https://telegram.me/empireoflies
مسعود صدر - Masoud sadr
مسعود صدر

فیلم/ «یک عکس با لباس نظامی بیاور!»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز بر میزان اختلافات بین اپوزسیون‌های سلطنت‌طلب افزوده می‌شود. اینبار «مسعود صدر» مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «پارس» به مجری دیگر تلویزیون سلطنت‌طلب «ایران آریایی» حمله کرد.

«مسعود صدر» که در روزهای اخیر از «ربع پهلوی» به‌سبب عملکرد ضعیف در رهبری سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین شدیداً انتقاد کرده بود. وی با بیان اینکه در سالهای گذشته از دلبستگی به «ربع پهلوی» چیزی گیر او نیامده است، گفته بود: “اگر شاهزاده از سخنان من دلگیر می‌شود، اشکالی ندارد … روزی به نام پهلوی افتخار می‌کردم، اما امروز این نام بر روی سینه‌ام سنگینی می‌کند. شاهزاده ما جوانی رو گذرانده و اکنون به مرحله کهولت و سن بالا رسیده، اما هنوز چیزی از خود نشان نداده است …”

این سخنان «مسعود صدر» با واکنش «آریا باقری» مجری تلویزیون «ایران آریایی» که خود را فدایی خاندان پهلوی می‌داند، مواجه شده بود.

اما حالا «مسعود صدر» ضمن اشاره به واکنش «آریا باقری» به سخنانش، با تکرار مجدد انتقاداتش علیه «ربع پهلوی» گفت: “باید مطالب آشکار شود و نباید آشغال را زیر فرش مخفی کرد … یکی از مجری‌هایی که مطرح هم نیست برای مطرح کردن خود، دو ساعت از برنامه خود را به گفته‌های من تخصیص داده است …”

«مسعود صدر» با ابراز تردید درباره ادعای «آریا باقری» مبنی بر عضویت در نیروی دریایی ارتش رژیم پهلوی، تصریح کرد: “… در نیروی دریایی ارتش پهلوی عنوان سرهنگ نداشتیم، بلکه ناخدا و ناوبر و … داشتیم. اگر او راست می‌گوید یک عکس با لباس نظامی و درجه سرهنگی منتشر کند …”

انتهای پیام/

هر روز بر میزان اختلافات بین اپوزسیون‌های سلطنت‌طلب افزوده می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.3 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme