https://telegram.me/empireoflies

قرعه‎کشی جام‎جهانی و روسیاهی مسیح علی نژاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز قبل سردار آزمون در پستی در صفحه اینستاگرام خود از مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی و گزارشگر روسی الاصل فوتبال روسیه با انتشار پستی در استوری صفحه اینستاگرام خود پیشاپیش از پوشش مناسب  او تشکر و قدردانی کرده بود و بابت انتخاب پوشش مناسب برای این مراسم تشکر کرده بود.

در واقع آزمون به این مجری روسی پیشنهاد داده بود تا با انتخاب پوشش مناسب امکان دیدن این مراسم را با توجه به قوانین رسانه ها در ایران برای ایرانیان فراهم کند.

این موضوع واکنش مثبت این مجری روسی الاصل را در پی داشت و وی نیز قول داد برای ایرانیان یک سورپرایز داشته باشد. به همین مناسبت مسیح علی نژاد هم در پستی در اینستاگرام خود این موضوع را به باد تمسخر گرفت و از سردار آزمون به دلیل دعوت از مجری روسی برای ظاهری قابل قبول در مراسم قرعه کشی جام جهانی انتقاد کرد و وی را مثل گشت ارشاد دانست.

علی نژاد در پستی نوشت:” سردار آزمون یکی از بازیکنان سرشناس تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران خود خبر داده که مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال به او قول داده که با “پوشش مناسب” در پخش زنده حاضر شود تا کشورهای اسلامی از جمله ایرانی دیدن این مراسم محروم نشوند. سردار آزمون در صفحه اینستاگرام خود با زبان انگلیسی از خبرنگار روسی خواسته که حجاب مناسب بپوشد تا سانسور نشود.”

وی که این سخنان را با غیض مطرح می کرد و هیچ گاه فکر نمی کرد که در یک کشور بیگانه و با توجه به این که در چنین مراسماتی زنان مجری پرنسیپ های خاص خود را دارند این مجری روسی با ظاهری قابل قبول در صفحه تلویزیون آشکار شود.

اما در روز قرعه کشی همه دیدند که این خانم مجری برای قابل قبول بودن پوشش اش با ظاهری موجه در میان مردمان مغرب زمین وارد صحنه شد و به مردم ایران لبخند زد.

این حادثه مثل حوادث قبلی که مسیح علی نژاد از زنان دیگر ملیت ها خواسته بود که به صورت برهنه وارد ایران شوند چرا که در ایران حجاب اجباری وجود دارد برایش بسیار گران تمام شد و وی را سنگ روی یخ نمود البته این بار علی نژاد بسیار بیشتر از گذشته خوار شد چرا که این مجری در کشور خودش با شکستن پرنسیپ های این نوع مراسمات ظاهر شده بود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme