https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ حمایت تمام‌قد BBC از آل‌سعود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به دنبال بی‌کفایتی رژیم آل‌سعود در برقراری امنیت جانی برای زائران خانه خدا و جان باختن بیش از ۲۰۰۰ تن از حجاج در سرزمین منا، حامیان این رژیم برای پنهان کردن بی‌کفایتی آل‌سعود در وقوع این فاجعه، حمله به حجاج و مقصر معرفی کردن آنها را در راس اقدامات خود در پوشش این فاجعه قرار دادند.

بر همین اساس، شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی» با تمجید از “مدیریت خوب” آل‌سعود در ایام مراسم حج، با رد مقصر دانستن مسئولان سعودی در رخ دادن فجایعی همچون سقوط جرثقیل در مسجدالحرام و همچنین کشته‌شدن بیش از ۲۰۰۰ تن از زائران خانه خدا در سرزمین منا، وقوع این اتفاق را به گردن حجاج بخصوص ایرانی انداخته و آنها را به دلیل “عجله برای انجام دادن مناسک حج” و “شعارهای مذهبی و سیاسی” عامل اصلی این فاجعه معرفی و مورد انتقاد قرار داد!

«بی‌بی‌سی فارسی» بر خلاف بسیاری از رسانه‌های غربی که نتوانستند در برابر جنایت سعودی‌ها سکوت کنند، برای کاهش احساسات ضدسعودی و وهابی، تعداد کشته‌های فاجعه منا را تنها ۸۰۰ نفر عنوان کرد!

دانلود

انتهای پیام/

به دنبال بی‌کفایتی رژیم آل‌سعود در برقراری امنیت جانی برای زائران خانه خدا و جان باختن بیش از ۲۰۰۰ تن از حجاج در سرزمین منا، حامیان این رژیم برای پنهان کردن بی‌کفایتی آل‌سعود در وقوع این فاجعه، حمله به حجاج و مقصر معرفی کردن آنها را در راس اقدامات خود در پوشش این فاجعه قرار دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. این آقا چی داره میگه واقعا متاسفم همه میدونن که همین سعودی ها دو طرف راه رو بستن و راه بسته شد و حجاج مکه ریختن روی هم واگه شعار دادنی درکار بود همه حتی بچه کوچولو هم میدونه که افراد در زمان جان دادن یا حسین و شهادتین میگن خیلی از شاهدان عینی که فاجعه رو دیدن گفتن که سعودی ها کمک نکردن. وشاید دوسه نفر مامور بلیس بودن که یه کمی کمک کردن

  2. وب سایت امبراتوری دروغ به این موارد که در کامنت قبل درباره سعودی ها وحقیقت حادثه منا نوشتم هم توجه کنه و اون هارو در این خبر یا اخبار مشابه این خبر بنوییسه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme