https://telegram.me/empireoflies
«علیرضا نوری‌زاده»

فیلم/ سعودی‌زاده: ایران حامی داعش و القاعده است، نه سعودی!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» اپوزیسیون ساکن لندن که با کمک شاهزاده‌های سعودی شبکه «ایران فردا» را تاسیس کرده، در یکی از برنامه‌های اخیرش به حمایت مجدد از رژیم سعودی، ایران را حامی اصلی گروهک‌های تروریستی مانند القاعده و داعش دانست و به دفاع از مواضع عربستان در منطقه پرداخت.

نوری‌زاده در بخشی از سخنانش بدون اشاره به شهدای ایرانی که در راه مقابله با تروریست‌های القاعده و بخصوص داعش در سالهای اخیر کشته شده‌اند، برای اثبات حمایت ایران از داعش و القاعده، گفت: “… دولت هند از ایران خواسته که ۱۷ شهروند هندی که از هند به ایران آمده‌اند را پیدا کند. این ۱۷ شهروند ظاهراً به داعش پیوسته‌اند اما از ایران! من همیشه گفته‌ام که یک رابطه همیشه آن زیر بین بعضی تشکیلات سپاه مانند حسین طائب، با داعش وجود دارد و رعایت حال همدیگر را می‌کنند …”

این اپوزیسیون به سخنگوی فارسی‌زبان درباره سعودی معروف شده به این سبب به‌شدت در بین ایرانیان منفور است، به طور صریح به حمایت از سیاستهای آل‌سعود پرداخت و درباره به حضور «ترکی فیصل» رئیس پیشین دستگاه امنیتی سعودی در کنفرانس سالانه منافقین در پاریس، این حضور را صرفاً امری شخصی دانست و نه مربوط به حکومت سعودی.

نوری‌زاده با اشاره ضمنی به برخی منابع که احتمالاً سعودی هستند، گفت: “قاطعانه بهتون میگم چون می‌دونم و پرسیدم از آدمهایی که بهم خبر دادن در پس پرده. محال هست سعودیها به سازمان مجاهدین کمک کنند. محال هست که سعودیها به سازمان مجاهدین پول بدهند. جزو محالات هست و گفته شده که امیر ترکی الفیصل خودش به کنفرانس سالنه سازمان مجاهدین رفته است و به هیچ وجه اجازه از جایی نگرفته و به هیچ وجه مشورت نکرده است …”

وی در ادعایی مضحک گفت که سعودی‌ها در امور کشورهای دیگر دخالت نمی‌کنند، زیرا دوست ندارند دیگران هم در امورشان دخالت کنند.

«علیرضا نوری‌زاده» در حالی در سالهای اخیر به‌طور کمی و کیفی بر حمایت از سعودی‌ها افزوده که به همین میزان ارتباط آل‌سعود و منافقین محکمتر شده است و هر دو دسته از سعودی‌ها پول دریافت می‌کنند. بر این اساس به نظر می‌رسد اختلاف و درگیری لفظی گاه و بی‌گاه افرادی مانند نوری‌زاده با منافقین بیشتر جنبه تبلیغی دارد و این دو در پشت صحنه با یکدیگر ارتباط دارند.

دانلود

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» اپوزیسیون ساکن لندن که با کمک شاهزاده‌های سعودی شبکه «ایران فردا» را تاسیس کرده، در یکی از برنامه‌های اخیرش به حمایت مجدد از رژیم سعودی، ایران را حامی اصلی گروهک‌های تروریستی مانند القاعده و داعش دانست و به دفاع از مواضع عربستان در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme