https://telegram.me/empireoflies

فریبا داوودی‎مهاجر و زندگی خرچنگی اپوزیسیون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اختلافات در میان اپوزیسیون از دیرباز وجود داشته و روزبه روز در حال افزایش است هر چند این ضدانقلاب خارج نشین سعی در پنهان نمودن آن هستند ولی هر روز نمونه هایی از این دست در رسانه ها منتشر می شود در یکی از نمونه ها فریبا داوودی مهاجر که زمانی در دولت اصلاحات مشاور رئیس جمهور بود و بعدها پس از جدایی از همسرش به آمریکا رفت و کشف حجاب نمود و هم اکنون برای ادامه زندگی در این کشور به شغل مراقبت از کودکان در منزل رو آورده در متنی در فیس بوکش به حال و روز این روزهای اپوزیسیون پرداخته که خواندنش خالی از لطف نیست.

وی در متنی نوشته :”وقتی خرچنگ ها را داخل جعبه می گذارند، آن ها برای فرار از دیوار جعبه بالا می روند. اما همیشه خرچنگ دیگر آن یکی را پایین می کشد و در نتیجه همه خرچنگ ها داخل حصار باقی می مانند. حکایت مخالفان جمهوری اسلامی عین خرچنگ هاست . تا یکی به سمت دیواره حرکت می کند آنقدر حرف و حدیث و فحش بالا می گیرد که قدم اول را برنداشته پخش زمین می شود.”

وی که چندی پیش در موضوع مرگ یکی از زنان اپوزیسیون خطاب به شوهرش وی رضا علیجانی نوشته بود که همسرت به دلیل شکنجه هایی که توسط تو به وی رسیده بود در ایران جان باخت، مورد هجوم ملی مذهبی ها و دیگر اپوزیسیون قرار گرفته بود در ادامه متن خود می نویسد:”
دستورالعمل این است : اگر مثل خرچنگ، خودمان قادر به انجام کاری نیستیم، پس باید بقیه هم آن را انجام ندهند. یا اگر پیشرفت بقیه اذیت مان می کند، هر طور شده جلوی پیشرفت شان را بگیریم. رحم نکنیم و با دروغ هم شده زیر آب حتی دوستمان را بزنیم.
طرزفکر خرچنگی این است که مانع حرکت خرچنگ دیگر شوی، حتی اگر به قیمت جانت تمام شود. نشسته ایم روی آتش ، آتش را باد می زنیم.چرا ؟ چون ما به تکثر عقیده اعتقاد نداریم. چرا ؟ چون آن قدم را ما بر نداشته ایم. چرا ؟ چون خودمحور هستیم و شاید حسود ….
گام اول برای مقابله با طرز تفکر خرچنگی این است که عمیقا باور کنیم که ما این گونه هستیم.گام دوم تمرین عشق ورزیدن است. اگر کاری از دستمان بر می آید برای دیگران انجام دهیم.”

لازم به یادآوریست که فریبا داوودی مهاجر در خارج کشور به دلیل همراه نشدن با دیگر طیف های ضدانقلاب تا کنون نتوانسته در هیچ یک از گروههای ضد انقلاب جایگاه مناسبی برای خود دست و پا کند و از این رو با دریوزگی در فقر دست و پا می زند و به پرستاری بچه در منازل آمریکایی ها متوسل شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme