https://telegram.me/empireoflies

قتل ستایش بهانه ای برای وطن فروشی اپوزیسیون

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وبسایت توانا و صفحه آن در فیس بوک تلاش گسترده ای انجام می دهد تا جامعه ایران را جامعه ای ویران، شکسته، غرق در تباهی و سیاهی و بدون هیچ آینده دلگرم کننده ای نمایش دهد. البته که انتقاد از وضعیت اجتماعی هر کشوری می تواند مناسب باشد و تلاشی باشد برای ارتقای آن جامعه و البته که هیچ جامعه ای، مدینه فاضله نیست.
اما اینکه وبسایت توانا و.. مستقیما از ایالات متحده امریکا پول می گیرند و تمام همت و تلاش خود را می گذارد تا هرگونه بذر امید را از دل ایرانی ها بربایند و نفرت و افسردگی را در دل آنها بکارند، اقدامی است غیر قابل تحمل و پذیرش! این عملا جنگ با روح و روان یک جامعه است انهم با دلارهای یک کشور خارجی! آنهم ریاکارانه !
آخرین نمونه، نفرت پراکنی در مورد قتل کودکی معصوم به نام “ستایش”در حوالی شهر ورامین است. صفحه توانا مطلبی منتشر کرده که خواننده در آن تنها به یک نتیجه می رسد. این وطن، وطن نخواهد شد! ما غرق تباهی هستیم!

طنز ماجرا آنجاست که توانا از کشوری پول می گیرد و بودجه اش را تهیه می کند که جامعه اش در میان کودکان آزاران “مقام اول” را دارد!!! -نگاه کنید به رتبه بندی آزار کودکان در جهان که ایالات متحده در مقام نخست و بریتانیا در مقام پنجم است.

این رسانه ها به بهانه مبارزه با نظام جمهوری اسلامی به مبارزه با اصل و اساس میهن اقدام می کنند . انقدر که به راحتی می نشینند و با اعتماد به نفس می گویند که چگونه و از کجا باید به ایران حمله نظامی کنید. چگونه تحریم های اقتصادی شما می تواند بیشترین تاثیر و ضربه را به مردم بزند. چگونه می توانید و چرا باید ایران را “تقسیم” کنید! هر جایی، هر کشور چه عربستان سعودی و چه اسرائیل و ترکیه، چه بحرین در برابر ایران قرار می گیرند آنها سریع دست به کار می شوند تا به ایرانی ها بفهماند که کار همه درست هست و مشکل از ایران است! همه اینها تحت عنوان مبارزه با جمهوری اسلامی!!!

۱۳۰۶۲۱۴۶_۱۰۱۵۳۸۴۲۷۵۰۰۵۲۷۴۰_۳۵۷۳۸۵۲۴۹۵۸۴۵۳۷۰۴۸۴_n

در روز های اخیر در پی بروز این فاجعه در یکی از شهرهای مرکزی ایران سایت ها و رسانه های معاند ایران چهره واقعی خود را نشان دادند که هدف اصلی شان مبارزه با تمامی مردم ایران است و در این راه حتی حاضرند جغرافیای ایران را نیز از هم بپاشند و در واقع از ماندن کشوری به نام ایران ناخشنود اند .برخی از رسانه ها نیز برای پیچیده تر کردن موضوع از طرفداران خود نیز خواسته اند که عصر روز دوشنبه در جلوی سفارت افغانستان شمع روشن کنند تا با این کار از جامعه افغانستانی عذر خواهی کنند که در جواب این گونه قلم به مزدان  برخی از هم وطنان نیز در برخی از رسانه ها جواب این مزدوران را داده اند و با این فتنه گری به مقابله برخواسته اند.

۲۰۱۶-۰۴-۱۸_۱۷-۴۵-۴۱

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme