https://telegram.me/empireoflies

قیمت پیاز اشک BBC را هم در آورد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:قیمت هر کیلوگرم پیاز با رسیدن به بیش از ۳۲۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار و بیش از ۴ هزارتومان در سطح شهر مشکلاتی را در هفته های اخیر برای مردم پدید آورده است.

اما این نوسان قیمت آنقدر برای رسانه های بیگانه که تمام هدفشان پیدا کردن موضوعی است تا مردم را از کارآمدی نظام نا امید کنند جال بوده که شبکه بی بی سی فارسی در صدر اخبار خود به آن پرداخته و آن را بررسی نموده تا از پیاز و قیمت آن به ناکارآمدی نظام دینی برسد.

این شبکه در گزارشی صوتی که در خصوص قیمت پیاز در بازار ایران تهیه کرده عنوان می کند که دلیل اصلی این امر نه بازار سیاه برخی دلالان بلکه ناکارآمدی دولت در مدیریت خرید پیاز از کشاورزان است.

یکی از سیاست های شبکه بی بی سی همواره این بوده که به دنبال مشکلات و معضلات کوچک در جامعه باشد تا آنها را با سیاست خبر رسانی که در نظر دارد و فضا سازی هایی که انجام می دهد به معضلات و مشکلات اصلی مردم جلوه دهد.

بی بی سی و رسانه ها و مخالفان سیاسی نظام، تلاش دارند که با طرح مسائل داخلی ازجمله مسائل سیاسی، فرهنگی و حقوق شهروندی، و… عملکرد دولت اسلامی را ناموفق جلوه دهند و با وجود گذشت  ۳۸ سال از انقلاب تلاش می کنند که این انقلاب را بدون پشتوانه جناح های سیاسی و ناموفق در پیگیری انتظارات و مطالبات  مردم  ارزیابی کند و بدون توجه به دستاوردهای این ۳۸ سال در بخش اقتصاد و توسعه سیاسی و گسترش عدالت در تمامی سرزمین ایران نظام و دولت اسلامی را نظامی ناکار آمد و مردود جلوه دهند.

در حالی که موضوعات بسیار مهمتری از جمله خاف وعده آمریکا و متحدان بی بی سی در خصوص توافق هسته ای که که تحریم های فلج کننده را بر ایرانیان تحمیل کرده است برای مردم ایران از هر چیز دیگری با ارزش تر است بی بی سی فارسی به دنبال قیمت پیاز در بازار ایران است که دلیل گرانی آن را کشف کند ولی آنجا که کودکان و زنان یمنی با بمب های انگلیسی که از طرف عربستان بر سرشان میریزد این شبکه به راحتی از کنارشان رد می شود و این جنایت ها را گسترش دموکراسی در خاوریمانه می داند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme