین قضیه است. می‌خواهد از این جنایاتی که قبلا انجام داده، فرار کند. تلاش دارد چهره دموکراتیک باشد و در سایه آن جای جلاد و شهید را عوض کند و کسی یقه او را نگیرد. اگر ما به هم نجنبیم و تلاش نکنیم و اقدامات متعدد تبلیغی، حقوقی و حقوق بشری و بسیاری از اقدامات دیگر که توانایی انجام آن را داریم، انجام ندهیم، تلاش دشمن به ثمر می‌رسد. هراس دشمن هم باعث شده که بعد از ۳۰ سال بخواهد جای جلاد و شهید را عوض کنید.

قدرت مردم از رسانه‌ها بیشتر است/حمله مردم به مقر منافقین مجبورشان کرد از عراق بروند

* تسنیم: به نظر می‌رسد این فشاری که می‌گویید عرصه را بر تروریست تنگ کرده است، بیشتر یک فشار رسانه‌ای است، هیچ قدرت دیگری وجود دارد که در کنار این فشار رسانه‌ای کار را به نتیجه برساند؟چون همان قدرت‌هایی که بعضا از این تروریست‌ها حمایت می‌کنند قدرت‌های رسانه‌ای دنیا را هم در دست دارند.

من عرضم این است که هرچه جلوتر می‌رویم قدرت دولت‌ها کمتر می‌شود و نقش مردم بیشتر. این مهم است. روزی شبکه نفاق با گردن کلفتی در کشوری مثل فرانسه که یک کشور اروپایی است، می‌نشیند و از آنجا تیم‌های ترور و مرگ را در داخل ایران هدایت می‌کند و ترور را انجام می‌دهد و بعد از آن بیانیه صادر می‌کند. عرصه بر او تنگ می‌شود، مجبور می‌شود برود. او در کشور عراق ۱۴ سال می‌ماند و دلش نمی‌خواهد برود. چون کارکردش اینجاست و اگر بخواهد به دنیا خودش را اثبات کند، باید کنار مرزهای ما باشد. اما مجبور می‌شود که از عراق هم برود، چه کسی اجبارش کرده؟ آمریکایی و اروپایی‌ها که نبودند. نقش دولت‌ها کم رنگ است. مردم به منافقین اجازه نمی‌دهند. ببینید که چند حمله به مقر منافقین انجام شده. منافقین بیش از جنایتی که در کشور ما کردند در آنجا انجام دادند. حتی اگر دولت‌های آنجا نخواهند، مردم اجازه نمی‌دهند چنین وضعیتی پیش بیاید.

هیچ دولتی حاضر نبود به منافقین جا بدهد/عرصه که تنگ می‌شود طبیعتا نفاق تلاش دارد پیشینه سیاهش کم رنگ شود/تروریسم عامل دست دولتها

رسانه هم نقش عظیمی دارد. اما مجموعه این‌ها را که کنار هم بچینیم عرصه بر تروریست تنگ می‌شود و نقش دولت‌ها قطعا در این قضیه نیست. تروریسم عامل دست دولتها هستند. یکی از وسایلی هستند که اهداف دولت‌ها را پیش می‌برند اما روز به روز دنیا وضعیتی پیدا کرده که از جهت نقش مردمی و نقش‌های آگاهی شونده و آگاهی‌دهنده، رسانه و مخاطب عرصه را بر تروریست‌ها تنگ کرده و دولت‌ها را مجبور کرده‌اند که به خواست آن‌ها اقدام کنند. آمریکا بلند می‌شود دور دنیا راه بیفتد و جا برای منافقین پیدا کند. هیچ دولتی حاضر نیست به او جا بدهد. بعد به دولت آلبانی باج می‌دهند که در شرایطی رضایتشان را جلب کنند. عرصه که تنگ می‌شود طبیعتا نفاق تلاش دارد پیشینه سیاهش کم رنگ شود و خودشان را به رنگ وضعیت فعلی دربیاورد و بابت اینکه نخواهد بدهکار شود تلاش بکند جای شهید و جلاد را عوض کند.

* تسنیم: در مورد بازتا‌ب‌های بین‌المللی فعالیت‌ها و تحقیقاتتان در بنیاد هابیلیان گفتید. رسانه‌های معاند و موافق چه واکنش‌هایی درباره فعالیت این بنیاد داشتند؟

آنچه که ما انجام می‌دهیم مورد رصد دوست و دشمن است. چون نشان می‌دهد که کارها دقیق انجام می‌شود. حرف نو برای گفتن دارد و اهداف دقیقی را دنبال می‌کند. یک موقعی ملاقات دومی با احمد شهید داشتم و به برخی از کارهایش ایراد می‌گرفتم گفت: «من مدارکی که تو آوردی را قبول کردم. بعد از ۲۰ سال ثبت سازمان ملل کردم.» خودش می‌گفت: «این کار کمی نیست. کار بزرگی است.»

در سطح منطقه بسیاری از مقالات و مطالب و موضوعاتی در باب ترور که در رسانه‌ها مطرح می‌شود استناد به این کارهایی است که در بنیاد هابیلیان انجام شده و بخشی از رسانه‌های معاند تلاش دارند موضوع را بایکوت کنند. این کاملا محرز است که خود بایکوت کردن دلایل بسیار مهم و بزرگی دارد. یک جایی از دستشان در می‌رود و نمی‌توانند این کار را انجام ندهند. بازتاب بسیار زیاد بوده و من تصورم این است که اخراج منافقین از کشور عراق در پی عکس‌العمل‌های ملت عراق در واقع بعد از برگزاری کنگره‌هایی بود که ما برگزار کردیم و مطالبه‌ای که از طرف ملت ایران دیدند.

ماجرای پیام تند و تیز شبکه نفاق به بنیاد هابیلیان

اوایلی که منافقین به کشور آلبانی رفته بودند ما سایت آلبانیایی زبان راه اندازی کردیم که بازتاب بسیار زیادی داشت. مطالب آن در سطح وسیع در رسانه‌های آلبانی گسترش پیدا کرد و ایمیل خیلی تند و تیزی از طرف شبکه نفاق علیه ما شد که: «شما از ما چه می‌خواهید؟ ما را از عراق بیرون کردید اینجا هم دست بردار نیستید.» خودشان می‌دانند، دیگران هم می‌دانند موج و حرکتی که این مجموعه فرزندان شهدای ترور و خانواده‌های ترور در کشور ایجاد کردند به دنبال خودش اقدامات خیلی وسیعی را به لحاظ روشنگری افکار عمومی داشته است.

* تسنیم: فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید تعامل با یک سری دستگاه‌ها را می‌طلبد استنباط من این است که تعامل با دستگاه‌های امنیتی کشور را هم نیاز دارید. تعاملات شما با دستگاه‌های دولتی و غیردولتی چطور است و چقدر همکاری می‌کنند؟

نظام، نظام جمهوری اسلامی است. نظامی است که در رأس آن یک مجتهد عادل فقیه هست. تشکیل چنین نظامی جزو آرزوهای مسلمانان بخصوص مردم معتقد کشور ایران بوده است. این توفیق الهی نصیب این نسل شده که چنین چیزی را ببیند. طبیعتا شهید و شهادت جایگاه خیلی والایی در این قضیه دارد و در شکل کلی آن همه از بحث شهید، شهادت، پیش برد اهداف شهدا، احقاق حقوق شهدا طبیعتا همه استقبال می‌کنند. بخش مهمی از توفیقاتی که ما داشتیم مرهون همین نگاهی است که ملت ایران نسبت به شهید و شهادت دارند و بخش مهمی هم که به چشم می‌بینم، اینست که شهدا کار را پیش می‌برند یعنی مصداق بارز و عینی که برای من اثبات شده که “شهید زنده است”، همین پیشبرد اهدافی در راستای احقاق حقوق شهداست.

طبیعتا دستگاه‌های مختلف در این زمینه شوق برای همکاری دارند. نمونه واضح و آشکار آن در برگزاری کنگره ملی و بعد از آن بین‌المللی که انجام شد ما تمام کارهایی که انجام دادیم روی شانه‌ها و توانایی‌های مجموعه بنیاد هابیلیان بود البته از هر کسی خواستیم امکاناتی در اختیار ما قرار بدهد، کمک کرد. یکی سالن دارد، یکی ماشین دارد و امکانات ویزایی دارد. حدود ۱۱ یا ۱۲ دستگاه را دخیل کردیم که همکاری را انجام دادند. لذا به یک دستگاه محدود نمی‌شود.

نمی‌خواهم بگویم بی‌مشکل هستیم. قطعا مشکل داریم. مشکل زیادی هم داریم بعضا نگاه‌های غلطی وجود دارد که یکی از اساسی‌ترین مشکلات ماست اما در کلیات قضیه این توفیقاتی که حاصل شده نتیجه این است که مجموعه نظام جمهوری اسلامی نسبت به شهید و شهادت نگاه خاصی دارد.

اشاره رهبر معظم انقلاب به ۱۷ هزار شهید ترور و واکنش بی بی سی

* تسنیم: از جدیدترین کارتان در بنیاد هابیلیان و محصولی که قرار است امسال منتشر کنید خبری بدهید.

خیلی عزم جزمی گذاشتیم روی اینکه حالا این آمار شهدایی که دادیم را به‌روزرسانی کنیم. روزشمار آن را تهیه کنیم و منابع و مؤاخذشان را به روز کنیم زیرا اسناد ماندگار تاریخ کشور ماست که اینها را بتوانیم جمع آوری کنیم.

رهبر معظم انقلاب که اخیرا در سالگرد رحلت امام اشاره فرموده بودند به لیست ۱۷ هزار شهید ترور بعد از آن بی.بی.سی گزارشی تهیه کرده است و در آن عنوان کرده که “این حرف رهبری مستند به کجاست؟” و بعد توضیح داده که “مربوط به آمار بنیاد هابیلیان است.” این لیست را نتوانست انکار کند و گفته بود لیست مطولی است که شامل خیلی چیزها می‌شود. ما یکی از اهتمام‌هایی که گذاشتیم این است که ۱۷ هزار شهید را بتوانیم به روز رسانی کنیم.

بیش از ۳۵ گروهک مختلف در کشور ما اقدامات تروریستی داشته‌اند

همچنین مجلاتی را به صورت سلسله‌وار تولید کردیم و اخیرا مجوز آن را از وزارت ارشاد گرفتیم که در گیشه توزیع کنیم که تحت عنوان مجله «مطالعات تروریسم» به حوزه‌های مختلف تروریسم در کشور می‌پردازد. بیش از ۳۵ گروهک مختلف در کشور ما اقدامات تروریستی داشته‌اند که این‌ها معرفی می‌شوند. نرم افزارهای مختلفی که در دست تهیه داشتیم و ان‌شاءالله به زودی منتشر می‌کنیم. گاهی حوادثی باعث می‌شود که تولیدات را ایجاد کنیم مثلا تولیداتی در چند سال گذشته دیدیم سالگرد هدف قراردادن موسی‌خیابانی نفر دوم سازمان منافقین در یک هاله‌ای از ابهامات وجود داشت و مجله‌ای راجع به این موضوع تولید کردیم. در آنجا بحث شده که این حادثه به چه شکل بوده و تحلیل آن چه بوده است. نقش آنها در سازماندهی کشوری چطور بوده است.

* تسنیم: اشاره به گزارشی که رهبری دادند. گزارش‌هایی که داشتید چقدر به ایشان منتقل شده است.

مهم این است که دیدگاه فکری ایشان را بدانیم و اصل هدفمان این است که کمکی برای نظام باشیم. به عنوان یک سرباز کوچکی در پشت سر رهبری باشیم و بتوانیم در این بخش خدمت کوچکی انجام بدهیم. پدرم یکی از رهبران انقلاب اسلامی بود که در حوزه تقابل با انحرافات فکری زیاد کار کرده بود کتاب‌های زیادی نوشته بود و جان خودش را در این مسیر گذاشته بود. درست مثل شهید مطهری که اساس کتاب‌هایی که نوشته و محصولاتی که دارد در همین زمینه‌هاست و پدرم و شهید مطهری شباهت زیادی به هم دارند. این‌ها شاکله‌های انقلاب اسلامی هستند. طبیعتا ما هم فکر می‌کنیم در چارچوب اهداف رهبر معظم انقلاب کار می‌کنیم و تلاشمان این است که پشت سر ایشان در راستای افکار و اهداف ایشان این کار را انجام بدهیم. مهم این است که در راستای رضایت رهبر بی بدیل فرزانه خودمان باشیم.

—————————-
گفت‌وگو از: نجمه‌السادات مولایی
—————————–

انتهای پیام/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور) سازمانی مردم‌نهاد است که در سال ۱۳۸۴ به‌منظور تبیین پرونده تروریسم در ایران تأسیس شده است. پرونده حوادث تروریستی در ایران، نام ۱۷۰۰۰ قربانی بی‌گناه را در خود ثبت کرده است که گواهی روشن بر خشونت گروه‌های تروریستی و سند تاریخی و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme