https://telegram.me/empireoflies

لاف «ربع پهلوی» از تریبون پادشاه سعودی

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان در آستانه انقراض پهلوی، پس از آغاز اغتشاشات چند روزه در برخی شهرهای ایران، برای مصاحبه به بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه ازجمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «ایران فردا»، «پارس» و … دعوت شد و اینگونه خیال کرد که خبری است و تا چند روز دیگر حکومت ایران سرنگون می‌شود و او همچون پدر و پدربزرگش، با کمک بیگانگان بر ایران مسلط خواهد شد! اما این تنها خواب و خیال دشمنان ملت ایران بود که خیلی زود ناکام ماند، با این حساب «ربع پهلوی» گویا قصد ندارد از خواب بیدار شود و هر روز با یکی از رسانه‌های وابسته به دشمنان ملت ایران مصاحبه می‌کند.

«ربع پهلوی» چند روز پیش در مصاحبه با تلویزیون «العربیه» وابسته به دستگاه امنیتی رژیم سعودی، با سیاه‌نمایی درباره وضعیت جامعه ایران، جوری سخن گفت که گویی ایران کشوری آفریقایی و قحط زدن هست و مردم چیزی برای خوردن و پوشیدن ندارند. او در عین حال از کشورهای غربی خواست تا اپوزیسیون و بخصوص خودش را تنها نگذارند و از مخالفان حکومت ایران حمایت کنند.

ولیعهد ناکام سلطنت‌طلبان، با تکرار خیانت و وطن‌فروشی‌های خود، به کشورهای غربی بخصوص آمریکا و ارتجاع عربی وعده داد که در صورت تغییر حکومت در ایران، آنها می‌توانند به همه اهداف خود در منطقه و جهان برسند. وی که پیشتر از تحریم ایران حمایت کرده بود، با درخواست از کشورهای جهان برای حمایت از گروه‌های اپوزیسیون، گفت که اگر حمایت خارجی‌ها را داشته باشیم می‌توانیم راحتتر و با هزینه کمتری با حکومت ایران مقابله کنیم.

«ربع پهلوی» در حمایت از رژیم پهلوی ادعایی نخ‌نما را تکرار کرد و گفت: “در صورت عدم وقوع انقلاب سال ۵۷، ایران به‌جای اینکه مانند کره‌شمالی باشد اکنون در حد کشورهایی مانند ژاپن و کره‌جنوبی پشیرفته بود!…” او در ادامه حرف دلش را زد و مدعی شد که وجود حکومت دینی در ایران عامل مشکلات کشور و منطقه است و نه مدیران غرب‌زده.

باید به جناب ربع گفت که اگر رژیم پهلوی که او برایش سینه چاک می‌کند، توانایی داشت و می‌خواست، می‌توانست زمانی که مورد حمایت کامل غرب بخصوص آمریکا بود، وضع زندگی مردم را بهبود بخشد و شرایط اقتصادی کشور را بهتر می‌کرد، نه اینکه همه چیز ما وارداتی باشد و در همه زمینه‌ها وابسته باشیم. حال آنکه امروز نظام جمهوری‌اسلامی به دلیل اقتدار و استقلال‌طلبی و حمایت از مظلومان، تحت فشار دشمنان ایران قرار دارد و در شرایطی که حدود ۴۰ سال تحت شدیدترین تحریم‌ها و فشارها بوده، توانسته ایران را بسازد، چیزی که «اردشیر زاهدی» داماد آخرین شاه ایران در مصاحبه اخیر خود به آن اذعان کرد.

درباره حمایت «ربع پهلوی» از قدرت ارتش رژیم پهلوی هم او را به اعترافات «صدام حسین» دیکتاتور سابق عراق، ارجاع می‌دهیم که گفته بود “اگر ارتش عراق پیش از انقلاب ایران به این کشور حمله می‌کرد، در عرض یک ماه می‌توانستیم ایران را بگیریم …” سلطنت‌طلبان در حالی ادعا می‌کنند که رژیم پهلوی پنجمین ارتش بزرگ دنیا را داشت که تقریبا اکثر کشورهای جهان از جمله ایران در یکی از دو بلوک قدرت شوروی یا آمریکا قرار داشتند و در راستای منافع این دو ابرقدرت جنگ و صلح می‌کردند و در واقع نیروی مصلح مستقلی نداشتند. در این شرایط ادعای اینکه رژیم پهلوی آنهم با حمایت لجستیکی و نظارت کامل مستشاران آمریکایی، ارتش پنجم دنیا باشد، چیز عجیبی نیست. در واقع ارتش پهلوی بخشی از ارتش آمریکا بوده که برای نمونه به خواست آمریکایی‌ها در جنگ ظفار علیه انقلابیون عمانی وارد عمل شده است.

«ربع پهلوی» در پایان از تریبون شبکه سعودی «العربیه» برای مردم ایران پیام فرستاد که به مقابله به حکومت بپردازند، اما جالب آنکه از زمانی که او ان سخنان را به زبان آورد، نه‌تنها آتش اغتشاشات شعله‌ورتر نشد، بلکه عملاً حتی یک تجمع کوچک از سوی مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی در هیچ شهری برگزار نشد تا مشخص شود که فرزند شاه مخلوع مانند اجدادش بدنام است و مردم ایران توجهی به او و سخنانش ندارند و این رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه هستند که همواره به‌دنبال مطرح کردندش هستند.

 

انتهای متن/

 

«ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان در آستانه انقراض پهلوی، پس از آغاز اغتشاشات چند روزه در برخی شهرهای ایران، برای مصاحبه به بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه ازجمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «ایران فردا»، «پارس» و … دعوت شد و اینگونه خیال کرد که خبری است

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme