https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ حضور تروریست‌ها در تلویزیون سلطنت‌طلب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از عملکرد ضعیف «ربع پهلوی» در مدیریت جریان اپوزسیون سلطنت‌طلب، این روزها عناصر و گروه‌های مختلف این جریان در وضعیت وخیمی قرار گرفته‌اند؛ به نحوی که در روزهای اخیر برخی رسانه‌های وابسته به سلطنت‌طلب‌ها با دعوت از عناصر مانند مجاهدین خلق (منافقین)، کمونیست‌ها، سکولارها و … در فکر اتحاد با آنها هستند.

تلویزیون سلطنت‌طلب اندیشه که اخیراً مورد تایید «ربع پهلوی» نیز قرار گرفته، در یکی از برنامه‌های خود با دعوت از «ایرج مصداقی» یکی از اعضای نزدیک گروهک تروریستی منافقین و از اعضای تیم‌های ترور سالهای ابتدایی دهه ۶۰، در جهت تطهیر چهره آلوده منافقین اقدام کرد.

در این برنامه با آنکه یکی از مخاطبین از سابقه سیاه «ایرج مصداقی» و دست‌داشتن او در جنایات سالهای ابتدایی انقلاب اسلامی پرده برداشت، اما «ایرج مصداقی» با افتخار گفت به گذشته‌اش افتخار می‌کند.

«ایرج مصداقی» که در سالهای اخیر با برچشب “فعال حقوق‌بشر”، به کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تبدیل شده، در ادامه سخنانش با آنکه مجبور شد به برخی اشتباهات منافقین در سالهای نخست انقلاب اذعان کند، اما این جنایات را از افتخارات خود عنوان کرد!

انتهای پیام/

تلویزیون سلطنت‌طلب اندیشه، در یکی از برنامه‌های خود با دعوت از «ایرج مصداقی» یکی از اعضای نزدیک گروهک تروریستی منافقین و از اعضای تیم‌های ترور سالهای ابتدایی دهه ۶۰، در جهت تطهیر چهره آلوده منافقین اقدام کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.73 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. کسی که قلبش سیاه و ننگین باشه معلومه که این حرف رو میزنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme