https://telegram.me/empireoflies
مسعود سفیری
مسعود سفیری

فیلم/ پسر در «صدای آمریکا»، پدر عضو منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسعود سفیری» از مجری‌ها و مدیران شبکه «صدای آمریکا» وابسته به وزارت خارجه آمریکا است که تا پیش از فرار به کشورهای غربی و آمریکا، در روزنامه‌های زنجیره‌ای فعالیت می‌کرد. وی با آنکه چندان در حرفه مجری‌گری تسلطی ندارد، اما همچون «مهدی فلاحتی» به‌سبب نزدیکی و صمیمیت بیش‌ازحد با «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی «صدای آمریکا» توانسته در این شبکه ماندنی شود.

چند روز پیش خبری در رسانه‌ها مبنی بر مرگ پدر «مسعود سفیری» منتشر شد. پیش‌تر شایعاتی درباره عضویت پدر این مجری VOA در گروهک تروریستی منافقین منتشر شده بود و حتی برخی از عناصر اپوزیسیون و شبکه‌های لس‌آنجلسی با ارائه مدارکی این خبر را تأیید کرده بودند.

پدر «مسعود سفیری» تا چند سال پیش عضو گروهک منافقین بود که پس از کهولت سن از این گروهک جدا شد، اما تا پایان عمر حامی فرقه رجوی بود. البته «مسعود سفیری» به‌سبب سابقه سیاه منافقین، چندان علاقه‌ای به افشای این راز نداشت و همواره منکر این حقیقت می‌شود.

چند روز قبل در یکی از برنامه‌های «روی خط» که از تلویزیون «صدای آمریکا» یکی از مخاطبین که به‌نظر می‌رسید از حامیان فرقه رجوی باشد، ضمن تسلیت به «مسعود سفیری» به‌سبب مرگ پدرش، به خانواده او و اعضای گروهک مجاهدین خلق (منافقین) هم تسلیت گفت، تا این ارتباط بیش از پیش هویدا گردد.

دانلود

انتهای پیام/

چند روز پیش خبری در رسانه‌ها مبنی بر مرگ پدر «مسعود سفیری» منتشر شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme