https://telegram.me/empireoflies

پرده‏‌بردارى فیس‌‏بوک از پروژه «واقعیت مجازى‏»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فیس‌‏بوک در حال ایجاد انقلابى است براى کاربران خود به جهت کسب تجربه‌‏هاى جدید؛ یک نمونه از ویژگى‏‌هاى این نرم‌‏افزار این است که به شما این امکان را مى‏‌دهد، در حالى که در منزل هستید، این طور به نظر برسد، شما آن سوى دنیا در یک کنسرت موسیقى در بهترین صندلى با وضوح بالاى صدا و تصویر نشسته‌‏اید و قادرید به هر سو که مى‏‌خواهید بدون محدودیت چرخش در زوایاى مختلف نگاه کنید.

البته این امکانات در قالب فرضیات ارائه شده‌‏اند. فیس‌‏بوک هدف خود را از سرمایه‏‌گذارى در این حوزه، کمک به بخش آموزش و پرورش، ارتباطات و رسانه و مهیا کردن بسترى براى انتقال تجارب فضاهاى واقعى در سرتاسر جهان به کاربران خود از طریق این نرم‌‏افزار بیان کرده است.

این شرکت در حال حاضر قصد دارد بخش اعظمى از فعالیت‏هاى خود را روى این پروژه (واقعیت مجازى) انجام دهد. در حقیقت کاربران فیس‌‏بوک قرار است بیشتر به‌‏جاى گذاشتن عکس، ویدئو یا نظرات و پیشنهادهاى خود، تجارب شخصى خود را به اشتراک بگذارند، این سرمایه‌‏گذارى‏‌ها که توسط شرکت گوگل هم در حال انجام است، به جهت ساختن واقعیت مجازى از کارهاى روزانه شما مثلاً یک پیاده‏‌روى طولانى یا حضور شما در کلاس، جلسه یا بازى گروهى با استفاده از این نرم‌‏افزار است.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme