https://telegram.me/empireoflies

فیلم کمتر دیده‌شده از رهبر انقلاب در زمان جنگ

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغقدرت و توانمندی داخلی همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است، در این رابطه سخنان کوتاهی از ایشان در دوران دفاع مقدس را از نظر می‌گذرانید.

رهبر انقلاب دردوران جنگ چه در زمان حضور در شورای عالی دفاع به عنوان نماینده امام و چه در دوران ریاست جمهوری بارها و به طور مرتب در مناطق جنگی و در بین رزمندگان اسلام حضور یافته و به سخنرانی برای اعتلای روحیه جهادی و اعتقادی میپرداختند.

ایشان حتی چندین در خطوط مقدم نیز حاضر میشدند که این اقدام موجب افزایش روحیه رزمندگان میشد و بیان آیات و بشارت های الهی در جهاد فی سیبل الله ضمیر آن بزرگمردان را آگاه تر و به خدا نزدیک تر میکرد.

فیلمی کمتر دیده شده از حضور رهبر انقلاب در بین رزمندگان و سخنرانی ایشان در بین رزمندگان در فضای مجازی منتشر شده است که ایشان درباره بر افراشته شدن پرچم اسلام توسط ملت ایران و شرط پیروزی و موفقیت برای تداوم این راه سخن میگویند.

فرمایشاتی که برای امروز ما نیز بسیار راهگشاست، چرا که ما نیز متعهد هستیم راه شهیدان را ادامه دهیم.

در ادامه این فیلم را مشاهده کنید.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

قدرت و توانمندی داخلی همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است، در این رابطه سخنان کوتاهی از ایشان در دوران دفاع مقدس را از نظر می‌گذرانید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme