https://telegram.me/empireoflies

قاسم سلیمانی دارد نقشه کشتن ما را می کشد!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، روزنامه آمریکایی “نیویورک‌پست” (Nypost) در تحلیلی با موضوع بحران امنیتی عراق و با ادعای نقش پررنگ سپاه قدس در این کشور نوشت: «”قاسم سلیمانی” فرمانده نیروی قدس ایران، هم‌اکنون به خاطر شرایط به وجود آمده در عراق، با ما در یک جبهه قرارگرفته است؛ اما از سوی دیگر در حال نقشه کشیدن برای ریختن خون ما در جبهه دیگری است.»

نیویورک پست به نقل از منابعی که به نام آن ها اشاره نکرده، در ادعایی عجیب می نویسد: «حتی برخی گفته‌اند که قاسم سلیمانی در ماجرای حمله به سفارت آمریکا در لیبی که منجر به کشته شدن “کریستوفر استیونس” سفیر وقت آمریکا شد، دست داشته است. او یک نظامی عجیب‌، خطرناک‌ و درعین‌حال تأثیرگذار است.»

این روزنامه آمریکایی می افزاید: «نقش قاسم سلیمانی برای ایران، ترکیبی از سازمان سیا و گرین برت (فرماندهی کماندوهای ویژه انگلیس در جنگ جهانی دوم) است. او مشکلات زیادی را برای آمریکا در سرتاسر جهان ایجاد کرده است.

به همین دلیل، همسویی ایران و آمریکا در رویارویی با داعش، همزمان با خاتمه این بحران به پایان خواهد رسید؛ چراکه ایران همواره به دنبال ایجاد جو ضدآمریکایی است و می‌خواهد آمریکا را از چشم کشورهای عرب بیندازد.»

نیویورک پست در ادامه با ادعای اینکه “بسیاری از حملات علیه آمریکایی ها از سوی قاسم سلیمانی برنامه ریزی می شود” اضافه می کند: «حتی دادستانی آمریکا اعلام کرده که وی یک‌بار قصد داشته نیروهایی را از مکزیک برای از میان برداشتن سفیر عربستان در واشنگتن استخدام کند.»[!]

این روزنامه آمریکایی نزدیک به جمهوریخواهان، در ادامه آورده است: «نیروهای قاسم سلیمانی خود را به هر شکلی درمی‌آورند و حتی [در زمان حضور آمریکا در عراق] در ضربه زدن به نیروهای آمریکایی بسیار موفق عمل کردند زیرا کاملا شبیه نیروهای آمریکایی بودند؛ به همین دلیل هرجا که می‌خواستند حضور داشتند، مثلاً سر راه کاروان‌های نظامی ما یا در صحنه عملیات‌های ارتش آمریکا.»

نیویورک پست در پایان ادعاهای خود می نویسد: «نیروی قدس از همه جا عضو می‌گیرد، به همین دلیل پرسنل آن می‌توانند به هر زبانی صحبت کنند. نیروی قدس در کمترین زمان، شبه‌نظامیانی را در کشور مقصد تربیت می‌کند و به کار می‌گیرد.»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱۱ دیدگاه

 1. به نام خدا – از همه این بالاصطلاح تحلیل های رسانه ای ( جاسوسی !) غربی ها درباره سردار قاسم سلیمانی ! تنها بوی کینه توزی ، خباثت و خشم شدید انگلو – صهیونی ضد قاسم سلیمانی به مشام می رسد و بس !
  شکست پروژه سری مثلث صلیبی -سلفی – صهیونی در قطع بازوهای منطقه ای ولی فقیه ! با نابودی بشار اسد و نابودی حزب الله و نابودی دولت شیعه نوری المالکی و نابودی جهاد اسلامی غزه و …. MI6 خبیث و CIA پلید و MUSAD را بسیار خشمگین و عصبی و کلافه کرده است ! همان قدر عصبانی ، که پس از شکست ۳۳ روزه ! از دست شهید مظلوم حاج عماد فائز مغنیه (حاج رضوان ) خشمگین ، عصبانی و سرخورده شده بودند !! و مدام از عماد مغنیه گفتند و گفتند تا بالاخره به هر شگرد و همدستی اطلاعاتی بود ترور ش کردند و آتش کینه و خشم خود از شکست ۳۳ روزه را فرونشاندند !!
  اکنون هم داستان همان است !! دستگاههای جاسوسی اعضاء ناتو ! در خاورمیانه ! در به در دنبال سایه قاسم سلیمانی اند تا سایه اش را تو هوا بزنند !! همه جا از لبنان و سوریه تا عراق، ردپای او را می جویند ! اورا سبب همه شکست هژمونی شان می دانند ! لذا دنبال انتقام گرفتن ازاوهستند ! و این گزارش هاشان نشان اوج تمرکز فکر شان روی قاسم سلیمانی است ! همان جور که (زبانم لال )پیش از ترور حاج عماد مغنیه (حاج رضوان ) او را در گزارش ها و تحلیل ها سیبل و نشان کرده بودند !!
  از همین رو بایسته است با همه توان از جان سردار قاسم سلیمانی پاسداری نماییم و ضریب درجه حفاظت از ایشان را چه درون ایران ! چه در بیرون از ایران ! بسیار بالاتر ببریم و از حضور غیر ضروری ایشان در بیرون از کشور جلوگیری نماییم و به هیچ میزبانی ! اطمینان کامل ننماییم ! زیرا هر دوست متحد ما هم کنار خود دوست نمایانی مرموز دارد ! که به محض آگاهی از حضور قاسم سلیمانی ، گرای حضور او را به MI6 ، CIA و فلان استخبارات می رسانند و آن شیاطین هم آنی در ربودن یا به شهادت رساندن ایشان و همراهان درنگ نخواهند کرد !! در درون ایران هم مزدور غرب و وطن فروش کم نداریم ! باید با بیشترین درجه ایشان پاسداری شوند ! و در ضمن یک چنین استوانه و مغز راهبردی (سان تزو ی ایران!) و فرمانده نخبه نباید بخاطر مشغله از ضرورت کادرسازی برای آینده نظام اسلامی باز بماند ! و باید در دانشگاههای عالی دفاعی ، آزموده هایش را به آیندگان برساند !

 2. تورو خدا جو ندید شاید این تبلیغات دروغین برای باد کردن و سپس ترکاندن باشند فسسسسسسسسسسسسسس

 3. خدایا مارو لحظه ای به خودمون وامگذار و از راه اسلام ناب قرآنی ومحمدی دور نکن که
  ان النفس لاماره بالسوء

 4. سردار دلیر شجاع اسلام وایران جناب سر لشکر قاسم سلیمانی انشا الله خداوند شما را در پناه خود برای سر بلندی کشور عزیز مان ایران اسلامی حفظ کند

 5. آرزوم آینه که به بار از نزدیک ببینمش

 6. سردار گرامی همه ما به شما افتخار می کنیم از اعماق وجودم برایتا آرزوی سلامی و طول عمر دارم امیدوارم مقاومتتان و طول عمرتان به ظهور امام زمان برسد و در راه ایشان نیز فداکاری و ایثار نمایید وقتی اسمتان را می شنوم وجودم لبریز از شوق می شود

 7. خیلی کوچیکتم سردار

 8. جمله یا کلمه ای نیست در وصف حا ل حاج قاسم بگویم ولی این را میگویم اگر امروز نام ایران پا برجا ست به خاطر رشادت امسال همین قاسم سلیمانی ها هستش از خدا میخام همیشه سالم باشه

 9. سلام بر حاج قاسم عزیز حاجی ماهم هستیم فقط دستور بده ۰۹۱۶۷۸۲۵۶۹۰

 10. خدا شر دشمن را از سر مالک اشتر علی بر بگرداند به امید روزی که پرچم را به دست صاحبش برسانیم

 11. دوست ودشمن بدانند؛ اگر زسرهایمان کوهها بسازند.نخواهیم گذاشت فرزندانمان بخوانند حاج قاسم تنهاماند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme