https://telegram.me/empireoflies

فعال حقوق زنان: زنان برای توانمند شدن به داعش بپیوندند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حامیان حقوق زنان در سال های اخیر به بهانه تضعیف این حقوق هر کجا که توانسته اند این حقوق را بر سر مسئولان زده اند و مجریان نظام را به بهانه پایمال کردن این حقوق مرتب تخطئه کرده و نظام اسلامی را متهم به تبعیض جنسیتی می کنند.

یکی از پرونده هایی که در سال های اخیر به وسیله آن اتهامات بسیار زیادی به ایران وارد شد دستگیری دختری ایرانی انگلیسی به جرم تبلیغ علیه نظام بوده که البته پس از مدتی وی آزاد می شود.

غنچه قوامی در تابستان ۹۳ به جرم تبلیغ بر علیه نظام در فضای مجازی دستگیر شد و پس از چند ماه با جریمه مالی و بخشش باقی مانده حکم از زندان آزاد شد. وی پس از آن در حاشیه مسائل زنان قرار گرفت و در سکوت خبری روزگار می گذراند تا این که چندی پیش مقاله ای به قلم وی در یک نشریه فارسی زبان چاپ شده که در آن با حمایت از داعش گفته که این گروه تروریستی از حقوق زنان دفاع می کند.

وی در بخشی از مطلب خود می نویسد :”وعده پول و امکانات مالی داعش قطعاً در جذب زنان از اروپا به سوریه و عراق تأثیر دارد اما ساده‌انگارانه است اگر ریشه این عضویت‌ها را صرفاً اقتصادی بدانیم. داعش در متون بسیاری بر کشته‌شدگان حمله نظامی آمریکا به عراق و افغانستان تاکید می‌کند و از طرفی دیگر وعده تشکیل جامعه‌ای فراملیتی، فارغ از تبعیض‌های نژادی و بر اساس هنجارهای اسلامی را می‌دهد و با انتشار عکس‌های نمایشی از مبارزان خود که از کشورهای مختلف هستند بر ادعای خود صحه می‌گذارد. به حاشیه رانده شدن و انزوای اجتماعی در پیوند با ناکامی اقتصادی، بستری مناسب برای رشد افراط‌گرایی است.”

وی همچنین داعش را عاملی می داند که زنان با پیوستن به آن می توانند خود را اثبات کنند و این فرصت را در اختیار آنها قرار می دهد تا توانمندی ها خود را که تا امروز بار ور ننموده اند در این مسیر بارور نمایند.

غنچه قوامی احتمالا یادش رفته که امکان بار وری توانمندی ها در داعش یعنی این که به جهاد نکاح تن دهند یعنی در عرض یک روز با بیش از صد مرد همبستر شوند و دم بر نیاورند.

از نگاه افرادی مثل قوامی که خود را حامی حقوق زنان می دانند زنان جهان باید به داعش بپیوندند تا طعم آزادی را بچشند و این آزادی چیزی نیست جز تن دادن به هوس مردان شهوت ران داعش و نهایتا کشته شدن در راه آرمان های پلید این گروه تروریستی .

لازم به یاد آوریست که وکیل این متهم امنیتی دو سال پیش به نقل از وی در جلسه دادگاه در یک اظهار نظر متضاد با این گفته ها گفته بود وقتی در دادگاه قاضی اتهام وی را فعالیت تبلیغی علیه نظام عنوان کرد خطاب به قاضی گفت که من این نظام را قبول دارم چرا که این نظام در مقابل جریان داعش که امنیت کل منطقه و دنیا را به هم زده محکم ایستاده است طوری که آنها نتوانستند حتی به مرزهای ایران نزدیک شوند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme