https://telegram.me/empireoflies
علیرضا نوری‌زاده

فیلم/ تملق‌گویی نوری‌زاده برای قطری‌ها!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» مدیر شبکه سعودی «ایران فردا» در لندن که با حمایت شاهزاده‌های سعودی تاسیس شده، در سالهای اخیر آنقدر به تعریف و تملق‌گویی برای سران رژیم آل‌سعود پرداخته که در بین مردم به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

نوری‌زاده سال گذشته در جریان تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده و همچنین فاجعه بزرگ منا و مسجدالحرام که به کشته شدن هزاران نفر از حجاج ازجمله حدود ۵۰۰ حاجی ایرانی انجامید، از سران رژیم سعودی حمایت کرد و با کمال وقاحت زوار ایرانیِ خانه خدا را مسئول وقوع این فجایع دانست.

وی در موارد متعدد دیگر مانند حمله نظامی رژیم سعوی به مردم مظلوم یمن نیز همواره به حمایت از سعودی‌ها پرداخته که این امر نارضایتی بسیاری از افراد را در پی داشته است.

اما این‌بار «علیرضا نوری‌زاده» در پی موفقیت فیلم سینمایی ایرانی «فروشنده» و عوامل این فیلم، در جشنواره بین‌المللی کَن فرانسه، به‌جای پرداختن به این فیلم و عوامل ایرانی‌اشریال بیشتر از اینکه تهیه‌کننده فیلم مذکور یکی از شاهزاده‌های قطری است، ابراز خوشحالی کرد و به تعریف و تمجید از حاکمان قطری پرداخت.

در سالهای گذشته با سرد شدن روابط رژیم سعودی و قطر، نوری‌زاده که به سخنگوی فارسی زبان رژیم سعودی مشهور است، چندین بار به قطری‌ها حمله کرد و اتهامات زیادی را متوجه آنها سازد.

اما با بهبود روابط قطر و عربستان طی هفته‌های اخیر، «علیرضا نوری‌زاده» نیز با چرخشی عجیب به تعریف از سران قطری پرداخته است؛ به‌طوری که وی، «شیخ تمیم» (امیر قطر) را الگویی برای مسئولان ایرانی دانسته و از اینکه فردی مانند پادشاه قطر در ایران حاکم نیست ابراز تاسف کرده است!

دانلود

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» مدیر شبکه سعودی «ایران فردا» در لندن که با حمایت شاهزاده‌های سعودی تاسیس شده، در سالهای اخیر آنقدر به تعریف و تملق‌گویی برای سران رژیم آل‌سعود پرداخته که در بین مردم به «سعودی‌زاده» معروف شده است. نوری‌زاده سال گذشته در جریان تعرض …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme