https://telegram.me/empireoflies

قاشق‌زنی؛ استراتژی جدید براندازی میان ضدانقلاب!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از آن‌که عناصر ضدانقلاب در سال‌ها و ماه‌های آینده به روش‌های گوناگون درصدد ایجاد اعتراضات خیابانی در ایران بودند و هستند، این‌بار نیز دست به اقدامی مضحکانه به منظور براندازی در کشور زدند.

قاشق و قابلمه‌زنی جدیدترین روش براندازی در میان اپوزیسیون است که البته این فراخوان را گروه موسوم فرش‌گرد منتشر کرده است. گروهی که پس از مدتی کوتاه از آغاز فعالیت خود این روزها و با جدایی چند نفر از اعضا روندی نزولی به خود می‌بیند.

میثم بهروش از کارشناسان سابق شبکه اینترنشنال چند روز پیش در یکی از توئیت‌های صفحه خود ضمن تمسخر این حرکت از سوی گروه فرش‌گرد، نوشت: “حالا تو اون هیر و ویر مردم باید برن قاشق و بشقاب و قابلمه تهیه کنن. چهل نفر نشستن استراتژی براندازی چیدن، آخرش شده قاشق رو بزنید به ظرف صدا بده حکومت بترسه.”

این روزها روند انتقادات از رهبر سلطنت‌طلبان یعنی رضا ربع پهلوی به حد قابل توجهی افزایش یافته است و انتشار این گونه فراخوان نه تنها جایی در میان مردم آگاه ایران ندارد بلکه موجبات خنده مردم را هم به دنبال خواهد داشت.

لازم به ذکر است، شازده ناکام پهلوی که رهبری‌اش گروه موسوم به «شورای ملی ایران» را به فروپاشی رساند و خود از قطار در حال سقوط به درون دره بیرون پرید و بعد از تشکیل گروه موسوم به فرشگرد هم جز تشدید اختلاف گروه‌های اپوزیسیون به نتیجه‌ای نرسید، خودش را رهبر معنوی گروه‌های اپوزیسیون و شخصی فراجناحی نامید و ادعا کرد اکنون با بسیاری از مردم ایران در ارتباط است و حتی افراد زیادی در نهادهای نظامی و امنیتی نیز با او بیعت کرده‌اند!!!

وی با اذعان به اختلاف جدی و تفرقه بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون، وحدت در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی را شرط کمک‌های بیشتر دولتهای غربی از اپوزیسیون دانست و خود را بهترین فرد برای رهبری گروه‌های مخالف حکومت ایران نامید.

«ربع پهلوی» در حالی این ادعای بزرگتر از دهانش را مطرح کرده که به اذعان بسیاری از منتقدان او از جمله «روح‌الله زم» در مستند «ایستگاه پایانی دروغ»، اعضای خانواده‌اش نیز او را قبول ندارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme