https://telegram.me/empireoflies

فعال آمریکایی: «جنگ علیه تروریسم» واشنگتن مسلمانان را هدف قرار داده است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «استیو داونز»، فعال حقوق بشر آمریکایی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم با انتقاد از کمپین آمریکایی معروف به ” جنگ علیه تروریسم” گفت: درحال حاضر ما با عبارتی با نام “جنگ علیه تروریسم” در دولت مواجه هستیم و در این جنگ آنها جامعه مسلمانان را هدف قرار داده‌اند. از دیدگاه عملی با یک سیستم قضایی این به معنای تغییر اصول سیستم قانونی برای پر کردن زندانها با افرادی است که به اشتباه محکوم شده‌اند.

وی با بیان اینکه علت چنین بی عدالتی‌ علیه مسلمانان معیارهای غیرمنصفانه‌ای است که در دادگاه‌های سراسر آمریکا برقرار است گفت: انتظار تغییر شگرفی نمی‌رود. این یک سیستم بزرگ است و نژادپرستی  عمیقا در آن نهادینه شده و ترامپ، کلینتون یا اوباما قادر به تغییرات زیادی نیستند.

وی ادامه داد: مسلمان بودن در آمریکا به معنی به دردسر افتادن است. مردم درحال تماشای شما هستند. دولت آمریکا به دنبال مردمی است که سکوت کرده و چاپلوس باشند.از دید آنها چنین فردی یک مسلمان خوب است.

این فعال حقوق بشری در پایان با درخواست از مسلمانان برای رساندن صدای خود به گوش دیگران گفت: امیدوارم تمام جامعه مسلمان نسبت به چنین بی‌عدالتی‌هایی اعتراض کنند.

انتهای پیام/

یک فعال حقوق بشر آمریکایی معتقد است که کمپین “جنگ علیه تروریسم” آمریکا عمدتا جامعه مسلمان را هدف قرار داده و باعث محکومیت اشتباه آنها در آمریکا می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme