https://telegram.me/empireoflies

فیلم‌های مبتذل صدای اعتراض مسیحیان ایرانی را نیز درآورد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ابتذال در سریال های شبکه های ماهواره ای، افزون بر مسلمانان، باعث نارضایتی مسیحیان نیز گردیده است.

در قرن کنونی رسانه ها با بهره گیری از فن آوری های نوین و پیشرفته به ویژه از نوع غربی آن و با سریال های به ظاهر خانوادگی و سرگرم کننده، استحکام خانواده های مذهبی و سنّتی را تهدید می کنند. در حال حاضر حدود۴۰۰ شبکه ی ماهواره ای به زبان فارسی وجود دارند و با انگیزه هدف قرار دادن اخلاق، فرهنگ، تمدن و بنیان خانواده در کشور های مسلمان به خصوص ایران به فعالیت مشغول هستند. اینگونه رسانه ها به دور از هرگونه ملاحظه بشر دوستانه و رعایت اصول اولیه اخلاقی به چیزی جز کسب سود و سرمایه بیشتر نمی اندیشند.

چند سالی است که رشد قارچ گونه ی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، روند فزاینده ای را به خود گرفته و همچون مسلسلی، کمر به رگبار بنیان خانواده ها بسته است که در این میان سهم شبکه های جم تی وی در فروپاشی خانواده های ایرانی از همه بیشتر می باشد.

در نقطه مقابل، همواره روشنگریهایی در جهت آگاهی مردم از مضرات این شبکه ها به اطلاع عموم رسیده است. مخالفت با فعالیت این شبکه ها، اختصاص به دین و مذهب ویژه ای ندارد و حتی مسیحیان نیز که به دلیل پدید آمدن تحریفات در آیین شان، آزادی های بیشتری را برای خود تثبیت کرده اند، اما با این وجود آنان نیز می دانند که ضرر نفوذ شبکه های ضد اخلاقی میان جامعه انسانی قابل جبران نمی باشد.

چندی پیش در یکی از شبکه های مسیحی، یکی از بینندگان مسیحی از ابتذال و ترویج بی بند و باری در شبکه های ماهواره ای به خصوص شبکهGEM شکایت می کند و در ادامه کارشناس برنامه بیان می کند که حتی در جوامع غربی نیز به ندرت شاهد این مسائل غیر اخلاقی هستیم، ولی در ایران خیلی راحت این مسائل را وارد خانواده های ایرانیمی کنند. این کارشناس مسیحی بر این باور است که این سریالها نسل ایرانیان را در آینده تخریب می کنند.

واکنش مسیحیان به ابتذال موجود در شبکه های ماهواره ای

گفتنی است شبکه ی “جم تی وی” (GEM TV) در سال ۲۰۰۶ به مدیریت “سعید کریمیان” آغاز به کار کرد و اگرچه در ظاهر به پخش فیلم و سریال هایی با مضامین عاشقانه، تاریخی و … می پردازد اما امروزه بر همگان آشکار گشته است که شبکه های فارسی زبان غربی از جمله جم تی وی، برای سود اقتصادی و منفعت شخصی بیشتر تنها یک هدف را دنبال می نمایند و آن هم براندازی کیان خانواده و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی است.

انتهای پیام/جام نیوز

کارشناس مسیحی: حتی در جوامع غربی نیز به ندرت شاهد این مسائل غیر اخلاقی هستیم، ولی در ایران خیلی راحت این مسائل از تلویزیون پخش می شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. البته مسیحیان و مسلمانان با هم دوست و برادر دینی هستیم و مشخصا از GEMTV برای نه تنها ما بلکه برای هیچ کسی ارزشی نداره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme