https://telegram.me/empireoflies
علمای برجسته اهل‌سنت با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج)،‌ جانفشانی این تلاشگران در حفظ و پاسداری از ارزش‌های دینی، تأمین امنیت پایدار و خنثی‌کردن توطئه‌های معاندان نظام را ستودنی دانستند.

قدردانی علمای ‌اهل‌سنت از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج)/ به‌خوبی توطئه‌های دشمن‌ را خنثی ‌کرده‌اید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامنیت و استمرار آن در طول تاریخ یکی از نعمت‌های بزرگ و مهم‌ترین دغدغه در زندگی روزمره انسان‌ها و جوامع بشری و هر کشوری بوده و پیش‌زمینه توسعه و تعالی در کشورها محسوب می‌شود.

همه انسان‌ها برای رسیدن به اهداف والا، توسعه و ترقی نیاز به امنیت روحی و روانی دارند، در همین حال در استان کردستان کسانی هستند که با چشمانی بیدار و تیزبین، بدون منت و در عین گمنامی ضمن اینکه به مردم خدمت و از اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیت و آسایش مردم دفاع می‌کنند، همزمان در جبهه مقابله با جنگ نرم و خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن نیز تلاش می‌کنند تا همه اقشار مختلف جامعه در سایه امنیت و بدون دغدغه به زندگی روزمره خود بپردازند.

سربازان گمنام امام زمان(عج) در واقع همان نامداران بی‌نامی هستند که هر روز با رشادت و دلاورمردی‌های خود در کشور حماسه‌ای نو می‌آفرینند و هر از گاهی توسط رسانه‌ها گوشه‌ای از خدمات این مجاهدان خاموش منعکس می‌شود.

نقش و حضور سربازان گمنام امام زمان(عج) به‌قدری مهم است که رهبر معظم انقلاب اسلامی وزارت اطلاعات را «سنگری بسیار مهم و حساس» و «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» خوانده و تأکید فرموده است که وزارت اطلاعات، پوسته سخت نظام است و به‌هیچ‌وجه نباید آسیب‌پذیر شود.

معظم‌له فرموده‌اند: من در یک کلمه، عامل موفقیت وزارت اطلاعات را، «ایمان» نیروی انسانی این وزارتخانه می‌دانم که این ایمان منحصربه‌فرد هم است. درست است که در همه جای دنیا انسان‌های وطن‌پرستی هستند که به کشور و به سرنوشت ملتشان علاقه‌مندند و با همان علاقه کار اطلاعاتی یا سیاسی می‌کنند، این علاقه مشترک است  اما علاقه شما فراتر از این است؛ ایمان دینی و ایمان به غیب و کار برای خداست؛ کاری که یک سر سوزن از آن به هدر نمی‌رود؛ شما این را دارید.

علمای برجسته اهل‌سنت نیز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگاران تسنیم ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان کردستان، به بیان دیدگاه خود نسبت به نقش و جانفشانی این تلاشگران در حفظ و پاسداری از ارزش‌های دینی، تأمین امنیت پایدار و خنثی‌کردن توطئه‌های معاندان نظام پرداختند.

سربازان گمنام و تلاشگر امام زمان(عج) همیشه حامی مردم هستند

ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، اظهار داشت: بر همه ما روشن است که امنیت و آسایش حاکم بر کشور، حقاً نتیجه تلاش، زحمات و هوشیاری چشمان همیشه‌بیدار دستگاه‌های اطلاعاتی است.

وی اضافه کرد: سربازان گمنام و تلاشگر امام زمان(عج)، به‌صورت خاموش اما جهادی و تأثیرگذار و بدون هیچ چشم‌داشتی در راه حفظ امنیت و آسایش مردم و دفاع از آب و خاک میهمن اسلامی تلاش می‌کنند و بارها توطئه‌ها و نقشه شوم دشمنان از سوی این دلسوزان در سطح کشور به‌ویژه مناطق مرزی خنثی شده است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج با بیان اینکه باید همه مردم ایران در این شرایط کنونی و در برابر توطئه‌های معاندان نظام هوشیار و آگاه باشند، گفت: تأمین امنیت، دفاع از شرف، کرامت و ناموس مردم توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) افتخار بزرگی برای کشور است که این عزیزان برای تمام کارها و تلاش‌های خود، بدون نام و نشانی حافظ اسرار مردم و رو کردن توطئه دشمنان هستند.

وی با اشاره به هوشیاری، اشرافیت اطلاعاتی و مراقبت سربازان گمنام امام زمان(عج) در صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: جا دارد از تلاش‌های شبانه‌روزی و جهاد نیروهای دلسوز و پرتلاش وزارت اطلاعات و اداره‌کل اطلاعات استان کردستان تشکر کنیم و امیدوارم همه ما قدردان و حافظ این امنیت حاکم بر استان باشیم.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: جا دارد از همه نیروهای زحمتکش و تلاشگر کادر درمان، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، اطلاعات و ارتش که هر کدام در این روزهای کرونایی نیز به‌سهم خود در راستای خدمتگزاری و آسایش مردم و مقابله با این ویروس منحوس در استان تلاش می‌کنند، قدردانی کنم.

سربازان گمنام امام زمان(عج) برای حفظ امنیت و خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن جان فدا می‌کنند

ماموستا عبدالرحمن خدایی، عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) و آغاز هفته سربازان گمنام به همه عزیزان سخت‌کوش وزارت اطلاعات، به‌ویژه مدیرکل و همکاران اداره‌کل اطلاعات استان کردستان اظهار داشت: آرامش جامعه مرهون سربازان گمنامی است که دائم در جهاد فی سبیل الله هستند.

وی افزود: تمام نهادهای نظامی، انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور به‌عنوان سرباز امام زمان(عج) انجام وظیفه می‌کنند اما آنچه به‌عنوان جوهره اصلی در خدمت و سربازی امام زمان مطرح است، «اخلاص در خدمت است» و این اخلاص در گمنامی بیشتر قابل تحقق است.

امام جمعه شهرستان بانه با ابراز اینکه سربازان گمنام‌ امام‌ زمان(عج) به‌صورت شبانه‌روزی در راه دفاع همه‌‌جانبه از اسلام، انقلاب و حفظ و بقای‌ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خنثی‌کردن انواع و اقسام توطئه‌های دشمن تلاش می‌کنند؛ تصریح کرد: این مدافعان امنیت هر گونه تهدید دشمن را به فرصتی راهبردی برای نظام تبدیل می‌کنند.

وی گفت: سربازان گمنام‌ امام‌ زمان(عج) با تلاش، کوشش، مجاهدت‌های خاموش و با مایه گذاشتن از جانشان، به دشمن امان توطئه و دسیسه نمی‌دهند و برای حفظ امنیت و آرامش مردم جان فدا می‌کنند و مردم نیز تلاش‌های شبانه‌روزی فرزندان خدوم خود در این عرصه را فراموش نخواهند کرد.

ماموستا خدایی با بیان اینکه امنیت یکی از نعمت‌های خداوند است که مردم کشور و استان کردستان در سایه اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران از این نعمت الهی برخوردارند؛ تأکید کرد: باید همه اقشار مختلف مردم به‌ویژه قشر جوان امروزی قدردان زحمات و تلاش‌های متولیان امر امنیت در استان باشند.

سربازان گمنام‌ امام‌ زمان(عج) هر‌گونه تحرکات و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند

ماموستا مصطفی شیرزادی، عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، اظهار داشت: سربازان گمنام و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی با بیداری شبانه‌روزی برای امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کنند.

وی از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت استان کردستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: این مجاهدان خاموش همواره با بصیرت و آگاهی هرگونه تحرکات احتمالی و توطئه‌های دشمنان را رصد و قبل از اینکه کوچک‌ترین ضربه‌ای به مردم و کشور وارد شود، هر فتنه و نقشه‌ای را در نطفه خاموش می‌کنند.

امام جمعه شهرستان مریوان تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) گنجینه ارزشی نظام اسلامی و از بدنه ملت برآمده‌اند و بدون هیچ اسم و رسم و توقعی، خالصانه و مقتدرانه در راه انقلاب اسلامی و آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند و در این راه همه تلاش خود را به‌کار می‌گیرند و ایثارگرانه در صحنه هستند.

وی بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) بدون هیچ ادعایی و به‌صورت گمنام کار خود را به‌درستی انجام داده و همیشه یار و یاور مردم بوده‌اند و هستند، بنابراین باید مردم نیز ضمن قدردانی از این مجاهدت‌ها، در تداوم حفظ امنیت این تلاشگران را همراهی کنند.

ماموستا شیرزادی با اعلام اینکه “همه ما مردم استان کردستان پشتیبان و قدردان زحمات سربازان گمنام امام زمان(عج) هستیم”، گفت: امیدوارم این نیروهای جان‌برکف امنیتی از هر بلا و مصیبتی در امان و روز به روز در پیشبرد و تحقق اهداف و رسالت کاری موفق باشند.

تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در کردستان ستودنی است

ماموستا محمدامین راستی، عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان مهدی موعود و آغاز هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، به فرموده پیامبر گرامی اسلام(ص) اشاره کرد و اظهار داشت: «نِعمَتانِ مَکفُورَتانِ: الأمنُ والعافِیَهُ»؛ دو نعمت «امنیت و سلامتى» شکر آن‌ها گزارده نمى‌شود و تا زمانی که آن را از دست ندهیم، قدرش را نمی‌دانیم.

وی افزود: در هر کشوری اگر امنیت و آسایش وجود نداشته باشد قطعاً هیچ توسعه و پیشرفتی در علم، تولید، صنعت، فرهنگ و اقتصاد اتفاق نمی‌افتد، لذا تمامی این پیشرفت‌ها مرهون امنیت و اقتدار نیروهای گمنام امام زمان(عج) است.

امام جمعه موقت شهرستان سنندج با قدردانی از تمام زحمات شبانه‌روزی و جان‌فدایی‌های سربازان گمنام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروی انتظامی ب‌ ‌خاطر حفاظت از امنیت، ناموس و سرزمین ایران اسلامی تصریح کرد: مردم باید از ایثار و خودگذشتگی‌‌های مدافعان امنیت و آسایش مطلع شوند.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان کردستان زبده‌ترین نیروهایی هستند که تلاش‌های آنان در تأمین امنیت، مقابله و خنثی‌کردن توطئه‌های بیگانگان و دشمنان به‌ویژه در مناطق کُردنشین ستودنی است.

ماموستا راستی با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) چشمان بیدار جامعه و همواره حامی و پشتیبان مردم هستند، خاطرنشان کرد: با اشرافیت بالای اطلاعاتی و هوشیاری این تلاشگران در اداره‌کل اطلاعات استان، دشمن در توطئه علیه نظام و انقلاب اسلامی و تغییر باور و عقیده جوانان کردستانی ناکام مانده است.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme