https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ اذعان اپوزیسیون به آزاداندیشی امام خامنه‌ای

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، یکی از برنامه‌های رسانه‌های استکباری برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی ملت ایران، هدف قرار دادن چهره‌های برجسته نظام از طرق مختلف از جمله آلوده‌کردن آنها به فساد مالی و اخلاقی، و یا انتشار دروغ فساد اقتصادی این افراد بوده است.

سرویس‌های جاسوسی غربی در برخی موارد موفق‌شدند برخی از مسئولان را به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم فریب داده و آنها را در دام فساد مالی گرفتار کنند، اما در آلوده کردن بسیاری دیگر از سران نظام ناکام ماندند، پس وقتی دیدند در واقع نمی‌توان آنها را فریب داد، به جوءسازی و درو‌پراکنی درباره مقامات ارشد نظام دست زدند تا به گامن خودشان، مردم ایران را از انقلاب اسلامی دل‌زده کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که جمله مهمترین سران نظام مقدس جمهوری‌اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی بودند که به طرق مختلف در تیررس دشمنان اسلام و ایران قرار گرفتند. در سالهای ابتدایی انقلاب اسلامی دشمنان با استفاده از عوامل و مزدوران خود تلاش کردند ایشان را ترور و به‌شهادت برسانند، اما ناموفق بودند.

البته دشمنان بیکار ننشسته و بخصوص پس از قرار گرفتن ایشان در جایگاه ولایت‌فقیه در قالبی دیگر به ایشان حمله نمودند؛ به‌طوری که با ساخت چندین فیلم مستند و ایجاد تصاویر جعلی و شایعه‌پراکنی‌های متعدد تلاش نمودند رهبر انقلاب اسلامی را به فساد مالی متهم کرده و ادعا کنند که ایشان دارای ثروتی هنگفت است که در بانک‌های خارجی هم جا نمیشود!

در مقابل این دروغ‌پراکنی‌ها، هرازچندگاهی برخی از عناصر اپوزیسیون که در سالهای اخیر از ایران خارج شده‌اند، برخلاف خط مشی رسانه‌های متخاصم، حقایقی از زندگی مقام معظم رهبری ابزار می‌کنند که البته با عصبانیت اپوزیسیون خارج‌نشین مواجه می‌شود.

چند سال پیش بود که «عطاالله مهاجرانی» وزیر فرهنگ سابق و اپوزیسیون فراری، در نشستی با اذعان به زندگی ساده آیت‌الله خامنه‌ای مانند بسیاری از مردم ایران، انتشار اخبار درباره ثروت معظم‌الله را دروغ دانسته بود.

اما اخیراً در موردی جدیدتر، «علی‌اصغر رمضان‌پور» معاون سابق وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در تلویزیون «ایران فردا» و در مصاحبه با «علیرضا نوری‌زاده» سخنانی مطرح کرد به مذاق اپوزیسیون خوش نیامد. وی در بخشی از سخنانش گفت: “واقعیت این بود که آقای خامنه‌ای آدمی بود که همیشه نظرات را می‌شنید … کسی نبود که اجازه ندهد دیگری حرفش را نزند … سخنان آقای خامنه‌ای را که وقتی میبینید، ممکن است ما نظراتش را قبول نداشته باشیم، اما در موضوعات جزئی مانند فرهنگ و هنر در جریان است و این روحیه را ندارد که اجازه ندهد کسی حرفش را بزند …”

دانلود

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، یکی از برنامه‌های رسانه‌های استکباری برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی ملت ایران، هدف قرار دادن چهره‌های برجسته نظام از طرق مختلف از جمله آلوده‌کردن آنها به فساد مالی و اخلاقی، و یا انتشار دروغ فساد اقتصادی این …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme