https://telegram.me/empireoflies

«فرکانس اسلام‌هراسی» روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی پروژه اسلام هراسی به ویژه در غرب و  آمریکا، طی ماه‌های اخیر مشکلات و محدودیت‎های عدیده‌ای برای اتباع و شهروندان مسلمان در برخی از نقاط اروپا و آمریکا به وجود آمده است. 

به نظر می‌رسد، پیش از آنکه این پروژه در جهت ایجاد امنیت در اروپا و آمریکا باشد؛ تنها راهکاری برای تخریب چهره واقعی اسلام و دستاویزی بمنظور تبلیغات ضد اسلامی است. جالب اینجاست خود رسانه‎های غربی هم نسبت به اسلام ستیزی و راه اندازی موج فوبیای اسلامی توسط حاکمان خود اذعان دارند.
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در گزارشی با اشاره به قوانین عجیب و غریبی که مسلمانان هنگام سوار شدن در هواپیماهای کشورهایی چون آمریکا و انگلیس با آنها مواجه هستند، نوشت: اگر شما مسلمان هستید، خواندن کتاب و انجام تمرین‌های ریاضی جزو ۹ موردی هستند که انجام آن در حین پرواز ممنوع است.
بر این اساس، چندی قبل دو بانوی مسلمان هنگامی که پروازشان در شهر میامی آمریکا به مدت ۵ ساعت توقف می‌کند، اجازه پیدا نمی‌کنند برای خرید غذا و نوشیدنی از هواپیما خارج شوند و این کار با مراقبت نیروی پلیس صورت می‌پذیرد.
در موردی دیگر یک بانوی مسلمان دیگر از هواپیمای فرودگاه شیکاگوی آمریکا تنها به این بهانه پیاده می‌شود که از مسافر بغل دستی‌‌اش در پرواز خواسته بود صندلی‌شان را تعویض نمایند. این زن مسلمان سومالیایی البته مقنعه نیز به سر داشت و شورای مسلمانان آمریکا خواهان رسیدگی به این موضع شد.
ایندیپندنت در ادامه‌نوشت: اگر شما مسلمان باشید و نامتان شبیه شخصی دیگر باشد نیز دچار مشکل می‌شوید. جریان از این قرار است که «سید آدم احمد» پسر ۶ ساله از سوار شدن به هواپیما به خاطر این‌که نامش در فهرست مسافر با خطرپذیری بالا قرار داشت، ممنوع شد.
در حالی‌که مقام‌های مرتبط قول حل این مسئله را دادند اما سید احمد نتوانست سوار هواپیمای خطوط هواپیمایی کانادا در ماه مارس شود.
و اما تکلم به زبان عربی خود دردسرآور است. یک پناهجو که از عراق  وارد آمریکا شد، نامش از پرواز خطوط هوایی «سواث وست» در آوریل به دلیل این‌که با زبان عربی با خانواده‌اش در بغداد تماس تلفنی گرفت، خط خورد. «خیرالدین مخزومی» بعد از این‌که به عمویش گفت با «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل شام میل کرده است، مجبور به ترک هواپیما  شد زیرا مسافر دیگر وی را متهم کرد که سخنان بالقوه تهدید آمیزی را به زبان آورده است.
مورد دیگر شبیه مسلمانان بودن است. بر این اساس، یک خانوده ۵ نفره سوار در هواپیمای شرکت هوایی خطوط «یونایتد ایر لاینز» در فرودگاه شیکاگو درست لحظاتی قبل از پرواز با ذکر «نگرانی‌های امنیتی» و بدون توضیحات بیشتر از پرواز پیاده شدند.
نام اسلامی داشتن نیز جزو ممنوعه‌ها است. ماه گذشته فردی که «محمد احمد رضوان» نام داشت، نامش از فهرست مسافران شرکت هوایی امریکن ایر لاینز حذف شد. هنگامی که او سوار هواپیما شد و  بر صندلی نشست، مهماندار زن این هواپیما با بلندگوی داخل هواپیما اعلام کرد:  «محمد احمد، مسافر صندلی شماره ۲۵،من مراقب شما هستم.»
ذکر نام مقدس «الله» نیز مواردی  است که مسلمانان را از هواپیما خارج می‌سازد.
بر این اساس، زوج مسلمان «فیصل» و «نازیا عالی» از پرواز خطوط هوایی «دلتا ایر» که از پاریس عازم سینسیناتی  آمریکا بودند، باز ماندند زیرا گفته شد این دو با ناراحتی نام الله را به زبان آورده بودند. موردی که این زوج مسلمان البته انکار کردند.
مورد دیگر مطالعه کتاب است. یک مسلمان کارگر در فرودگاه انگلیس مور بازجویی قرار گرفت زیرا خدمه پرواز او را در حال خواندن کتابی درباره فرهنگ سوریه در زمان پرواز ماه عسلش دیده بودند.
«فائزه شاهین» زن مسلمان به همین دلیل نتوانست به ماه عسل در مرمره ترکیه برود و پلیس فرودگاه یورکشیر در ۲۵ جولای مانع این کار شد.
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
 
و مورد آخر انجام تکالیف ریاضی است. یک اقتصاددان دانشگاه «آیوی» آمریکا بعد از این که یک مسافر به نادرستی مدعی شد که او معادلات ریاضی را به زبان عربی حل می‌نماید موجب مظنون شدن پلیس به این مسافر مسلمان شد و این امر باعث شد وی با همراهی پلیس از هواپیمای آمریکایی خارج شود.
منوی گوشت خوک و مشروبات الکلی روی میز اسلام ستیزی!
 مسؤولان محلی از یکی از مغازه های حومه پاریس که غذای حلال می فروشد، خواسته اند گوشت خوک و مشروبات الکلی را هم در لیست فروش خود قرار دهد، زیرا در غیر این صورت باید کار خود را تعطیل کند. مقامات محلی گفتند فروشگاه “گود پرایز” در منطقه “کلوب” در حومه پاریس، به مفاد مجوز خود پایبند نبوده است؛ در مجوز این فروشگاه آمده است: “فروشگاه مواد غذایی از همه نوع”.
مقامات محلی برای توجیه این درخواست خود، مدعی شده اند که این فروشگاه با خودداری از فروش گوشت خوک و مشروبات الکلی، به برخی از افراد در این منطقه خدمات نمی دهد!
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
 “نیکول گویتا”، شهردار کلوب، شخصا به این فروشگاه مراجعه کرده و از صاحب آن تقاضای کالاهای متعددی از جمله مشروبات الکلی و گوشت غیر حلال کرده است.”
 این فروشگاه مواد غذایی حلال، تا یک سال پیش یک سوپر مارکت کوچک بود. بسنار ادعا کرده است که اهالی این منطقه و افراد بزرگسال دیگر نمی توانند مایحتاج خود را از این فروشگاه تأمین کنند. بسنار گفته است: “ما نمی خواهیم این منطقه به مسلمانان اختصاص پیدا کند و از غیر مسلمانان خالی شود.”
وقتی شیطان از نام الله واهمه دارد
چند پرسش مهم در این بین به ذهن می‎رسد، مگر دین مبین اسلام در دهه‌ها و سده‌های پیش ظهور پیدا کرده که امروز اینگونه غربیها از آن تعریف و تعبیر (نادرست) می‌کنند؟ آیا پنجاه پیش اسلام و پیروان آن خطری برای اروپا و آمریکا نداشتند و تنها در چند سال اخیر موجبات نگرانی امنیتی را فراهم آورده است؟ براستی این دین اسلام بود که موجبات جنگهای جهانی اول و دوم را فراهم آورد؟ کدامین مذهب به تشکیل باندهای مخوف مواد مخدر- آدم کشی  و گانگسترهای(باندهای تبهکار) آمریکایی کمک کرده است؟
چگونه می‎شود مسلمانان از ماشین جنگی برخی دولتهای غربی و کاخ سفید که چندین دهه جهان را به آشوب کشیده است خطرناک ترند؟ اسلام کدام سرزمین را به اشغال خود در آورده است؟ آن هم دینی که مطابق نص صریح قرآن کریم با نظام استبدادی  و امپریالیستی مخالف و مغایر است.
حال اصل موضوع چیست؟! 
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
آنگاه که شیطان بزرگ در برابر نام مقدس الله سر تعظیم فرود می آورد؛ جای تعجب ندارد که نام و صوت جمیل الله لرزه بر اندامش اندازد. از این جهت شیطان بر نمی‎تابد، هر لحظه نام مبارکه الله بر زبان اشرف مخلوقات جاری و ساری باشد. از این رو اسلام آمریکایی در صدد تحریف واژه جلاله الله آورد. مهم است این نام از زبان چه کسی بیرون آید. یک مسلمان و شهروند عادی پیرو دین اسلام یا مامور ام آی سیکس یا سرباز سازمان سیا، شاید یک مامور اطلاعاتی مثل داعش؛ وقتی که می‎خواهد گلوله‎ای به انسان بی‎گناهی شلیک کند می‎گوید الله؟!
به غایت پیداست که کارشناسان غربی – صهیونیستی سالها روی مقدسات مسلمانان کار کرده‎اند و بهترین روش را در تحریف اسلام و ارکان اصلی آن یافته‎اند. افسوس برخی از اعراب منطقه مثل شبه جزیره سعودی به مدد پروژه اسلام هراسی دشمنان اسلام می‎رود و ساز و کار آنها را ویرایش می‎کند.
 به طور کلی پس از حوادث تروریستی ۱۱ سپتامبر که با اتحاد نامیمون تل آویو، ریاض و واشنگتن رخ داد، زدودن نام اسلام واقعی از صحنه بین‌الملل و جایگزین نمودن اسلام وهابی رادیکال از اصلی‌ترین نیات شوم آمریکا و غرب است.
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
استتار صهیونیسم در کالبد مصائب مسلمین جهان
البته باید گفت: در دل مولفه اصلی مذکور؛ استتار موجودیت نامشروع رژیم صهیونیستی در مسائل و مشکلات مسلمانان قابل ملاحظه است. به این معنی که کشورهای اسلامی و به طور کلی جهان اسلام گرفتار در کشت و کشتار و اشغال باشند و از موضوع فلسطین و رژیم اشغالگر قدس دور مانده، از طرفی چرخ اقتصادی کارخانجات مهمات‌سازی ایالت متحده همچنان در گردش باشد.
لذا تنها و بهترین گزینه برای مقابله با اسلام‌ستیزی وحدت کشورهای مسلمان است.اتحاد واقعی ملتهای مسلمان، موضوعی است که جمهوری اسلامی ایران سال‌هاست نسبت بدان تاکید می‎ورزد.  متأسفانه برخی از دولت‌های عربی (مرتجع) به دلیل اینکه اساسا فاقد یک نظام دموکراتیک هستند، همچنان ملت‌های خود را به سیاق آل سعود تهدید و سرکوب می‌کنند. از این رو شکافی عمیق بین وحدت رویه مردم مسلمان منطقه و جهان بوجود آمده است.
فرکانس اسلام هراسی روی موج رادیویی فرودگاه‎های غربی
حال باید دید تا چه زمانی دلارهای نفتی خطرناک و داعش پرور رژیم ریاض، منویات آمریکا و اسرائیل غاصب را در پهنه اسلام عزیز تأمین خواهد نمود. دلارهایی که به نظر می‌رسد با بیرون راندن تروریست‌های تکفیری – صهیونیستی از جبهه عراق و سوریه از این به بعد، صرف احداث گورستان برای سران صهیونیست و آل سعود خواهد شد.
انتهای پیام/

اذعان رسانه‎های غربی نسبت به پروژه اسلام هراسی، حکایت از گسترش دامنه تبلیغات ضداسلامی غرب دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme