https://telegram.me/empireoflies

لیدر سلطنت‌طلبان شمال اروپا: «ربع پهلوی» از سعودی‌ها پول می‌گیرد!

اختصاصی–  به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از ابراز مواضع «ربع پهلوی» در چند سال اخیر بخصوص ماه‌های گذشته، بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب به جمع منتقدان و مخالفان او پیوسته‌اند.

بسیاری از مخالفان امروز «ربع پهلوی» کسانی بودند که در گذشته (به دروغ یا واقعیت) ادعا می‌کردند حاضرند جانشان را فدای «ولیعهد حکومت پهلوی» بکنند، اما سخنان اخیر «ربع پهلوی» آب پاکی را بر دست آنان ریخت و بسیاری از گروه‌های سلطنت‌طلب را تا حد دشمنی با «ربع پهلوی» پیش برد و مواضع ضدملی این بازمانده خاندان منحوس پهلوی مانند نفی مالکیت ایران بر جزایر سه‌گانه خلیج فارس و چشم‌پوشی از نام «خلیج فارس» نفرت از «ربع پهلوی» را دوچندان کرده است.

یکی از منتقدان جدی «ربع پهلوی» «امید دانا» است، که اکنون به عنوان یکی از دشمنان و رقبای سیاسی جدید «ربع پهلوی» مطرح شده و بسیاری از سلطنت‌طلبان لیاقت او برای رهبری سلطنت‌طلبان را بیش از «ربع پهلوی» می‌دانند.

«امید شریفی دانا» که یکی از سلطنت‌طلبان و پادشاهی‌خواهان پناهنده در سوئد است، با استفاده از ضعف «ربع پهلوی»، بر دامنه فعالیت‌هایش افزوده و از مواضع ضدملی «ربع پهلوی» و اطرافیانش برای ضربه به او استفاده نموده است.

این منتقد «ربع پهلوی»، جدیدا با اشاره به اقدام جدید تلویزیون منتسب به «ربع پهلوی»، با اشاره به بکاربردن عنوان «خلیج» بجای «خلیج فارس» در تلویزیون فردی که خود و خاندانش را نماید ملی‌گرایی می‌داند، این اقدامات را نشانه‌ای دیگر از ارتباط «ربع پهلوی» و باند اطرافش با رژیم آل‌سعود دانست و گفت: “بکار بردن واژه جعلی خلیج آنهم سه مرتبه بجای واژه خلیج فارس توسط «سعید جباری» هموند دفتر سیاسی شورای ملی در تلویزیون «افق (ایران)» (تنها رسانه مورد تایید رضا پهلوی) و سکوت مجری برنامه (مهدی آقازمانی) بار دیگر مهر تاییدی بود بر افشاگری‌های اینجانب بر علیه مواضع ضدملی رضا پهلوی …”

«امید دانا» همچنین با تاکید بر اینکه استفاده از نامهای جعلی برای خلیج فارس توسط رسانه منتسب به «ربع پهلوی» عمدی بوده است، تصریح کرد که این رسانه‌ها به سبب ارتباطی که با سعودی‌ها دارند و پول‌هایی که از آنان می‌گیرند، به دنبال عادت دادن گوش مخاطبین خود با این اسامی جعلی هستند و در راستای اهداف دشمنان تمامیت ارضی ایران اقدام می‌کنند.

گویا دوستان دیروز «ربع پهلوی» هم فهمیده‌اند که او با بیگانگان و دشمنان ملت ایران ارتباط دارد و برای کسب جایگاه بهتر حتی حاضر است از خاک و تمامیت ارضی ایران هم بگذرد و دلارهای سعودی‌ها هر روز بیشتر در تلویزیون و اطرافیان «ربع پهلوی» و از همه بیشتر در خودش اثر گذاشته است.

انتهای پیام/

اختصاصی–  به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از ابراز مواضع «ربع پهلوی» در چند سال اخیر بخصوص ماه‌های گذشته، بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب به جمع منتقدان و مخالفان او پیوسته‌اند. بسیاری از مخالفان امروز «ربع پهلوی» کسانی بودند که در گذشته (به دروغ یا واقعیت) ادعا می‌کردند حاضرند جانشان را فدای …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme