https://telegram.me/empireoflies

قهرمانان المپیکی ایران جنایتکارند!+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از قهرمانی ورزشکاران ایرانی در رقابت های المپیک، برخی رسانه های بیگانه تلاش زیادی برای جهت دادن به این قهرمانی ها پیش گرفتند ولی با تاکید قهرمانان به پایبندی به اصول جاری در کشور، همه اقدامات آنان را بی نتیجه گذاشتند.

از جمله می توان به اهداء مدال خود به شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام و تاکید بر حفظ حجاب توسط کیانوش رستمی و سعید عبدولی و کیمیا علیزاده و سایر قهرمانان ایرانی اشاره کرد که عصبانیت دشمنان این مرز و بوم را در پی داشته است.

بر همین اساس در یکی از شبکه های ماهواره ای وهابیت، زمانی که از مجری برنامه از اهداء مدال طلای کیانوش رستمی به شهدای مدافع حرم سوال پرسیده می شود، با واکنش این وهابی کم خرد مواجه می شویم که از عمق حقد و کینه آنان از چنین اقداماتی خبر می دهد.

این مجری داعشی می گوید: این افراد که مدالهای خود را به مدافعان حرم تقدیم کرده اند، در جرم و جنایت شریک هستند، اگرچه خودشان به جنگ نرفته اند!

گفتنی است پس از به قدرت رسیدن داعش و برخی گروه های تروریستی که در سوریه فعالیت می کنند، شبکه های وهابی تبلیغات گسترده ای در مشروعیت بخشی به این اقدامات تروریستی آغاز کردند اما زمانی که با واکنش علمای اهل سنت مواجه شدند، به ظاهر خود را مخالف این گروه ها نشان دادند. اما از چنین مواضع آنان می توان فهمید که تا چه حد با این گروه های تروریستی علقه فکری برقرار کرده اند.

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

مجری داعشی یکی از شبکه های وهابی می گوید: این افراد که مدالهای خود را به مدافعان حرم تقدیم کرده اند، در جرم و جنایت شریک هستند، اگرچه خودشان به جنگ نرفته اند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme