https://telegram.me/empireoflies

فرمان مهاجرتی جدید ترامپ و حمایت های همه جانبه رادیوفردا از آن!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه ی وابسته به کاخ سفید به جانب داری از فرمان مهاجرتی جدید دونالد ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود شهروندان چندین کشور ازجمله ایران پرداخت.

در گزارشی صوتی در سایت رادیو فردا توسط کاتوزیان که در دیگر برنامه ها و بخش های خبری رادیو فردا نیز پخش شد،وی به فرمان مهاجرتی جدید دولت دونالد ترامپ پرداخت و به بررسی پیامد های آن برای ایرانیان اشاره کرد.

اروپاییانی که به قصد کشف سرزمین های جدید راهی آمریکا شدند و گروه گروه با زور تفنگ و شمشیر سرزمین بومیان را غصب و استعمار کردند و خود مهاجر بودند حال بعد از ۵۰۰ سال که خود را مالک این سرزمین می دانند به دنبال پاکسازی کشورشان از بیگانگان هستند، کشوری که فعالیت های بخش اعظم آن که یکی از آن های تجارت و اقتصاد آزاد می باشد توسط همین مهاحران صورت می پذیرد.
برهمین اساس محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران در توئیترش اظهارات همدرد جویانه ترامپ را توخالی نامید و از ایرانیان به عنوان شهروندان برجسته یادکرد.
این فرمان رئیس جمهور تندروی ایالات متحده البته با انتقاد های فراوانی نیز در کشورش همراه بوده و فشار های فعالان مختلف عرصه های مدنی و حتی اقتصادی را به دنبال داشته که قرار است دادگاه هایی علیه آن تشکیل شود.

این فرمان حتی برای سفر تفریحی و گردشی به این کشور نیز هیج مجالی نگذاشته و درکشوری که خود را کان حقوق و پیشرفت و مدرنیته و برابری می داند، حتی از ورود توریست نیز برحذر است .در هر حال سیاست های ترامپ قطعا ایالات متحده را با چالش های فراوان فرهنگی و سیاسی مواجه خواهد کرد که در آینده ای نزدیک شاهد آن خواهیم بود. مورد کاملا مشهود این روزها این است که رادیوفردا هم خود در دولت ترامپ تحت فشار های فراوانی است وبا سردرگمی فراوان را در تحلیل های خبری کذبش مواجه است اگرچه وضعیت وخیم ایالات متحده درهمین سال های اولیه حضور ترامپ با اظهارات و فرمان های جنجالی این شخص، آرامش مردم آمریکا را کاملا مختل کرده است.

انتهای متن/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه ی وابسته به کاخ سفید به جانب داری از فرمان مهاجرتی جدید دونالد ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود شهروندان چندین کشور ازجمله ایران پرداخت. در گزارشی صوتی در سایت رادیو فردا توسط کاتوزیان که در دیگر برنامه ها و بخش های خبری رادیو فردا نیز …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme