https://telegram.me/empireoflies

قهرمان سازی یک خائن از یک جانی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  با مرگ جان مک کین، سناتور کهنه کار آمریکایی موجی از واکنشهای متفاوت در رسانه های جهان به راه افتاد. رادیو فردا هم از قافله عقب نماند  و خبری در این باره منتشر کرد. رادیو فردا نوشت:

“مراسم وداع با پیکر جان مک‌کین، سناتور برجسته آمریکایی، در کاخ کنگره آن کشور برگزار می‌شود”.

با اینکه رادیو فردا، بی بی سی، شاه سعودی، و قلدر مأبان دیگر دنیا وی را سناتور برجسته نامیدند  اما یک علامت سؤال غریب در اذهان وجود دارد که مگر مک کین چه هنری در این ۸۱ سال در خدمت به بشریت به خرج داده که شایسته لقب “برجسته” شده است!؟
در ادامه رادیو فردا در پاسخ به این سؤال گوشه ای از سوابق کاری وی را نمایان ساخته  می نویسد:

“آقای مک ‌کین شش دوره عضو سنای آمریکا بود و ریاست کمیته نیروهای مسلح این نهاد را بر عهده داشت. او نام و چهره‌ای آشنا در مسائل دفاعی و امور خارجی بود”.

البته رادیوفردا توضیح بیشتری نداد و ننوشت که آشنایی وی با مسائل خارجه به چه صورت بوده است.
شاید رادیو فردا اطلاعات و حافظه خوبی برای یادآوری جنایات مک کین علیه مردم در سرتاسر دنیا نداشته باشد، اما تاریخ از یاد نخواهد برد که:
۱- جان مک کین، خلبان آمریکائی قاتل مردم ویتنام است که دربراه انداختن کودتاهای خونین و یا انقلاب های مخملین یکی از جلادان مداخله گر آمریکائی بود.
۲- وی همواره با رهبران تکفیری ها عکس های یادگاری می گرفت  و یا در میادین محل اجتماع نئوفاشیست ها حاضر شده و به سخنرانی می پرداخت! وی از مخالفان تعطیل شدن زندان مخوف گوانتانامو بود.
۳- مک کین جنایتکار در ساختن و استقرار داعش در کشورهای سوریه ؛ لیبی؛ عراق نقش مستقیم داشت و بطور مستقیم با سران گروههای تروریستی نشت و بر خاست داشت و بارها خواستار حمله مستقیم امریکا به سوریه شده بود.
۴- او در جواب سئوال خبرنگاری که پرسیده بود که با وجود اینهمه تحریم، چرا اجازه می دهید  به این میزان سیگار آمریکائی وارد ایران شود ،درجواب گفته بود “سیگار وسیله ی خوبی برای کشتن ایرانیان است “.
۵- وی معتقد بود منافقین در سال ۲۰۰۳ و پس از اشغال عراق به دست نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا خلع سلاح شده بودند. پس در قبال اعضای منافقین ساکن در قرارگاه اشرف متعهد بود.
۶- دشمنی جان مک کین با ایران سابقه ای طولانی دارد. وی علاوه بر همراهی با گروهک منافقین و حمایت از اقدامات تروریستی آنها، از طرفداران سخت‌گیری بیشتر ایالات متحده در برخورد با ایران بود. او در جریان یک سخنرانی در آوریل ۲۰۰۷  در یک جلسه پرسش و پاسخ در ایالت کارولینای جنوبی، آوازی منسوب به گروه «بیچ بویز» در پشت میکروفون به شوخی سر داد که در آن آواز خوانده شده: «بر روی ایران بمب بمب بمب بمب بریزیم» (Bomb bomb bomb bomb Iran).
۷- مک کین همچنین در تشکیل گروههای تروریستی مثل داعش و جنگ افروزی و راه اندازی حمام خون و جنگ خیابانی در اکراین و جنگ ویران کننده در کشورهای لیبی ؛ سوریه ؛افعانستان ؛عراق سومالی و .. بعنوان ریئس کمیته نیروهای مسلح امریکا در سنا نقش اصلی را ایفاء می کرد .
مک کین رسماً از حمله به کشورهای چون سوریه، عراق، افغانستان، لیبی، کوزوو، نیجریه، بوسنی، کره شمالی، ایران، روسیه، سودان، مالی و چین سخن می گفت و حمایت می کرد.
با وجود این سابقه درخشانِ ایجاد یا شرکت در کشتار مردم بی گناه، مشخص نیست کدامیک باعث ” برجسته سازی” و “قهرمان پروری” رادیو فردا درباره این میت شده، درحالیکه همیشه مسلمانان را به مرده پرستی متهم کرده و آن را به تمسخر می گرفت!
به هر حال رادیویی که مواجبش را رسماً از سیا می گیرد، برای خالی نماندن سفره اش مجبور به پاچه خواری است، حتی از مرده. اما واقعیت این است که مک کین شش سال پیش بعد از مرگ قذافی گفته بود: نفر بعدی بشار اسد است. امروز شش سال گذشته. بشار اسد رئیس جمهور سوریه است و مک کین آرزوی برکناری وی را به گور برد.

رادیو دیروز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme