https://telegram.me/empireoflies

لحظه شماری خبرنگار صدای آمریکا برای شورش در ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشرایط اقتصادی کشور در یک سال اخیر اقشار مختلف مردم را تحت فشار قرار داده و موجب نارضایتی و ناخشنودی آنها شده اما برخلاف تصویری که رسانه های معاند قصد ترسیم آن را دارند، ملت ایران حامی و هوادار نظام ج.ا.ا هستند و در مناسبت های مختلف نیز این مهم را ثابت کرده اند. شرایط اقتصادی کشور در حال حاضر ظرفیت لازم برای رسانه های ضدانقلاب را بوجود آورده است.

در همین رابطه علی جوانمردی، خبرنگار و گزارشگر شبکه تلویزیونی صدای آمریکا به دروغ پردازی و سیاه نمایی درباره اوضاع اقتصادی کشور پرداخته است؛ او چند ماه پیش یک شبکه تلویزیونی اینترنتی به نام Ava today راه اندازی کرد. جمشید چالنگی، مجری سابق شبکه تلویزیونی VOA نیز پس از کناره گیری از بخش فارسی صدای آمریکا تلویزیون ماهواره ی ایران فردا را راه اندازی کرد.

علی جوانمردی با دروغ پردازی و سیاه نمایی درباره اوضاع اقتصادی کشور به دنبال تحریک افکار عمومی است.

خبرنگار و گزارشگر صدای آمریکا تحلیل هایی از جنس علیرضا نوری زاده به مخاطب ارائه می دهد؛ علی جوانمردی برای باورپذیری حرف هایی که می گوید به دروغ های بزرگ متوسل می شود! به عنوان مثال او با تاکید بر مشکلات اقتصادی به نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره می کند و می گوید: « …. حتی وفادارترین نیروها به حکومت ج.ا.ا یعنی سپاه پاسداران چندان به آینده خوش بین نیست! نیروهای سپاه حاضر به سرکوب مردم نیستند چون وضعیت را درک می کنند و می بینند. به همین دلیل حکومت قصد دارد با سناریوی تروریسم و خطر امنیت ملی اذهان عمومی را از توجه به مشکلات اقتصادی کشور دور نگاه دارد!».

علی جوانمردی در بخش دیگری از تحلیل آبکی خود به نوسانات بازار ارز می پردازد و می گوید: « طی روزهای آینده از دولت عراق و نهادهای وابسته به آن دلار جمع آوری خواهد شد تا وارد بازار ارز ایران شود! با اینکه همه ما می دانیم که مسئول این نابسامانی چه کسانی هستند!؟ قرار است در شهرهای مختلف ایران تظاهرات خیابانی برگزار شود و مردم در صحنه حضور داشته باشند».

علی جوانمردی با اشاره به تظاهرات و کشتار معترضان در شهرهای مختلف ایران از مردم می خواهد تا از انقلاب مصر الگو برداری کنند! او در این رابطه می گوید: « الگو مصر، الگوی موفقی برای ایران است و باید آنرا دنبال کرد، به فکر آذوقه باشید شاید روزهای سختی در پیش باشد! ضرری ندارد که برای چند روزی خود و خانواده تان آسوده خیال باشید تا اوضاع مرتب شود!!!». 

همچنان که گفته تحلیل های علی حوانمردی، خبرنگار و گزارشگر صدای آمریکا از جنس تحلیل و تفسیرهای علیرضا نوری زاده است. علی جوانمردی در بخش دیگری از تحلیل خود درباره اوضاع اقتصادی کشور می گوید: «به من از داخل نیروهای بسیج سپاه پاسداران گفته شده که مردم در این روزها مواظب خودشان باشند چون حکومت قصد سرکوب دارد و حتی اجازه شلیک تیر هم صادر شده است!».

شاید برخی از افراد که مخاطب رسانه های ضدانقلاب هستند چنین خزعبلاتی را باور کنند اما شرایط کشور به هیچ وجه شباهتی به آنچه که علی جوانمردی و دیگران ترسیم می کنند، ندارد! در روزهای اخیر شاهد برخی اعتراض ها در تهران و چند شهر دیگر بوده ایم؛ اگرچه خواسته معترضان کاملا به حق و پذیرفتنی است اما دغدغه اصلی آنجایی است که این اعتراض ها با هدایت و رهبری عناصر معاند و ضدانقلاب صورت گیرد.

علی جوانمردی مانند علیرضا نوری زاده، جمشید چالنگی، احمدرضا بهارلو و … به دنبال تاسیس یک شبکه تلویزیونی است. امرار و معاش این جماعت تنها از طریق همین تحلیل های آبکی و دلخوشی برای ضدانقلاب است. حدود چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و دشمن همواره خطر جنگ، قحطی و نابودی را برای ایران پیش بینی کرده اما در نهایت روسیاهی برای آنها باقی ماند و پیروزی نهایی برای ملت ایران رقم خورد.

انتهای پیام/ما هستیم

شرایط اقتصادی کشور در یک سال اخیر اقشار مختلف مردم را تحت فشار قرار داده و موجب نارضایتی و ناخشنودی آنها شده اما برخلاف تصویری که رسانه های معاند قصد ترسیم آن را دارند، ملت ایران حامی و هوادار نظام ج.ا.ا هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme