https://telegram.me/empireoflies

فساد در تمدن غرب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این همه عکس‌ها و فیلم‌های لخت و برهنه، ادبیات بی‌عفت، داستان‌های فتنه‌انگیز عشقی، رقاص خانه‌ها، نمایش‌های سرشار از احساسات و فیلم‌های بی‌بند و بار، نمونه‌ای بارز از سعی و کوشش غربی‌ها برای به اصطلاح خودشان خاموش ساختن آتش شهوت است! ولی در حقیقت این ابزار و محیط زندگی اجتماعی، آتش این غریزه را شعله‌ورتر و تیزتر می‌کند.

این مرض کشنده (غلبه شهوات) در بنیان اجتماع غرب رخنه کرده است و با سرعت هرچه بیشتر، حیات فردی و نیز زندگی اجتماعی آن‌ها را با خطرات جدی مواجه می‌کند. این یکی از مصادیق فرهنگ غنی غرب در جهت پیشبرد اهداف متعالی انسان است!

یکی از مجلات آمریکایی می‌نویسد: سه عامل شیطانی وجود دارد که دنیای امروز ما را فرا گرفته و در افروختن آتش برای ساکنین زمین موثرند. عامل اول ادبیات بی‌آبرو و دور از عفت است که بعد از جنگ جهانی با تمام وقاحت و بی‌عفتی و بی‌آبرویی به شکل عجیب و غریبی ترویج شد و دنیا را فرا گرفت! عامل دوم فیلم‌های سینمایی تحریک‌کننده است که نه تنها غریزه شهوانی حیوانی را تحریک می‌کند بلکه در این خصوص، دروس علمی و عملی را برایشان تلقین می‌نماید. عامل سوم پایین آمدن سطح اخلاق زنان است که در لباس، برهنگی، اعتیاد و اختلاط بدون قید و شرط‌شان با مردان به صورت آشکاری به چشم می‌خورد.

این مفاسد سه‌گانه به مرور زمان رو به ازدیاد است و آخرین نتیجه آن زوال تمدن و از بین رفتن مسیحیت است که اگر ما امروز از طغیان آن‌ها جلوگیری نکنیم، به طور حتم تاریخ رومی‌ها و کسانی که به پیروی از شهوت و غریزه جنسی رهسپار عدم گردیدند برای ما هم تکرار می‌شود زیرا آن‌ها هم مانند ما در شراب، زن، رقص و موسیقی و لهو و لعب غرق شده بودند. در این جامعه دیگر زن با عفت دارای احترام نیست! اصلا عفت و تهذیب و حجاب و از روابط نامشروع دوری نمودن و قانع بودن به همسر خود، نشانه بی‌تمدنی و بی‌فرهنگی و عدم پیشرفت به حساب می‌آید!

در غرب، ادبیاتی دارای مرتبه و منزلت است که بتواند با جاذبه‌های جنسی به کار گرفته شده در فیلم‌های سینمایی، تئاترها و موسیقی‌ها و داستان‌های فاسد، زن را عریان‌تر و برهنه‌تر معرفی کند و بدین وسیله مشتری‌های بیشتری جذب کرده و مثلا نوشته شود که فلان فیلم اینقدر فروش داشت و یا فلان کتاب با این تیراژ فروش رفت. نتیجه تسلط شهوات بر همه امور ملت‌های غربی و حضور بی‌قید و شرط زن برهنه و عریان در همه جا، پیدا شدن آثار مخربی است که نصیب این ملت‌ها شده است.

آثاری همچون: فساد نظام خانوادگی، افزایش آمار طلاق (یکی از دانشمندان فرانسه که چندبار هم به وزارت رسیده بود، زنش را پنج ساعت بعد از ازدواج، طلاق داد)، تعداد کم ازدواج (در فرانسه از هر هزار نفر، هفت یا هشت نفر ازدواج می‌کنند)، کثرت فرزندان نامشروع (در انگلستان از هر سه کودک یک نفر نامشروع است)، کشتن فرزندان نامشروع با فراغت بال (در فرانسه، دادگاه زنی را که طفلش را خفه کرده بود و چون طفل هنوز نفس می‌کشید سر او را به دیوار کوبیده بود و کشته بود، مجرم ندانست! همچنین رقاصه‌ای که می‌خواست زبان کودکش را از حلقش درآورد! لذا سر طفلش را زخمی کرده و شاهرگش را قطه نموده و او را کشته بود، مجرم شناخته نشد!)، افزایش بیماران روانی (در آمریکا از هر سه نفر یک نفر مشکل روانی دارد).

کثرت تجاوزات و جنایات و از بین رفتن اخلاق سالم در جامعه و بی‌اعتمادی به هم و مردم فضیلت‌های اخلاقی در بین اقشار مختلف مردم، از بین رفتن عاطفه و محبت، شورش و طغیان مردم و احساس پوچی در بین اکثر جوانان و… همه از معضلات جوامع غربی می‌باشند.

انتهای پیام/

این مرض کشنده (غلبه شهوات) در بنیان اجتماع غرب رخنه کرده است و با سرعت هرچه بیشتر، حیات فردی و نیز زندگی اجتماعی آن‌ها را با خطرات جدی مواجه می‌کند. این یکی از مصادیق فرهنگ غنی غرب در جهت پیشبرد اهداف متعالی انسان است!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme