https://telegram.me/empireoflies

قلچماق اپوزیسیون: ایران میخواهد قبله را از مکه به کربلا تغییر دهد!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر پس از این که مراسم حج امسال بدون حضور ایرانیان اتفاق افتاد و در پی سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب در محکوم نموده دولت عربستان به دلیل بی لیاقتی این دولت در اداره حج و خباثت هایی که در سال های اخیر در پی ایجاد جنگ و کشتار در کشور های منطقه داشته است تحلیل های زیادی را در فضای رسانه ای در بر داشته تا جایی که به موضوع اول رسانه های فارسی زبان در هفته های اخیر شد و هنوز نیز این گمانه زنی ها در خصوص آینده روابط ایران با آل سعود و اوضاع منطقه ادامه دارد.

اما در این میان برخی از ضد انقلابیون از این فضای به وجود آمده سوء استفاده نمودند و حتی با ایجاد رابطه با دولت سعودی سعی کردند که از این دشمنی های خباثت آلود سران سعودی با جوامع مسلمان پیاهنی برای خود بدوزند.

به عنوان مثال در موسم حج امسال شماری از عناصر ضد انقلاب و خائن و مطرود ملت ایران در یک پوشش رسانه ای برای هماهنگی و همکاری بیشتر با آل سعود به عربستان رفته‌اند این عناصر مزدور که برای فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای آل سعود در مقابل مشتی دلار در پوشش حج به عربستان رفته‌اند، مطابق آنچه سعودی‌ها از آنها خواسته‌اند این‌گونه ادعا کرده‌اند که«پادشاهی سعودی، الگویی در خدمت به حجاج است و تهران به دخالت در امور دیگران عادت کرده است».

۲۰۱۶-۰۹-۱۵_۱۵-۰۹-۳۳

همن سیدی معروف به قلچماق اپوزیسیون

یا اینکه چند روز پیش در برنامه خبری بی بی سی فارسی یکی از نمایندگان تروریست های گروهک دموکرات کردستان حاضر شد و تلویحا از ارتباط این گروهک با عربستان سعودی پرده برداشت و گفت که برای برقراری ارتباط با کشور های همسایه ایران هیچ محدودیتی ندارند.

پس از این که حجاج ایرانی از حضور در عربستان محروم شدند در ایام حج امسال زائرانی به عتبات عالیات رفتند و اتفاقا در روز عرفه دعای عرفه را در کربلا به صورت باشکوه برگزار نمودند که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

در همین زمینه برخی از دشمنان ملت ایران برای لوث نمودن این حرکت شایعاتی را در فضای مجازی منتشر نمودند که از قول رهبر انقلاب گفته شده بود که مسلمانان می توانند اعمال حج را در کربلا به جا بیاورند که با واکنش سریع دفتر ایشان مواجه شد و این اخبار تکذیب شد.

البته برخی از تروریستها در خیالبافی هایی روزانه خود به خرافات پناه برده اند و مشغول هذیان گویی شده اند.به عنوان مثال همن سیدی  از فعالین کرد ساکن لندن که سابقه عضویت در گروه های تروریستی را دارد در اظهاراتی مضحک به واسطه حضور زائران ایرانی در کربلا در ایام عرفه گفته که ایرانیان به دستور رهبری می خواهند قبله خود را از مکه به کربلا تغییر دهند .

این اظهارات از فردی که در رسانه ها به عنوان اوباش و تروریست خطاب می شود چندان دور از ذهن نیست و این تروریست ها هیچ گاه برای اظهار نظر و انجام کار های سیاسی و حتی تروریستی از عقل خود استفاده ای نمی کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme