https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ دوره سلطنت تمام شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طی سالهای اخیر کمتر روزی را شاهد بوده‌ایم که در آن بین عناصر گروه‌های مختلف اپوزیسیون خارج‌نشین دعوا و درگیری رخ ندهد و علیه هم از الفاظ زشت و زننده استفاده نکنند. هر از چندگاهی هم این اختلافات به درگیری فیزیکی می‌انجامد که نمونه‌های زیادی از آن برای ذکر مثال وجود دارد.

در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی و بخصوص در سالهای اخیر هر یک از گروه‌های اپوزیسیون تلاش کرده برای افزایش قدرت خود، گروهی دیگر را تضعیف و تخریب کند و حتی به افشاگری و ریختن آبروی رقیب دست بزند.

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از این عناصر اپوزیسیون است که اکنون ساکن لندن است و مدیریت شبکه سعودی «ایران فردا» را در دست دارد. وی که در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی، چندین بار رنگ عوض کرده و ابتدا انقلابی بود و سپس رنگ عوض کرده به طرف سلطنت‌طلبان گرایش پیدا کرده و حتی چند مصاحبه اختصاصی با «ربع پهلوی» و «فرح پهلوی» انجام داده، گویا بار دیگر تغییر موضع داده و سود خود را در تغییر جهت می‌بیند.

نوری‌زاده که به منفعت‌طلبی معروف است، گویا متوجه ضعف روزافزون بازماندگان رژیم سرنگون‌شده پهلوی شده است؛ به‌طوری که در یکی از جدیدترین برنامه‌های خود با خطاب قرار دادن «محمدرضا پهلوی» و «رضا شاه» با عنوان “آن پدر و پسر” نسبت به سلطنت‌طلبان موضع متفاوتی گرفت.

این اپوزیسیون که تا چندی پیش شاهان رژیم پهلوی را با عناوینی مانند “اعلیحضرت” خطاب می‌کرد، در برنامه خود با تمسخر سلطنت‌طلبان گفت: “دیگر سلطنت‌طلبی الان خنده‌دار است. مردم ایران باید گزینه خود را مشخص کنند. پس دیگر آن بساط سلطنت‌طلبی و سلطانی دیگر تمام شده است …”

این موضع‌گیری متفاوت نوری‌زاده سبب عصبانیت بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب خارج‌نشین شد و آنها نوری‌زاده را دروغ‌گویی را دانستند که هنگام قدرت بازماندگان پهلوی به دنبال دوشیدن آنها بود و اما اکنون که ضعف باقی‌ماندگان رژیم گذشته بخصوص «ریع پهلوی» را می‌بیند، به گذشته خود پشت کرده و علیه سلطنت سخن می‌گوید.

دانلود

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طی سالهای اخیر کمتر روزی را شاهد بوده‌ایم که در آن بین عناصر گروه‌های مختلف اپوزیسیون خارج‌نشین دعوا و درگیری رخ ندهد و علیه هم از الفاظ زشت و زننده استفاده نکنند. هر از چندگاهی هم این اختلافات به درگیری فیزیکی می‌انجامد که …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme