https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ BBC: عدالت یعنی با دوست‌پسرمان به پارک برویم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که از هر بهانه‌ای برای هجمه علیه جمهوری‌اسلامی استفاده می‌کنند، حتی از ساخت اماکن ورزشی و فرهنگی و تفریحی ویژه بانوان نیز در جهت اهداف ضدایرانی خود استفاده می‌کنند.

«بی‌بی‌سی فارسی» در یکی از برنامه‌های اخیر «نوبت شما» به بهانه ساخت فضاهای ورزشی و فرهنگی مخصوص بانوان، به‌جای تشکر از مسئولان کشورمان به‌سبب ایجاد امکانات رفاهی ویژه بانوان، این خدمت‌رسانی‌ها را به حربه‌ای برای انتقاد و تضعیف عملکرد نظام جمهوری اسلامی تبدیل کرد.

«نیما اکبرپور» مجری برنامه مذکور در حین خواندن پیام مخاطبان جملاتی را در مخالفت با ساخت فضاهایی مخصوص بانوان بیان کرد. مجری «بی‌بی‌سی فارسی» به نقل از مخاطبینی که هویت‌شان مشخص نیست، ادعا کرد ساخت فضاهای ورزشی، تفریحی و فرهنگی مخصوص بانوان، توهین به آنان است و عدالت نیست! چرا که از نظر بی‌بی‌سی بعضی از خانوم‌ها دوست دارند با دوست پسرشان به پارک بروند و در پارک‌های ویژه بانوان نمی‌توانند به مقصودشان برسند!

در حالی «بی‌بی‌سی فارسی» سعی در القاء دیدگاه “اکثر زنان ایرانی با تفکیک جنسیتی و ایجاد مراکز ویژه بانوان مخالفند” دارد که نظر اکثر بانوان ایرانی در نقطه مقابل بی‌بی‌سی قرار دارد.

بر اساس نظرسنجی‌های متعدد و علمی، حدود ۹۰ درصد بانوان و ۸۰ درصد آقایان از ایجاد مراکز ویژه ورزش و تفریح بانوان استقبال کرده‌اند. بانوان حامی ایجاد مراکز مخصوص خانم‌ها معتقدند، زنان در مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی ویژه، راحتتر می‌توانند به فعالیت بپردازند و از بسیاری آسیب‌های احتمالی مصون می‌مانند.

انتهای پیام/

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که از هر بهانه‌ای برای هجمه علیه جمهوری‌اسلامی استفاده می‌کنند، حتی ساخت اماکن ورزشی و فرهنگی و تفریحی ویژه بانوان را نیز به‌وسیله‌ای برای انتشار اخبار و گزارش‌های ضد ایرانی تبدیل می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. خوب ازکجا معلوم شاید اون متنی که خوند جعلی باشه شاید هم واقعی باشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme