https://telegram.me/empireoflies

فعال ضدانقلاب: رضا پهلوی تکلیفش مشخص نیست! +فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«هوشنگ امیراحمدی» از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا است که تا چند سال پیش به‌عنوان دلال برقراری رابطه بین ایران و آمریکا شناخته می‌شد. وی که سابقه ارتباط با سرویس‌های جاسوسی غربی به خصوص آمریکا را دارد، در برنامه‌های شبکه‌های ضدانقلاب از جمله تلویزیون «کانال یک» (متعلق به شهرام همایون) هم حضور پیدا می‌کند.

وی که این روزها با اظهارنظرهای خود به یکی از افراد پرحاشیه رسانه‌های ضدانقلاب تبدیل شده است، چند ماه پیش در تظاهراتی که علیه نایاک برگزار شده بود، موضع براندازانه نظام جمهوری اسلامی ایران را به خود گرفت ولی در جای دیگر این اقدام خود را نقض و اعلام کرد که این نظر وی به منظور تغییر کل حکومت در ایران نیست.

یا اگر بخواهیم به توصیف گفته‌ها و رفتارهای امیراحمدی بیشتر اشاره کنیم باید بگوییم که به طور مثال در مصاحبه‌ای با شهرام همایون به نایاک و شخص تریتا پارسی حمله‌ور شده و با اعلام اینکه فرشگردی‌ها آلترناتیوی برای تغییر حکومت در ایران ندارند به این گروه نیز حمله کرد.

هوشنگ امیر احمدی مسئول سازمان ضدانقلاب موسوم به آبان، با حضور در شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک» در توهمی جالب توجه مدعی شد که رضا پهلوی بایستی من را به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر انتخاب کند چرا که مردم خواستار این موضوع هستند! و رضا پهلوی بدون من هیچ‌کاره است.

دانلود

وی همچنین در انتقاد به عملکرد ضعیف رضا پهلوی در طول این سال‌ها در رهبری سلطنت‌طلبان، گفت: رضا پهلوی ۴۰ سال است تکلیف خود را مشخص نمی‌کند.

امیراحمدی در این برنامه که با مجری‌گری شهرام همایون برگزار شد تاکید کرد که حمایت‌ها و نظرسنجی‌های به نفع رضا پهلوی با انجام هزینه‌های چند هزار دلاری صورت می‌پذیرد و این‌گونه نیست که مردم به میل خود خواستار بازگشت خانواده پهلوی باشند.

دانلود

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. من به اینها در حماحقت و بلاهت جایزه نوبل میدهم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme