https://telegram.me/empireoflies

قدردانی از کمک ایران به خروج دانشجویان عراقی از چین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء از گروه‌های مقاومت عراق، در پیامی توئیتری نوشت: کمک جمهوری اسلامی ایران به دانشجویان عراقی در انتقال آن‌ها از چین و رسیدگی درمانی به آن‌ها، نشان‌دهنده انسانیت والا و دوری ایران از قوم‌گرایی است.

مهندس “نصر الشمری” خاطرنشان ساخت: این در حالی است که حکام ظالم حجاز، فرزندان یمنی در چین را به حال خود رها کرده و با وجود ظرفیت خالی پرواز، اجازه انتقال آن‌ها را ندادند؛ تنها به این دلیل که یمنی‌ها با استیلای آل‌سعود بر خود مخالفت کرده‌اند؛ رفتاری که ناشی از عقب‌ماندگی و عصبیت سعودی‌هاست.

دانشجویان عراقی به‌دلیل خودداری شرکت‌های هواپیمایی از پرواز به چین در پی شیوع ویروس “کرونا”، برای خروج از این کشور به مشکل برخورد کرده بودند؛ که بالاخره از طریق “ماهان ایر” ترتیب بازگشتشان داده شد.

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء از گروه‌های مقاومت عراق، در پیامی توئیتری نوشت: کمک جمهوری اسلامی ایران به دانشجویان عراقی در انتقال آن‌ها از چین و رسیدگی درمانی به آن‌ها، نشان‌دهنده انسانیت والا و دوری ایران از قوم‌گرایی است. مهندس “نصر الشمری” خاطرنشان ساخت: این در حالی است …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme