https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ «محمود دولت‌آبادی» هدف سلطنت‌طلبان قرار گرفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغعناصر و گروه‌های سلطنت‌طلب که به‌سبب ورشکستگی سیاسی، هرازچندگاهی با حمله به فردی و چهره‌ای به دنبال جنجال رسانه‌ای و ابراز وجود هستند، این‌بار «محمود دولت‌آبادی» نویسنده ایرانی را هدف قرار دادند.

«محمود دولت‌آبادی» که سن ۷۶ را می‌گذراند، چند روز پیش در مصاحبه با یکی از رسانه‌های ایرانی، درباره اثر جدیدش با عنوان «بنی آدم» سخن گفت. وی در بخشی از این مصاحبه با رد ادعای نبود شکنجه در دوران رژیم پهلوی گفت: “آقایانِ آن سال‌ها می‌نشینند طبعاً مصاحبه می‌کنند که ما شکنجه نکردیم! من شاهد تاریخی هستم. شما جامعه‌ ما را نابود کردید.”

دولت‌آبادی با ذکر بخشهایی از خاطره وحشتناکی درباره شکنجه روحی و تهدید زندانیان در زندان‌های رژیم ستمشاهی، گفت: “شخصی (مقام امنیتی) پیش از پایان محکومیت در اوین به ما گفت که آقایان شما از اینجا بیرون می‌روید، اما یادتان باشد ماشین ترمزش می‌برد، کپسول گاز ممکن است منفجر شود و … حالا از ایشان می‌پرسم چگونه می‌توانی بگویی که ما شکنجه نمی‌کردیم؟! وی افزود: “در اتاق بازجویی‌ دو تا زن را شکنجه کرده بودند، پاهایشان ورم کرده بود، بازجو به من گفت: دولت آبادی ببین! ما اینجا از پا، پوتین درست می‌کنیم!”

اما «شهرام همایون» مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب «کانال یک» که به‌سبب کلاه‌برداری از ایران فرار کرده، در واکنش به این سخنان «محمود دولت‌آبادی»، با توهین به این نویسنده ایرانی ادعا کرد که او معتاد به مواد مخدر است و برای بدست آوردن مواد مورد نیازش، مجبور است دروغ بگوید.

البته «شهرام همایون» در بخشی از سخنانش اعتراف کرد که در زندان‌های رژیم پهلوی، زندانیان شکنجه می‌شدند، که این اعتراف در نوع خود بی‌سابقه است.

همایون همچنین به مصاحبه اخیر شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی» با «علینقی عالیجانی» وزیر دوره پهلوی واکنش نشان می‌دهد. این مدیر شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک» با اذعان به اینکه عالیجانی در گذشته ساواکی بوده است، اما درباره صحت خاطرات «اسدالله علم» وزیر دربار پهلوی که توسط عالیجانی تدوین شده، تشکیک می‌کند. گویا سلطنت‌طلبان به هیچ روی حاضر نیستند مفاسد خاندان پهلوی را بپذیرند، حتی اگر بالاترین سران آن رژیم سرنگون‌شده به آن اعتراف کرده باشند.

انتهای پیام/

البته «شهرام همایون» در بخشی از سخنانش اعتراف کرد که در زندان‌های رژیم پهلوی، زندانیان شکنجه می‌شدند، که این اعتراف در نوع خود بی‌سابقه است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme