https://telegram.me/empireoflies

فریبا داودی؛ از حجاب دیروز تا بی‌حجابی امروز

به گزارش «امپراتوری دروغ»، فریبا داوودی ­مهاجر مشاور دوران اصلاحات، ضدانقلاب فعلی ساکن آمریکا و عضو سازمانی غیرقانونی به نام سازمان دانش‌آموختگان ایران اسلامی (ادوار دفتر تحکیم وحدت) است.

وی در بسیاری از سایت‌های ضد انقلاب مانند روز، گویانیوز و گذار وابسته به سازمان سیا مطلب می‌نویسد و به گفته خودش برای نوشتن مقالات ضد ایرانی در این سایت‌ها مبالغی دریافت می‌کند.

داوودی مهاجر که با فعالیت در دوران اصلاحات شناخته می‌شود، تمایل دارد بیشتر به عنوان فعال حقوق بشر مطرح شود در بسیاری از موسسات و بنیادهای آمریکایی آمد و شد می‌کند و با گرفتن ژست‌های حقوق بشری و حمایت از حقوق زنان برای خود منبع درآمدی بدست آورده است.

فریبا-داودی

علی افشاری (داماد داودی مهاجر) که خود در دریافت مواجب علنی از سازمان‌های ضد ایرانی آمریکا گوی سبقت از همقطاران ربوده، می‌گوید زندگی مادرزنش در آمریکا از دستمزد زحمات و کار بدون استراحت در بنیادهای غیردولتی آمریکا تامین می‌شود.

برای مثال یکی از بنیادهای آمریکایی که داودی مهاجر در آن فعالیت دارد، سازمان اعاده ملی دموکراسی NED‌ است که عمده فعالیت آن در ایجاد انقلاب‌های مخملی در کشورهای مختلف است.

وی  با بنیاد NED  همکاری گسترده‌ای داشته است. بنیادی که در کنار بنیادهای سوروس، کارنگی و ویلسون با پوشش دموکراسی به براندازی نظام‌های هدف می‌اندازد.

خود مهاجر از این دوران تحت عنوان بورس تحصیلی برای فعالیت­‌ها تحقیقی نام می­‌برد و هرگونه شائبه دست داشتن این نهاد در انقلاب­‌های رنگی را مردود می­‌داند. در حالی که این بنیاد پس از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با تصویب سومین سند استراتژیک خودش، کمک‌های ویژه‌ای برای کشورهای دارای جمعیت مسلمان در خاورمیانه و آسیای مرکزی تدارک دید و نیز بودجه این سازمان از ۴۰ میلیون دلار در سال ۲۰۰۴ به ۷۴ میلیون دلار در سال ۲۰۰۶ افزایش یافت.

فریبا داودی مهاجر دایه مهربان تر از مادر همجنس بازها

پروژه قبح‌زدایی از فرهنگ غربی همجنس‌بازی که چندی است به دغدغه اصلی ضد انقلاب تبدیل شده جدیدا رنگ و بوی عملی به خود گرفته است. در کنار عملیات رسانه‌ای که با اظهارات مجریان شبکه‌های تلویزیونی ضد انقلاب از جمله بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا در حمایت از همجنس‌بازی و تبلیغ فیلم‌ها و سریال‌های نامبرده همراه است اکنون عناصر ضد انقلاب نیز وارد بازی حمایت از همجنس بازی شده‌اند.

فریبا داودی مهاجر مشاور مرکز استراتژیک دولت اصلاحات، در راستای اجرای پروژه‌های ضد فرهنگی خود، بخشی را به حمایت از هجنسبازی اختصاص داده و در صفحه اجتماعی خود به تبلیغ این اقدام ضد اخلاقی و ضد دینی می‌پردازد.

فریبا داوودی

پروژه‌های ضد فرهنگی مهاجر به کجا ختم خواهد شد؟‌

اگر نگاهی به اقدامات داوودی مهاجر در چند سال اخیر انداخته شود، متوجه می‌شویم که این ضد انقلاب فراری، پروژه‌ای ضد فرهنگی را  پیش می‌برد، به‌طوری که با کشف حجاب تدریجی خود، با حضور در کنفرانس‌های به اصطلاح حمایت از حقوق زنان، حمایت از همجنس‌بازها بی‌دینی و بی‌اخلاقی را ترویج می‌دهد و کار وی به جایی رسیده است که با حضور در برنامه زنده، تبلیغات ضد دینی خود را علنی می‌کند و می‌گوید به مذهب اعتقادی ندارد. (باشگاه خبرنگاران)

فریبا-داودی-4

فریبا داودی و کشف حجاب

فریبا داودی مهاجر که چندی پیش در facebook برایش خواستگار پیدا شده بود این روزها در حال انتشار تصاویر بی حجاب و بعضا خصوصی خود برای جلب توجه بیشتر در بین ضدانقلاب فراری می باشد!

فریبا داودی مهاجر که این روزها در آمریکا و در آغوش ضدانقلاب در حال خرج کردن پولهای اهدایی موسسات آمریکایی می باشد در مبارزه سیاسی!!!به نتیجه ای نرسیده و ظاهرا در برهنگی با گلشیفته فراهانی(هنرپیشه فاسد فراری از ایران) رقابت گذاشته است و به نظر می رسد به زودی دراین رقابت پیروز خواهد شد و جماعتی از ضدانقلاب را که منتظر چنین فرصتی هستند را خوشحال خواهد کرد!

فریبا-داودی-3

البته برای حامیان داخلی این جماعت که بعضا با نادانی از این فرد بعنوان اسطوره زنان مبارز!!! یاد می کنند باید مشخص شده باشد که امثال فریبا داودی مهاجر که سالها از دولت اصلاحات ارتزاق می کردند امروز در حال گشایش عقده های فروخورده خود در دوران جوانی و نوجوانی هستند و برهنگی همچون …. را بعنوان بهترین راه ابراز وجود یافته اند! (ندای انقلاب)

فیلم طنز کشف حجاب در تلویزیون صدای آمریکا

فریبا داودی مهاجر از زمانی جلب توجه کرد که در یک برنامه زنده در شبکه ماهواره‌ای صدای آمریکا در پاسخ به درخواست مجری این برنامه، برای اولین بار در حالی جلوی دوربین کشف حجاب کرد که قبل از آن با حجاب در عموم ظاهر می‌شد.

به گفته علیرضا نوری‌زاده که ارتباطات نزدیکی با دستگاه‌های اطلاعاتی عربی دارد، داودی مهاجر حاضر شده در ازای تامین خانه و زندگی کشف حجاب کند.

نوری‌زاده، عامل سرویس‌های جاسوسی انگلیس و عربستان، در آن زمان خطاب به داودی مهاجر گفته بود: شما کی هستید که از من منابع مالی می‌خواهید؟ شما وقتی آمدید آمریکا با روسری! منابع مالی‌تان کی بود؟ کی به شما آپارتمان داد که روسری‌تان را برداشتید؟ هزینه کنفرانس‌ها بسیار کمتر از مبلغی است که به عنوان بورسیه در آمریکا به شما پرداخت شده است بنابراین وقتی حساب کتاب باز می‌کنید بدانید با کی طرف هستید. خود را نخود هر آش نکنید و در جاهایی که از حد و حدود شما بالاتر است دخالت نکنید این را به بانوی محترم (داودی مهاجر) می‌گویم و به بقیه که در این مورد اظهارنظر می‌کنند.

پس از کشف حجاب علنی در یک برنامه تلویزیونی، داوودی مهاجر که اولین گام از حرکت در مسیر انحطاط عقیدتی خود را انجام داده بود، نه تنها دیگر با حجاب در عموم ظاهر نمی‌شد، بلکه پوشش او تغییرات بسیاری پیدا کرد و به سبک جدید و مورد پسند دوستان خود در کنفرانس‌ها و مکان‌های عمومی ظاهر شد.

فریبا-داودی-6

داوودی مهاجر که به نظر می‌رسد برای دستیابی به مطامع مادی خود دست به هر اقدامی بزند، پس از انجام پروژه کشف حجاب، حال پا را فراتر گذاشته است.

فریبا داوودی مهاجر، این بار در مصاحبه با شبکه صدای آمریکا نقابی دیگر از چهره خود برداشت و صراحتا اعلام کرد مذهب را کنار گذاشته است.

فریبا-داودی-5وی در پاسخ به مجری برنامه مبنی بر کنار گذاشتن مذهب خود گفت: بله من مذهب را  به طور عملی کنار گذاشته‌ام، یعنی حجاب و آداب مذهبی را کنار گذاشتم.

عوامل ضد انقلاب و دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی مثل مصی علی‌نژاد با «فراخوان برای کشف حجاب در ایران»، آرش سیگارچی، پونه قدوسی و… به شیوه‌های گوناگون در تلاش هستند حجاب را برای بانوان ایرانی به عنوان یک اجبار که جلوی آزادی زنان را می‌گیرد عنوان کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

 1. واقعا متاسفم برای تو و امثال تو که به اسم اعتراض میرن هرکاری میکنن خانمی شما نخواستی اعتراض کنی توهم هوس کردی ی خودی نشون بدی وفکرمیکنی خیلی روشن فکری زهی خیال باطل

 2. درود و آفرین به این بانو.
  چشم شما جیره خورای مسلمون بی فکرمتعصب درآد.

  • برا چی فک میکنی چشم ما درمیاد
   اصلا بره هر غلطی دوست داره کنه،اصلا بره ….بوق
   ولی خدا وکیلی دیگه عرضه کردن ،درود و تبریک نداره!!!

 3. یکی از شعارهای جنبش کثیف سبز این بود:
  “مرگ بر دولت مردم فریب”
  اینا (اصلاح طلبان و رفقای خاتمی) با ریشو و چادر اومدن توی حکومت و دولت تشکیل دادن
  مردم هم بخاطر سید بودن و ظاهرشون (متاسفانه) بهشون رای دادن ولی بعد…
  دروغگوتر، کثیف تر، فاشیست تر، دیکتاتورتر از این افراد کیست!؟!؟!؟!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme