https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ آشنایی با والدین «من و تو»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تلویزیون «من و تو» که در اردیبهشت‌ماه ۱۳۸۹ و کمتر از یک سال پس از فتنه سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد، برنامه‌های خود را در پایتخت روباه‌پیر تولید و پخش می‌کند.

این تلویزیون که در سالهای نخست سعی نمود با رویکردی تقریباً غیرسیاسی و تنها با پخش برنامه‌های سرگرم‌کننده و بزمی، مخاطبینی جذب کند، اما در سالهای اخیر به تریبونی برای عناصر اپوزسیون، به‌ویژه بازماندگان خاندان منفور پهلوی تبدیل شده است.

این خواهرخوانده تلویزیون دولتی «بی‌بی‌سی فارسی» در سالهای اخیر برنامه‌های بسیاری از جمله مستند «انقلاب ۵۷» و مستند «رضا شاه» را در حمایت و تطهیر خاندان پهلوی تولید و پخش کرده است؛ به نحوی که «ربع پهلوی» و برخی تلویزیون‌های لس‌آنجلسی با ارسال پیام‌هایی از مدیران و عوامل «من و تو» تقدیر و تشکر کرده و برای آنها در راه “مبارزه” با جمهوری‌اسلامی آرزوی موفقیت کرده‌اند.

«من و تو» که همواره سعی می‌کند با روش‌های مختلف خود را به مردم ایران نزدیک کند، تا بتواند افکار مورد نظر را به مخاطبینش القاء کند، بر اساس اعتراف‌های مختلف اپوزسیون خارج‌نشین و برخی رسانه‌های بیگانه، به‌غیر از سلطنت‌طلب‌ها، از دولت‌های آمریکا و انگلیس نیز به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بودجه دریافت می‌کند. به عبارت دیگر، می‌توان «من و تو» را فرزند نامشروع «ربع پهلوی» و ملکه انگلیس دانست.

«کیوان عباسی» مدیر تلویزیون «من و تو» نیز که دارای روابط نزدیکی با برخی مقامات رژیم صهیونیستی است، دارای چندین رسانه سلطنت‌طلب دیگر از جمله «تلویزیون آزادی» در آمریکاست.

در این ویدئو به‌طور کوتاه به ارتباط و حمایت سلطنت‌طلبان از تلویزیون «من و تو» پرداخته شده است:

انتهای پیام/

«من و تو» که در سالهای نخست سعی نمود با رویکردی تقریباً غیرسیاسی و تنها با پخش برنامه‌های سرگرم‌کننده و بزمی، مخاطبینی جذب کند، اما در سالهای اخیر به تریبونی برای عناصر اپوزسیون، به‌ویژه بازماندگان خاندان منفور پهلوی تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme