https://telegram.me/empireoflies

قوه‌قضائیه خبر سایت ضدانقلاب را تکذیب کرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خبر وب‌سایت اپوزسیون «سحام نیوز» درباره بازداشت سومین معاون رئیس‌جمهور سابق توسط معاون اول قوه‌قضائیه تکذیب شد.

وب‌سایت ضدانقلاب و نزدیک به سران فتنه‌ی «سحام‌نیوز» در خبری مدعی شده بود معاون سابق «محمود احمدی‌نژاد» رئیس جمهور پیشین و رییس اسبق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بازداشت شده است.

این وب‌سایت که سابقه بسیاری در شایعه‌پراکنی و انتشار خبرهای دروغ دارد و در ایام فتنه ۸۸ نیز با خبرهای کذب خود بر آتش فتنه دمید، نوشت: “یک منبع آگاه در این زمینه به خبرنگار «سحام» گفت: «ماموران روز سه‌شنبه دوم تیرماه ۱۳۹۴ با مراجعه به دفتر ملک‌زاده، قصد بازداشت وی را داشتند که با نبود وی در دفتر کارش مواجه شده، یکی از اعضای دفتر وی به نام «سروش‌پور» را دستگیر کردند.»”

پس از انتشار این خبر دروغ در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای معاون‌اول قوه‌قضائیه در خصوص برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر بازداشت سومین معاون رئیس جمهور پیشین، گفت “بازداشت ملک زاده صحت ندارد” و اینگونه خبر وب‌سایت شایعه‌پراکن «سحام‌نیوز» تکذیب شد.

این نخستین بار نیست که اینگونه سایت‌های اپوزسیون و ضدانقلاب که عمدتاً دارای مدیریت خارج‌از کشور هستند، دست به انتشار اخبار دروغ و جهت‌دار می‌زنند.

تصویر از سایت «سحام‌نیوز»

تصویر از سایت «سحام‌نیوز»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme