https://telegram.me/empireoflies
۱- همسرتان، فرزندتان یا برادرتان در مقابل چشمانتان به دست یک قاتل روانی چاقو به دست آسیب ببیند؟ کشته نشود، فقط چند جراحت با چاقو بردارد، آیا باز هم همین واکنش را خواهید داشت؟

لگام بهانه‌ای برای دروغگویی‌های گام به گام+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: می گویند، اعدام نقض حقوق انسانی می باشد.

می گویند وقتی کسی را اعدام می کنید ، ارزش های انسانی را نادیده می گیرد.

می گویند اعدام عملی است که منجر به بسط و توسعه خشونت در جامعه می شود و از ارتکاب جرائم کم نمی کند.

می گویند و می گویند و می گویند و در نهایت آن چه مد نظرشان است خلاصه می شود در اینکه اعدام منطبق با  حقوق بشر نیست پس جمهوری اسلامی ایران ضد حقوق بشر است ، قوانین اسلام ایراد دارد و …

اما نمی گویند که:

اگر فردی از افراد خانواده خودشان مثلا برادر ، پدر و یا هرکس دیگری وقتی که در خیابان راه می رود، به ناگاه یک قاتل روانی جلور او را بگیرد و با چاقویی تیز در دست با چند ضربه او را از پای در آورد و در آن هنگام که از چاقوی وی خون می چکد هل من مبارز بطلبد و دیگران را تهدید کند که آنها را هم خواهد کشت ، با او چه باید کرد ؟

آیا نباید او را اعدام کرد؟

این مدعیان حقوق بشر نمی گویند که :

اگر روزی همسر یا برادرشان در جنوب شرقی کشور در مرزهای پاکستان مشغول خدمت سربازی باشد و اشرار و قاچاقچیان از راه برسند و به خاطر مشتی پول کثیف که از قاچاق مواد مخدر بدست می آید ، عزیز او را به قتل برسانند ، آیا باز هم می گوید که اعدام نکنید ؟

اگر اشرار و مزدوران بیگانه عزیز او را که شبانگاهان در سر پست ایستاده تا مبادا چشم نامحرمی به خاک پاک ایران زمین نگاهی ناپاک بیاندازد ، بربایند و با تیغ تیز کینه،نفرت و پلیدی گلویش را ببرند واو را به شهادت برسانند،آیا این مدعیان حقوق بشر باز هم خواهند گفت اعدام نکنید ؟

آنچه را می گویند همین است اما آنچه را که نمی گویند چیست؟

آنها نمی گویند که :

اگر پسر نوجوان یا دختر نوجوان آنها همانند هزاران فرزند بی گناه این مملکت در دام قاچاقچیان مواد مخدر افتاده و جوانی شان به دست عده ای فروشنده مواد مخدر به تباهی کشیده شود چه باید کرد؟ آیا باز هم اعدام حکم بدی خواهد بود؟

پرسشی از این مدعیان حقوق بشر که به قول خودشان کمپین لگام (لغو گام به گام اعدام) را تاسیس کرده اند داریم ، آیا حاضر هستید که:

۱- همسرتان، فرزندتان یا برادرتان در مقابل چشمانتان به دست یک قاتل روانی چاقو به دست آسیب ببیند؟ کشته نشود، فقط چند جراحت با چاقو بردارد، آیا باز هم همین واکنش را خواهید داشت؟

۲- آیا می پذیرید عزیزتان (همسر، پسر و…) در مرزهای شرقی کشور اسلحه به دست بگیرد و فقط برای یک هفته شب ها به تنهایی در سرمای شبانگاه کویری از مرزها نگهبانی کند تا شاید قاچاقچیان مواد مخدر از راه برسند و جان او در معرض خطر قرار بگیرد؟ اگر این چنین شد و عزیزتان از دست رفت آیا باز هم خواهید گفت اعدام ناپسند است ؟

۳- آیا حاضر خواهید بود یک قاچاقچی هر روز مقداری شیشه به فرزندتان بدهد تا جایی که در مقابل چشمان شما عزیزتان خدای ناکرده از دست برود؟ به آن قاچاقچی چه می گویید؟

به او دست مریزاد خواهید گفت یا خودتان همانجا دست به کار می شوید که حسابش را کف دستش بگذارید؟

همین ۳ مورد کافیست ، انسانیت پیشه کنید و به آن پاسخ واقعی دهید، اگر می پذیرید از قاتلین عزیزانتان بگذرید، اشکالی ندارد، اما متاسفانه مشکل همه ما این است که مرگ را میخواهیم اما برای همسایه، نه برای خودمان.

حرف زیادی باقی نمی ماند. موضوع آنقدر شفاف است که هر انسان پاک نیت و آزاده ای می تواند آن را تجزیه و تحلیل نموده و بفهمد چه کسی راست می گوید و چه کسی بیمار گونه فقط می خواهد که حرفی بزند ولو اینکه خلاف واقع باشد؟

شما مدعیان حقوق بشر که به قول خودتان لگام ( کمپین لغو گام به گام اعدام) را تاسیس کرده اید خوب می دانید که: با اعدام مخالف نیستید، اساسا می دانید که حکم اعدام از نظر حقوقی چه زمانی صادر می شود؟ ما هم نمیخواهیم با آن موافقت یا مخالفت نماییم اما شما می دانید و ما هم می دانیم که: چرا شما می گویید قانون اعدام ضد حقوق بشر است؟

شما می خواهید با این حربه کثیف با جمهوری اسلامی ایران مبارزه نمایید، می خواهید با این رفتارهای موذیانه خود  وجهه نظام اسلامی را در سطح جهان خدشه دار نمایید (البته به زعم خودتان) می خواهید اعدام را دست آویزی کنید تا عقده سال های دور و نزدیک خود را از نظام اسلامی باز گشوده و از این طریق احکام اسلامی که ریشه در قرآن خداوند دارد را به چالش بکشانید. می خواهید با بحث موضوع اعدام ها در مجامع جهانی به زعم خودتان قوه قضائیه را تخریب نمایید، می خواهید با طرح این موضوع خود را در جهان مطرح و در صفحه اول مطبوعات قرار دهید تا حساب های بانکی خارج از کشورتان با این ادعای واهی که مبارز راه آزادی و حقوق بشر هستید از دلارهای امریکایی  پر شود.

ای کاش مدعیان دروغین حقوق بشر در امریکا و اروپا می فهمیدند که اعدام با احکام حس ابدی که آنها می دهند فرقی ندارد تنها تفاوتش در مدت زمان اجرای حکم است. در اعدام حکم مرگ متهم یکبار برای همیشه اجرا می شود و در احکام حبس ابدی که اروپا می دهد متهم هر روز و هر ساعت از خدا طلب مرگ می کند و با مرگ تدریجی شکنجه می شود که البته هر کسی جنایتی می کند مستحق احکام متناسب نیز می باشد اما به نظر شما کدام حکم با قوانین حقوق بشر مطابقت بیشتری دارد و بازدارندگی کدام یک بیشتر است؟

اعدام به جهت جلوگیری از تکرار عمل شنیع جنایت یا احکام حبس مدت دار که یک قاتل میتواند بعد از مدتی دوباره پای به درون جامعه گذاشته وبا تکرار اعمال گذشته اش جامعه را تهدید و بی گناهان بیشتری را به کام مرگ بکشاند. شما مدعیان دروغینی هستید که افکار مردم خام و ساده لوحی که به حرف هایتان گوش می کنند را به بازی گرفته اید و آنها را نردبانی برای بالا رفتن و رسیدن به مرز شهرت نموده اید. شما خودتان بهتر می دانید اعدام بهانه ای است برای شما تا عقده گشایی نمایید، اما گذر زمان همه واقعیت ها را نشان خواهد داد.

دانلود

انتهای پیام/مبدیان

۱- همسرتان، فرزندتان یا برادرتان در مقابل چشمانتان به دست یک قاتل روانی چاقو به دست آسیب ببیند؟ کشته نشود، فقط چند جراحت با چاقو بردارد، آیا باز هم همین واکنش را خواهید داشت؟

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme