https://telegram.me/empireoflies

قانون‌گریزی وکیل عناصر ضدانقلاب و تروریست !

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نسرین ستوده که مانند برخی از مدعیان دفاع از حقوق بشر همواره خود را حامی ضدانقلاب، منحرفین فکری و عقیدتی و تروریست‌ها می‌داند، پس از آنکه از سوی شعبه دوم دادگاه انتظامی کانون وکلا به سه سال محرومیت از وکالت محکوم شد، نسبت به این حکم قانونی اعتراض کرد.

مدعیان دفاع از حقوق بشر که در این پوشش به دنبال اهداف سیاسی خود و مقابله با جمهوری اسلامی هستند به ویژه در سالهای اخیر با شکست سیاسی مواجه شده‌اند و به همین دلیل به هر روش ممکن به دنبال مطرح کردن خود هستند. برخی از عناصر اپوزسیون مانند نسرین ستوده در قالب ادعاهای دفاع از حقوق بشر در ماه‌های اخیر با ایجاد کمپین‌هایی مجازی مانند «لغو گام به گام اعدام-لگام» و «Stop Killing» در تلاش بودند تا در جهت اهداف خود که همسو با کشورهای بیگانه بود تلاش کنند که با بی‌توجهی مردم مواجه شدند و برای خود آنها نیز ثابت شد که جایگاهی در بین مردم ندارند.

نسرین ستوده به مانند بسیاری از عناصر اپوزسیون و ضدانقلاب که خود را افرادی حقوق‌دان و مدافع دموکراسی می‌دانند، در برابر رای کانون وکلا تمکین نکرده و می‌گوید که قانون را نمی‌پذیرد.

پشت پرده زندگی نسرین ستوده

نسرین ستوده در سال ۱۳۴۲ در تهران متولد شد. وی بنا به قول خودش در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده و با این حال که تظاهر به کشف حجاب کرده، خود را فردی مذهبی می‌داند. بنا به گفته ستوده مادرش به شدت به اعتقادات مذهبی پایبند بوده اما فرزندانش را همیشه آزاد می‌گذاشته است و پدرش نیز به شدت تمایلات مردسالارانه داشته است. به گفته برخی روانشناسان فعالیت‌های ستوده در آینده درباره به اصطلاح حقوق زنان نیز ناشی از همین عقده‌های خانوادگیش بود.

پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۷۰ از آن‌جا که در دانشگاه جذب گروهک ملی مذهبی شده بود، به نشریه «دریچه گفت و گو» به مدیر مسئولی کیوان صمیمی می‌رود و در آن‌جا به عضویت هیئت تحریریه در می‌آید. این نشریه که مروج دیدگاه‌های سوسیال دموکرات‌ها بود پس از ۶ شماره به دلیل تبلیغ علیه نظام و تشویش اذهان عمومی توقیف می‌شود. ستوده در سرویس اجتماعی این نشریه تلاش می‌کرد تا گفتمان هویت ملی و باستان‌گرایی را به جای هویت دینی و اسلامی بنشاند، در همین راستا به سراغ حبیب‌الله پیمان، حسین بشیریه و مهدی بازرگان رفت تا در قالب مصاحبه، ضمن انتشار افکار منحرف و التقاطی آن‌ها مقاصد شوم خودش را پیش ببرد.

نسرین ستوده مدتی بعد با رضا خندان آشنا می‌شود و در سال ۱۳۷۳ با وی که گرایشات چپ داشت ازدواج می‌کند. در سال ۱۳۷۴ در آزمون کانون وکلا شرکت می‌کند اما به دلیل اقداماتی که علیه امنیت ملی کرده بود اجازه دریافت پروانه وکالت را به وی نمی‌دادند تا اینکه در سال ۱۳۸۲ با برخی حمایت‌ها و با تلاشی که فریده غیرت (وکیل عناصر ضدانقلاب) می‌کند وی موفق به دریافت پروانه وکالت می‌شود. در دوره اصلاحات وی مقاله‌نویس روزنامه‌های زنجیره‌ای بود. اولین مقاله‌اش در روزنامه جامعه (به مدیر مسئولی حمیدرضا جلایی‌پور) با موضوع مجرمین امنیتی چاپ شد. سپس در روزنامه‌های دیگری چون توس (به مدیر مسئولی محمدصادق جوادی‌حصار و سردبیری ماشاالله شمس‌الواعظین) و صبح امروز (به مدیر مسئولی سعید حجاریان) مقالاتی به نام زنان ولی به کام ضد انقلاب به چاپ رساند.

در زمان قتل‌های زنجیره‌ای وی به لطف عنوان حقوقی‌اش اقدام به جوسازی علیه نظام اسلامی می‌کرد. نسرین ستوده همچنین در این دوران دست به تهیه جزوه‌ای با موضوع مجرمین سیاسی-بخوانید مجرمین امنیتی- زد تا از این طریق راه فراری برای همپالگی‌هایش که پس از فرو نشستن غبار فتنه یکی یکی به جرم ضربه زدن به اصلی‌ترین نهاد ایجاد امنیت کشور به دست قانون سپرده می‌شدند، پیدا کند.

ستوده در سال ۱۳۸۲ پس از دریافت پروانه وکالت بلافاصله به گروهک شیرین عبادی موسوم به کانون مدافعان حقوق بشر(کانونی که برای دفاع از جاسوسان و تروریست‌ها تشکیل شد) پیوست و به فعالیت‌های رایگان حقوق بشری و پذیرفتن وکالت محکومان امنیتی پرداخت. او مبالغی را که توسط محکومان امنیتی به وی داده می‌شد رد می‌کرد اما وجوه رسیده از سوی سرویس‌های جاسوسی و تروریستی را با ولع قبول می‌کرد. ستوده تنها به وکالت جاسوسان و تروریست‌ها رضایت نمی‌داد بلکه ضمن مصاحبه با رسانه‌های رسمی سازمان‌های جاسوسی استکبار اقدام به ایجاد جنگ روانی علیه نظام اسلامی می‌کرد.

وی در سال ۱۳۸۵ به بهانه دفاع حقوقی به کمپین یک میلیون امضاء – بخوانید کمپین گسترش فحشا – می‌پیوندد. او که خود را یکی از پرچمداران مبارزه برای به اصطلاح احقاق حقوق زنان می‌داند با نقل خاطره‌ای از جلسه هم‌قطاران ملی مذهبی‌اش که او و کسانی که این مسائل را مطرح می‌کنند را اسب سرکش خطاب کرده است، خودش را یک مبارز مقاوم معرفی می‌کند. وی مدتی نیز به انجمن حمایت از حقوق کودکان پیوست و در آن‌جا به مدت دوسال عضو هیئت مدیره این انجمن بوده است. این انجمن در پوشش به اصطلاح حمایت از حقوق کودکان با آموزشی که به آن‌ها می‌دهد آن‌ها را به سربازان جنگ نرم دشمن تبدیل می‌کند.

نسرین ستوده در سال ۱۳۸۶ به شورای ملی صلح که توسط همفکران ملی مذهبی‌اش، در زمان پیروزی‌، ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر تهدیدهای تو خالی و تحریم‌های بی‌اثر و با هدف منحرف کردن اذهان مردم و شکستن سد آهنین آنان تشکیل شده بود، می‌پیوندد. در سال ۱۳۸۷ نیز به پاس خدماتش که به آمریکایی‌ها کرده بود مورد تفقد آن‌ها قرار گرفت. آمریکایی‌ها تصمیم گرفته‌ بودند این‌بار مزد وی را در پوشش جایزه حقوق بشر به وی اهدا بکنند. در روز ۲۰ آذر این جایزه در شهر میرانو ایتالیا به وی اهدا گردید.

پس از شروع فتنه و دستگیری عناصر ضدانقلاب، مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین و تروریست‌هایی چون آرش رحمانی‌پور (عضو گروهک تروریستی تندر) و زهرا بهرامی (عضو گروهک تروریستی تندر) وی به سرعت با خطی که از خارج از کشور توسط شیرین عبادی می‌گیرد، وکالت این تروریست‌ها و ضد انقلاب‌هایی که امنیت مردم را به خطر انداخته بودند برعهده می‌گیرد.

گفتنی است که برخی از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین پس از دستگیری به این مطلب اعتراف کرده‌اند که ستوده در پوشش کلاس‌های آموزش حقوق شهروندی آموزش‌های فرار و فریب از دست ماموران قضایی و امنیتی را به آن‌ها می‌داده است. ستوده ضمن قبول وکالت محکومان امنیتی در اغتشاشات و آشوب‌های سال ۸۸ حضور و نقش فعالی داشت. وی یکی از اعضای گروه مادران عزادار پارک لاله بود و نقش وصل کردن اعضای کمپین گسترش فحشا را به این گروه بر عهده داشت.

ستوده پس از دستگیری طبق شگرد پیش و پا افتاده‌ منافقین دست به یک انتحار اخلاقی می‌زند و طی یک سناریو از یکی از ماموران زندان درخواست عمل منافی عفت می‌نماید و در همانجا وی را تهدید می‌نماید که در صورت عدم اجابت خواسته‌اش، ادعا خواهد کرد که کارمند زندان قصد تجاوز به وی را داشته‌است. که این توطئه شوم و منافقانه ستوده به دلیل وجود دوربین‌های مدار بسته در محل، خنثی شده و وی به خواهش و التماس می‌افتد تا مسئولان قضایی این موضوع را به فراموشی بسپرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme