https://telegram.me/empireoflies

فعالیت ۸ هزار کانال ماهواره ضد فرهنگی علیه کشور

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از تسنیم، حجت الاسلام علی کریمیان بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان دانشگاه آزاد گیلان با اشاره به اقدام دفاتر فرهنگ اسلامی، اظهار کرد: افراد شاخص فرهنگی، افرادی هستند که بتوانند در یک وسعت وسیع برای افراد دیگر الهام بخش باشند.

وی افزود: دانشگاه در مرحله گذر در چند سال آینده، به یک جایگاه ویژه است و نقش افسران و فرماندهان واقعی بحث‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها بسیار مهم است.

رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی گیلان با بیان اینکه امروز حدود ۸۰۰۰ کانال ماهواره‌ای در ایران که بیشتر آنها ضد فرهنگی هستند که جوانان این مملکت را هدف گرفته است، گفت:  ما باید قبول کنیم که در مسائل فرهنگی کم کاری کرده  و نتوانستیم به چشم انداز خود در بحث‌های فرهنگی برسیم .

 کریمیان با بیان اینکه شناسایی نقاط ضعف مسائل فرهنگی در دانشگاه‌ها مهم است، خاطرنشان کرد: دشمن از نقاط ضعف فرهنگی ما وارد شده و وظیفه ما این است تا این نقاط را بیشتر رصد کنیم و کم کاری‌ها را از بینببریم

وی افزود: قرآن مشکلات اساسی و دغدغه‌های جدی ما را حل کرده و مسئولیت ما این است تا با تشکیل کارگروه‌های ویژه برای رفع این مشکلات اقدام کنیم.

رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی گیلان تصریح کرد: جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در جامعه نقش مهمی دارد و امروز در حال همراهی با نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و در تقویت نیروی انسانی متخصص جامعه اسلامی مؤثر است.

کریمیان، اصلی‌ترین شعار امام راحل را تئوری ولایت مطلقه فقیه بیان کرد و افزود:  در این انقلاب ولی فقیه در راس امور قرار دارد، ما قرار نیست از نام  امام (ره) استفاده کرده و جنبه‌های عرفانی و اخلاقی امام را تقویت کنیم ولی اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) در خصوص تشکیل حکومت و ارکان آن را نبینیم و یا آن را کم رنگ کنیم که در این صورت خیانت کرده‌ایم .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme