https://telegram.me/empireoflies

قلب اپوزسیون و ضدانقلاب برای اسرائیل می‌تپد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، پایگاه اینترنتی “گویا نیوز” وابسته به محافل ضدانقلاب، در نوشتاری به قلم “محمد سهیمی” اپوزیسیون ایرانی را همسو و همدل با اشغالگران و متجاوزین رژیم صهیونیستی دانسته و آن ها را به باد انتقاد گرفته است.

در بخش هایی از این نوشتار آمده است:

«دولت بنیامین نتانیاهو از همان آغاز آگاه بود که سه‌ نوجوان به قتل رسیده بودند، ولی‌ آنرا برای متجاوز از دو هفته پنهان کرد تا به عنوان بهانه‌ای برای آغاز دور جدیدی از سرکوب مردم فلسطین و از هم پاشیدن اتحاد حماس و دولت خود مختار فلسطین استفاده کند. در طول عملیات ارتش اسرائیل برای “یافتن” سه‌ نوجوان اسرائیلی ۶ فلسطینی به قتل رسیدند، و صد‌ها فلسطینی دستگیر شدند. اسرائیلی‌های تندرو نیز یک نوجوان فلسطینی را ربوده، با زور به او بنزین خورانده، و بعد او را به آتش کشیدند. از همان آغاز نتانیاهو اعلام کرد که حماس مقصر ربودن سه‌ نوجوان اسرائیلی است، ولی‌ کوچکترین مدرکی‌ در باره این موضوع ارائه نداد. در نتیجه، ایشان به آرزوی خود رسید، و دور جدید کشتار مردم فلسطین آغاز شد.

گویی اسرائیل مصمم است که یک راه حل نهایی در باره مردم فلسطین که همانا نابودی کامل آنهاست را به اجرا درآورد. دولت‌های غربی نیز که مرتب برای اسرائیل نه‌ تنها اشک میریزند، بلکه میلیارد‌ها دلار کمک نظامی بدان میدهند تا برای سرکوب مردم فلسطین استفاده کند، تاکنون سکوت کرده‌اند، و یا حد اکثر اعتراض‌های دروغین و بدون نتیجه عملی‌ کرده‌اند.

پرزیدنت اوباما هم ظاهرا پیشنهاد میانجیگری به دو طرف داده است، ولی‌ نه‌ تنها کوچکترین قدمی‌ بر نداشته است، بلکه در مقاله خود در شماره امروز روزنامه هارتص از اسرائیل بطور تمام قد دفاع نیز نموده است.

گویی کافی‌ نیست که سرزمین‌های فلسطینی از سال ۱۹۶۷، اگر نه‌ از ۱۹۴۸، توسط اسرائیل اشغال شده است. گویی کافی‌ نیست که به تعبیر آقای جیمی کارتر، رئیس جمهور سابق آمریکا، یک نظام آپارتاید در کرانه غربی رود اردن شکل گرفته است. گویی کافی‌ نیست که منابع طبیعی مردم فلسطین، از جمله آب آشامیدنی آن، توسط اسرائیل به تاراج میرود. گویی کافی‌ نیست که شهروندان اسرائیلی در سرزمین‌های اشغالی خانه‌های زیبا با استخر، باغ‌های زیبا، و بقیه امکانات را بر پا میکنند، در حالیکه یک زن حامله فلسطینی برای رسیدن به بیمارستان باید از چندین پست نظامی نیروی اشغالگر عبور کند. گویی کافی‌ نیست که هزاران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل بسر میبرند. گویی کافی‌ نیست که اسرائیل حتی اجازه عبور مواد خوراکی کافی‌ به غزه را نمی‌داد، و فقط آنقدر خوراک به مردم فلسطین می‌رسید که دارای کمترین تعداد کالری برای نمردن بود.

به نظر می‌رسد که نتانیاهو و اسرائیلی‌های افراطی حق زندگی‌ نیز برای مردم فلسطین قائل نیستند. یک عضو پارلمان اسرائیل پیشنهاد قتل عام مردم فلسطین را داده است، که در صفحه فیسبوک خود هزاران “لایک” در یافت کرده است. ایشان کودکان و نوجوانان فلسطینی را “مار‌های کوچک” نامیده بود.

از همه جالب تر، گویا تر و معنی‌ دار تر، سکوت اپوزیسیون ایرانی‌ “همسو” با آمریکا و اسرائیل در باره این موضوع است. همان هائیکه برای جنگ در لیبی‌ به نام “دخالت بشر دوستانه” هورا کشیدند، توجیه تئوریک بافتند، دست زدند، سینه بجلو داده و آن دفاع کردند، و تمامی آنرا به نام “دفاع” از حقوق مردم لیبی‌ انجام دادند؛ همان هائیکه بعد از جنگ خانمان سوز لیبی‌، فرمان “دخالت بشر دوستانه” در سوریه را صادر کردند، حالا سکوتشان از سکوت قبرستان‌ها نیز عمیقتر است، و از دیوار صدا بلند میشود، ولی‌ از اینان خیر.

گویی فلسطینیان بشر نیستند، و حقوق بشری ندارند. اینها که فحاشی‌های آنان به مسلمانان و باور‌های مذهبی‌ آنان در همه جا، از جمله در همین وبسایت هست، و از هیچ فرصتی برای فحاشی، آنهم به نام دفاع از دموکراسی و حقوق بشر نمی‌گذرند، حالا در لاک خود فرو رفته‌اند.

نظریه پردازان وطنی “دخالت به اصطلاح بشردوستانه” البته که اسرائیل را محکوم نمی کنند، سهل است، جبهه آنان، جبهه اسرائیل است. همیشه برای اسرائیل دلسوزی کرده و دستور العمل صادر کرده بودند که اپوزیسیون ایران باید با فشار خارجی (دولت های دشمن ایران) “همسو” شود. همسویی با اسرائیل، نتیجه منطقی دستورالعملی است که در بیانیه پر از دورغ شان در باره برنامه هسته‌ای ایران نوشته بودند. به مواضع تک تک امضاکنندگان بیانیه “همسویی” نگاه کنید، دل بسیاری از آنان برای اسرائیل می تپد و می سوزد.

نفرت از جمهوری اسلامی  چشم این حضرات را کور کرده است، و مغز آنان را تهی از عواطف انسانی‌. به مصداق “دشمن دشمن من دوست من است” اینان حتی با ابلیس هم توافق فاستی خواهند داشت، و در باره هر جنایتی که توسط امثال اسرائیل و متحدان و حامیان غربی آنها مرتکب شوند یا سکوت میکنند و یا حتی آنرا توجیه کرده و از آنها حمایت میکنند، چرا که سیل پول ها، بورس‌های تحصیلی‌، بودجه‌های چند میلیون دلاری برای وبسایت‌ها و تلویزیون‌های ماهواره‌ای خود، و غیره به سمت آنها باید همچنان در جریان باشد.

انتهای پیام/جام

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme