https://telegram.me/empireoflies

لجن‌پراکنی سلطنت‌طلبان بر علیه هم و رو آوردن به اتهامات جنسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه سربازان آیین پادشاهی بر علیه منتقدین رضا ربع پهلوی دست به افشاگری زده‌اند.

در روزهای اخیر که خبر دیدارهای رضا پهلوی با سناتورهای آمریکایی که مدام بر طبل جنگ بر علیه ایران می‌کوبند در فضای مجازی منتشر شد، سیلی از انتقادات از طرف سلطنت‌طلبان منتقد سیاست‌های شورای ملی ایران به سرکردگی رضا پهلوی روانه فضای سیاسی اپوزیسیون خارج کشور شد و انشقاق و چند دستگی در این طیف تندرو اپوزیسیون بیشتر شد.

اخیرا فردی به نام قهرمانی که خود را حامی رضا ربع پهلوی می‌داند در تلویزیون سیمای پادشاهی ایران به انتقاد از افرادی از اعضای شورای ملی ایران و کسانی که سال گذشته بیانیه‌ای را بر علیه رضا ربع صادر کرده بودند، پرداخت.

ولی با توهین‌های مشمئز کننده این افراد یعنی اردشیر زاهدی، امید دانا و برخی دیگر از سلطنت طلبان منتقد را عامل جمهوری اسلامی دانست. وی در این ویدئو یکی از اعضای سابق ساواک را که از نظام سلطنتی در ایران حمایت می‌کند و از حامیان شاهزاده پهلوی است را به دلیل انتقاداتش از سیاست‌های رضا ربع همجنس‌باز و مفسد اخلاقی می‌داند.

وی که نامی از وی نمی‌برد می‌گوید که این فرد اهل قزوین است. وی در این ویدئو بخشی از مردمان ایران زمین را به فعل حرام منتسب می‌کند و می‌گوید از آنجایی که این فرد اهل قزوین است به این فعل حرام عادت دارد و در خارج کشور نیز به این امر اشتغال دارد.

البته نشانه‌هایی که وی برای این فرد نام می‌برد نشان می‌دهد که وی احمد فراستی رئیس سابق واحد عملیات اداره سوم ساواک است که در تلویزیون‌های BBC و صدای آمریکا به عنوان تحلیلگر حضور پیدا می‌کند.

وی هم چنین از فردی به نام منوچهر یزدی که از سلطنت طلبان مقیم خارج کشور است نام می‌برد که وی را نیز همجنس‌باز می‌داند و از شورای ملی ایران هم انتقاد می‌کند و نازیلا گلستان و پیرزاده را افرادی شیاد و دغل باز معرفی کرد.

وی از امید دانا یکی از رهبران سلطنت طلبان در اروپا را به عنوان یک همجنس باز یاد می‌کند که با نهادهای اطلاعاتی برخی از کشورها ارتباط دارد و از آنها پول دریافت می‌کند.

در پی دیدارهایی که رضا پهلوی با برخی از سناتورهای آمریکایی داشته است در روزهای اخیر اختلاف‌های زیادی در بین سلطنت طلبان ایجاد شده به خصوص که حملات به دیگر رهبران این جریان از طرف گماشته‌های رضا پهلوی اوج گرفته است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه سربازان آیین پادشاهی بر علیه منتقدین رضا ربع پهلوی دست به افشاگری زده‌اند. در روزهای اخیر که خبر دیدارهای رضا پهلوی با سناتورهای آمریکایی که مدام بر طبل جنگ بر علیه ایران می‌کوبند در فضای مجازی منتشر شد، سیلی از انتقادات از طرف …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme